Hřiště u hasičské zbrojnice 2021 - Noční soutěž Dubenec

Liga: -
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 28. 08. 2021 21:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 28. 08. 2021 21:30
Konec rezervace: 28. 08. 2021 21:30
Začátek tipování:  28. 08. 2021 00:00
Konec hlasování: 28. 08. 2021 00:00
Zadal: Martínek z Dubence

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://fb.me/e/1ENvqqssy

Poznámka pořadatele

Prezence do 21:00

Start 21:30

Muži 3B, Ženy 2B libovolné šíře, terče sklopné, více info v události na Facebooku


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-12031.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Břehy MB17,2717,3817,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice DUO17,6917,8417,842022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Přívrat UO17,9217,7917,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myštěves HK17,9817,7617,982022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Výrava HK18,0217,9418,022022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřice JC17,4918,2818,282022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bohuslavice GrizzlymotorNA18,2918,0818,292022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hrobice ExplosiaPA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín JN17,5518,5018,502022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov MB18,6018,0818,602022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Ploukonice SM18,6118,7218,722021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN18,3518,7418,742022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pěnčín JN18,7818,4618,782022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK18,9618,2718,962021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RK19,1618,5519,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jeřmanice LI18,5419,2419,242022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice CUO19,4117,4319,412022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Katusice MB19,0619,4419,442020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Břehy MB19,4619,3819,462020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jeřmanice LI18,8819,6719,672022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kosmonosy MB19,7417,1119,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radimovice LI19,7519,3719,752022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pěnčín JN17,3819,8219,822020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kosmonosy MB19,9019,6319,902022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Myštěves HK19,9518,1119,952022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Veselá SM19,9718,0719,972020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ploukonice SM19,4720,1620,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bechov MB18,6220,2920,292022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Krásná Ves MB20,2919,7920,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Olešnice SM20,4419,7320,442022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Výrava HK20,6518,7820,652022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malá Skála BéčkoJN18,6620,7120,712020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Jeřmanice LI20,7420,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Olešnice SM20,9717,8120,972022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jeřice JC21,0621,0221,062020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kosmonosy MB16,5721,2121,212022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bukovno MB21,2220,2221,222022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Čeperka PA20,7521,2821,282020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bukovno MB21,2121,3321,332022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krásná Ves MB19,0821,3521,352022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malá Skála BéčkoJN21,5118,7121,512022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Výrava HK21,6721,5721,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bechov MB21,6818,8321,682020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bechov MB20,8321,7321,732021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Letohrad - Kunčice CUO21,8021,2221,802020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Letohrad - Orlice UO21,1522,3222,322020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Vysokov NA22,4420,4222,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jeřice JC22,5220,1922,522021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Vysokov NA18,0922,6622,662020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Krásná Ves MB18,6522,9222,922021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Myštěves HK18,2623,5023,502020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Sychrov OLEMB24,2623,8124,262020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Bratříkov JN25,4221,3125,422021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RK27,3227,0227,322022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
2022/07/02 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec
VČHL
2022/07/02 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/10/08 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlika
-
2022/10/15 Kožušany, Areál za tratí,, Pohárová soutěž SDH Kožušany-Tážaly
-
2022/10/22 Vésky, Noční soutěž O putovní pohár SDH Vésky
-
2022/10/29 Areál Flídr group Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2022
-
2022/11/12 U Hasičů 2058/1 Plzeň, „Poslední káď roku 2022“/
-
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
Kdy Kde Liga