Drahňovice 2018 - O pohár

Liga: BNL
Místo: Drahňovice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 30. 06. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 06. 2018 11:00
Konec rezervace: 30. 06. 2018 11:00
Začátek tipování:  30. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drahnovice-9464.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN16,3616,6116,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ŠponaBN16,6416,4616,642018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Daměnice BN16,9717,0717,072018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tomice BN17,0816,9417,082019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Drahňovice BN16,7417,3417,342019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tomice BN16,7317,4417,442018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Drahňovice BN16,4317,6317,632018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ctiboř BN17,6917,5417,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jankov BN16,8917,6917,692018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chmelná BN17,8517,5417,852018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Daměnice BN17,1817,8617,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Malovice BN18,0317,6418,032018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ctiboř BN17,6518,0818,082018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Načeradec BN18,1218,0718,122018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Malovice BN18,4317,1818,432019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chářovice BBN18,6218,1618,622019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radošovice BN18,1018,6518,652018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dalovy BN18,2918,8118,812018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dobronice u Chýnova TA17,3518,8618,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Načeradec BN19,1318,0119,132019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chmelná BN19,2317,7819,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  - Křížkový Újezdec-19,3219,3019,322018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Přibyšice BN19,2919,4519,452019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Odlochovice BN19,4919,2519,492019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Přibyšice BN18,0619,5319,532018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radětice PB19,7019,2519,702018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum BN19,3819,9019,902018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Křivsoudov BN19,1120,2420,242019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Střezimíř KohoutiBN20,2419,7620,242019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Odlochovice BN19,4220,2720,272018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zdislavice BN20,5320,6420,642019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Šebířov TA21,1621,3121,312019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Březnice PB21,4321,6821,682018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Šebířov TA22,7022,9122,912018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Netvořice BN24,5622,0424,562018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dalovy Rennotor PS12BN24,7724,0124,772019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Miřetice PS12BN24,7725,6625,662019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Křivsoudov BN26,9026,9226,922018/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krotějov SportTANPNPNP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Makov TANPNPNP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  - Křížkový Újezdec -17,7419,17NP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radošovice BN19,6019,48NP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Moraveč TA23,3523,30NP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Břežany BN21,1321,74NP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Čechtice BN25,6026,70NP2019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/06/30 Drahňovice, O pohár
BNL
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže