Dřevohostice 2014 - Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"

Liga: -
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2014 22:00
Kontakt:   Martin Josiek
Telefon:  725136619

Začátek rezervace: 12. 06. 2014 16:00
Konec rezervace: 20. 06. 2014 22:00
Začátek tipování:  16. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Jan Hyben

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Dřevohostice
Vás srdečně zve na
noční soutěž družstev v požárním útoku
 




která se uskuteční
v sobotu 21.června od 22.00 hodin
v areálu zámecké zahrady

Soutěž proběhne dle pravidel požárního sportu, na travnatém povrchu,
start z asfaltové základny, terče sklopné, časomíra elektronická.
Sportovní hadice povoleny.
Soutěžit se bude v kategorii muži a ženy na 2 hadice B.

Pořadí v rezervaci soutěže není závazné!


Muži: 1.místo - 2000 Kč      Ženy: 1.místo - 1500 Kč
        2.místo - 1500 Kč                2.místo - 1000 Kč   
        3.místo - 1000 Kč                3.místo -   800 Kč


Startovné: 150 Kč   Startovní číslo si můžete rezervovat na tel. 725136619
Se soutěží zároveň probíhá taneční  zábava - vstupné  zdarma
Těšíme se na Vaši účast
S pozdravem HASIČI DŘEVOHOSTICE


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-2014-06-21-5643.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Býškovice ženyPRMagdaléna Zdražilová
22Svésedlice OLJan Hyben
33Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
44Malhotice mužiPRDavid Šima
55Loukov KMJan Hyben
66Rychlov KMZdeněk Zatloukal
77Hlubočky OLJan Hyben
88Provodovice MužiPRJiři Buzinis
99Bohuslávky mužiPRPetr Stískal
1010Roštění mužiKMTomáš Hráček
1111Sobíšky MužiPRJiří Kočař
1212Vítonice mužiKMJan Hyben
1313Rajnochovice mužiKMJan Hyben
1414Bohuslávky ženyPRPetr Stískal
1515Dřevohostice mužiPRJan Hyben
1616Milotice nad Bečvou ženyPREliška Frydrychová
1717Císařov mužiPRJan Hyben
1818Pravčice mužiKMMishi
1919Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2020Tovačov  ŽenyPRMartin Josiek
2121Sobíšky ženyPRJiří Kočař
2222Císařov ženyPRJan Hyben
2323Luboměř Páni NJAdam Melichar
2424Paršovice ženyPRAntonín Švehla


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podhradní Lhota KM15,5015,5015,502019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ratiboř VS15,8615,5815,862019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hranice PR16,5415,9516,542019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hoštice KM17,6015,8117,602019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zahnašovice KM17,6016,9017,602019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrabůvka PR17,6516,0517,652019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radkova Lhota PR17,8015,6717,802019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Císařov PR--18,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velká (Hranice III) PR19,8319,5619,832019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zborovice KM20,4318,7320,432019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lechotice KM21,3619,8721,362019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dřevohostice PR21,4917,6421,492019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čekyně - Přerov VII PR22,6222,2222,622019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kokory PR23,5922,9923,592019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Záhlinice KM24,5523,4124,552019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Býškovice PR24,9524,8324,952019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dřevohostice PR--26,602018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Ludslavice KM27,1716,4527,172019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křenovice PR--27,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dřevohostice BPR35,3735,2435,372019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Zahnašovice KM--37,432018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Rokytnice PR--45,532018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Křenovice PR55,9318,8755,932019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kokory PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Podolí PR--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Hlinsko PR--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko PR18,8618,7118,862019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM19,5518,5019,552019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loukov KM20,6920,0120,692019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice BKM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radkova Lhota PR22,9821,6922,982019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR25,4420,9325,442019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Opatovice PR30,6128,0930,612019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kostelany KM45,0543,5545,052019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytnice PR53,9920,2053,992019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR53,9950,5653,992019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loučka VS--NP2019/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga