Dubenec 2020 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 11. 07. 2020 09:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 06. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 10. 07. 2020 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 10. 07. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-11132.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dneboh MBLukáš Danda
23Havlovice TUMatěj Kaizr
34Brada - Rybníček JCPavel
45Pátek NBJan Šafránek
56Břehy MBPetr Zavrtálek
67Olešnice SMLukáš Marek
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
89Obrubce MBDavid vlát
910Dubenec TUBlanka Kuntošová
1011Frýdštejn JNMartin Bušek
1112Tatobity SMVáclav Matura
1213Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1314Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1415Krásná Ves MBJan Macoun
1516Žehrov MBLukáš Marek
1617Pšánky HKJakub Doskočil
1718Košťálov SMLenka Poloprutská
1819Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1920Sychrov MBMichaela Kuntošová
2021Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2122Myštěves HKVeronika Borůvková
2223Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
2324Sloup PZBaďa
2425Záchlumí UOVojtěch Martinek
2526Bašnice Miletín JCSDH Miletín Svobodová
2627Bašnice JCJosef Vašina
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNAndrea Vavřichová
22Bechov MBTadeáš Odstrčilík
33Košťálov SMLenka Poloprutská
44Sychrov MBAnna
55Jeřmanice LIKristýna Matějková
66Kosmonosy MBAneta Klimová
77Břehy MBTereza Kočová
88Krásná Ves MBJan Macoun
99Veselá SMEliška Novotná
1010Sychrov OLEMBAnna
1111Jeřice JCMichal Pour
1212Ploukonice SMAnna
1313Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1414Hrobice PAEliška Trnková
1515Katusice MBBlanka Kuntošová
1616Renmotor Jinolice JCMichaela Malá
1717Mříčná SMMichal Holec
1818Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1919Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
2020Myštěves HKVeronika Borůvková
2121Sloup PZBaďa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břehy MB17,2717,3817,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ploukonice SM18,6118,7218,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK18,9618,2718,962021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kosmonosy MB19,7417,1119,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Výrava HK21,6721,5721,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bechov MB20,8321,7321,732021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO21,1522,3222,322020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vysokov NA22,4420,4222,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jeřice JC22,5220,1922,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Vysokov NA18,0922,6622,662020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krásná Ves MB18,6522,9222,922021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK18,2623,5023,502020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov OLEMB24,2623,8124,262020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bratříkov JN25,4221,3125,422021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Čeperka PA27,3327,1227,332020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sychrov MB27,7727,5427,772021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dlouhá Ves RK30,1029,8930,102020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kosmonosy MB31,9330,3531,932020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Košťálov SM32,3329,1732,332021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Mříčná SM42,5141,8942,512020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Katusice MBNP17,94NP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Myštěves HKNP37,27NP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Olešnice SM20,95NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Zlatá Olešnice JN22,15NPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Jeřice JCNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga