Dřevohostice 2018 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2018 22:00
Kontakt:   Stiskálek David
Telefon:  607 666 818

Začátek rezervace: 15. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  15. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2018 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

5. kolo PRL 2018

Kdy: 29.6.2018 – 22:00

Kde: Dřevohostice (okr. PR)

Startovné: 200,-

Kategorie: muži, ženy a muži35+ 2B

Trať: travnatá, základna a náběh asfalt, časomíra elektronická, terče sklopné

Pravidla: dle pravidel PS s dodatky Přerovské ligy požárních útoků

Ohodnocení: finanční a věcné ceny

Pravidla PRL: https://drive.google.com/file/d/1OpjKuqLepo6lU9wuQsg6M8zI64i6YkpY/view

Sbor dobrovolných hasičů Dřevohostice

Vás srdečně zve na

soutěž družstev v požárním útoku

 "Memoriál bratra Vašíčka"

 

která se uskuteční

v pátek 29.června od 22.00 hodin

v areálu zámecké zahrady

Soutěž proběhne dle směrnice požárního sportu včetně jejich dodatků a pravidel Přerovské ligy, na travnatém povrchu,

start z betonové základny, terče sklopné, časomíra elektronická.

Nástup družstev proběhne 21.45 a start prvního družstva 22.00

Sportovní hadice povoleny.

Soutěžit se bude v kategorii muži, ženy a veteráni na 2 hadice B.

 

Muži:

1.místo - 2500 Kč + pohár 

2.místo - 1500 Kč + pohár

3.místo - 1000 Kč + pohár

4.místo -   500 Kč                             

5.místo -   300 Kč

Ženy:

1.místo - 1500 Kč + pohár

2.místo - 1000 Kč + pohár 

3.místo -   800 Kč + pohár 

4.místo -   300 Kč

Veterání:
1.místo - 500 Kč + pohár

2.místo - 300 Kč + pohár

3.místo - 200 Kč + pohár 

 

Startovné: 200 Kč    kontakt na SDH: David Stiskálek tel. 607666818

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-9227.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dřevohostice M35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
33Pravčice KMMishi
44Dřevohostice mužiPRAdmin Přerovská liga PÚ
55TAG Zahnašovice ženyKMSvatava Navrátilová
66Podolí MužiVSAleš
77Pravčice Ženy AKMMishi
88TAG Zahnašovice KMSvatava Navrátilová
99Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1010Čechy muži 35+PRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Pravčice Ženy BKMMishi
1212Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1313Hranice PRVítězslav Stratil
1414Vrchoslavice mužiPVJirka
1515Loukov ZenyKMmarta
1616Hlinsko PRPetr Šromota
1717Radkova Lhota PRJan Klimecký
1818Císařov ZenyPRAleš Pěkník
1919Hrabůvka PRHonza
2020Opatovice PRDalibor Vašíček
2121Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
2222Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
2323Císařov MuziPRAleš Pěkník
2424Podolí PRBřeťa Koplík
2526Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
2627Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2728Staměřice PRStefan Boháčik
2829Sulimov KMSvatopluk Minařík
2930Sobíšky PRJiří Kočař
3031Lukov ZLTomas Nedbálek
3132Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
3233Radkova Lhota +35PRJan Klimecký
3334Opatovice ŽenyPRDalibor Vašíček
3435Císařov +35PRAleš Pěkník
3536Císařov ŽenyPRAleš Pěkník
3637Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
3738Hustopeče nad Bečvou Muži PRPavel Ryšavý
3839Rokytnice ženyPRDaniel Fáber
3940Kokory Muži PRMichal Pokorný
4041Rokytnice mužiPRDaniel Fáber
4142Býškovice ženyPRjarka kulickova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR15,9817,5517,552016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Luboměř NJ17,7716,0217,772016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Troubky PR17,8817,9617,962016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loukov KM18,0518,3218,322016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vítonice KM15,7418,3518,352016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Císařov PR--18,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dřevohostice PR19,3618,0819,362017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Staměřice PR19,2919,9919,992017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Tršice OL20,2516,4620,252016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hrabůvka PR20,3917,8920,392016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dřevohostice PR24,2923,8524,292016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dřevohostice PR--26,602018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Křenovice PR--27,802018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tučapy KM19,6128,6628,662016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čekyně - Přerov VII PR31,4030,6331,402016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Henčlov - Přerov VIII PR17,3532,1332,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Žopy KM33,3033,5833,582016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Podolí PR34,6733,2634,672016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  TAG Zahnašovice KM--37,432018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Podolí PR41,9542,1042,102017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rokytnice PR--45,532018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radslavice PR60,2061,5361,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Býškovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zlaté BJ14,92NPNP2017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bohuňovice OLNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Určice PVNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kokory PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Čechy PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Křenovice PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rychlov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sobíšky PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Široký Brod JENPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Bařice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Radkova Lhota PRNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy BPR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pravčice BKM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže