Dolní Libina 2014 - O pohár

Liga: HE
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 06. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 06. 2014 11:00
Konec rezervace: 14. 06. 2014 11:00
Začátek tipování:  14. 06. 2014 00:00
Konec hlasování: 14. 06. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-2014-06-14 11:00-4976.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Troubelice OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešnice XOL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Cholina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Třeština SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nový Malín SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břevenec OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Měrotín OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Dědina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mostkov SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lesnice SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nová Hradečná OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
HE
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2019/07/14 Olešnice, Olešnice
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga