Dřevohostice 2019 - O pohár starosty

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 28. 06. 2019 22:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 06. 2019 21:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 21:00
Začátek tipování:  28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-10063.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Císařov PR--18,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dřevohostice PR--26,602018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Křenovice PR--27,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  TAG Zahnašovice KM--37,432018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rokytnice PR--45,532018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kokory PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice BKM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Radkova Lhota, O pohár starosty
PRL
2019/06/09 Křenovice, O pohár starosty
PRL
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty
PRL
2019/06/23 Troubky, O pohár Hané
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2019/08/03 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2019/09/07 Křenovice, O pohár starosty
PRL
2019/09/15 Čechy, O pohár starosty
PRL
2019/09/28 Výkleky, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga