Koupaliště Dolní Libina 2018 - Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka

Liga: VCOS
Místo: Dolní Libina
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 06. 2018 10:00
Konec rezervace: 24. 06. 2018 10:00
Začátek tipování:  24. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2018 00:00
Zadal: Martin Churavý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-libina-9514.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Maršíkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břevenec OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Šumvald OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Leština SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Měrotín OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Janovice BRNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bludov IISUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sudkov SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Soutěže