Ďurďové 2013 - 80m - SMHL

Liga: -
Místo: Ďurďové
Okres: Považská Bystrica
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 07. 09. 2013 09:00
Kontakt:   Durdove
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 09:00
Začátek tipování:  11. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2013 00:00
Zadal: Lubos Samul

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/452567911478440/?fref=ts

Poznámka pořadatele

DHZ Ďurďové vás pozýva na hasičskú súťaž.
Už po 5 krát u nás!! Finálne Slovensko-moravskej hasičskej ligy v Ďurďovom o 09:00 - areál DHZ Ďurďové

Rezervácia štartovného poradia:
http://www.firesport.eu/web_souteze.php?akce=sels&ids=4228

Zmena areálu na lepšiu úroveň :)https://www.facebook.com/photo.php?fbid=501982346511585&set=pb.107908012585689.-2207520000.1360953192&type=3&theater

Časový harmonogram:
9:00 - začiatok
9:10 - nástup družstiev, zahájenie súťaže
9:15 - hasičské preteky DHZ a SDH (každých 5minút štartuje nové požiarne družstvo)

- "najkvalitnejšie družstvá, najlepšie časy, naj fanúšikovia,....."

- "All stars team mužov a žien Slovensko a Morava"

- "Zisk putovného pohára Jána Ďuriša"

- "Finále SMHL 2013"

- Živé vystúpenie kapely Polemic -->http://www.polemic.sk/?p=3443

  Zostrih: http://www.youtube.com/watch?v=Z6RCVWwkvXg 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-durdove-2013-09-07-4228.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ďurďové PBLubos Samul
22Moškovec ženyTRLubos Samul
33Brumov ZLLubos Samul
44Stupné PBLubos Samul
55Maršová -RašovBYLubos Samul
66Ihrište "A"PULubos Samul
77Dohňany PULubos Samul
88Hliník nad Váhom ženy - "A"BYLubos Samul
99Ihrište "B"PULubos Samul
1010Podskalie PBLubos Samul
1111Poriadie MYLubos Samul
1212Hliník nad Váhom ženy - "B"BYLubos Samul
1313Nosice ženy - "A"PULubos Samul
1414Bijacovce "A"LELubos Samul
1515Lednické Rovne Horenická Hôrka - ženyPULubos Samul
1616Hliník nad Váhom mužiBYLubos Samul
1717Nosice "B" - žabkyPULubos Samul
1818Ladce ženyILLubos Samul
1919Šišov ženyBNLubos Samul
2020Lidečko VSLubos Samul
2121Nosice mužiPULubos Samul
2222Pravotice BNLubos Samul
2323Bobrovček LMLubos Samul
2424Šišov mužiBNLubos Samul
2525Vyšná Voľa BJLubos Samul
2626Štôla PPLubos Samul
2727Dežerice ženyBNLubos Samul
2828Poľný Kesov NRLubos Samul
2929Hloža-Podhorie Podhorie mužiPULubos Samul
3030Podlužany nad Bebravou Podlužany mužiBNLubos Samul
3131Ľubovec POLubos Samul
3232Jablonové BYLubos Samul
3333Nedašova Lhota ženyZLLubos Samul
3434Bratřejov "A"ZLLubos Samul
3535Brumov "B"ZLLubos Samul
3636Svinná TNLubos Samul
3737Rudinka KMLubos Samul
3838Nedašova Lhota mužiZLLubos Samul
3939Rakša TRLubos Samul
4040Rudník KELubos Samul
4141Tŕstie PBLubos Samul
4242Setechov ženyBYLubos Samul
4343Pružina ženyPBLubos Samul
4444Trenčianske Bohuslavice NMLubos Samul
4545Zbora "A"PULubos Samul
4646Dubková ženyPULubos Samul
4747Setechov mužiBYLubos Samul
4848Vysoké Pole ZLLubos Samul
4949Mirošov ZLLubos Samul
5050Zbora "B"PULubos Samul
5151Pružina PBLubos Samul
5252Podvysoká CALubos Samul
5353Beluša PULubos Samul
5454Lehota pod Vtáčnikom PDLubos Samul
5555Bytčica ženyZALubos Samul
5656Nižné Ružbachy SLLubos Samul
5757Nedašov ZLLubos Samul
5858Stará Turá TopoleckáNMLubos Samul
5959Brvnište PBLubos Samul
6060Bytčica mužiZALubos Samul
6161Francova Lhota VSLubos Samul
6262Poteč ZLLubos Samul
6363Visolaje mužiPULubos Samul
6464Milochov mužiPBLubos Samul
6565Bratřejov ženyZLLubos Samul
6666Bystričany PDLubos Samul
6767Sveržov BJLubos Samul
6868Sielnica ženyZVLubos Samul
6969Bratřejov "B"ZLLubos Samul
7070Bánovce nad Bebravou Dolné OzorovceBNLubos Samul
7171Brodzany ženyPELubos Samul
7272Záriečie PULubos Samul
7373Streženice mužiPULubos Samul
7474Rybany mužiBNLubos Samul
7575Lednické Rovne "A"PULubos Samul
7676Predmier BYLubos Samul
7777Bystričany ženyPDLubos Samul
7878Streženice ženyPULubos Samul
7979Horná Breznica mužiPUKatarína Červená
8080Ruskovce BBNmichal ježík
8181Revúčka MužiRAAdam Kilík
8282Lúčka SBLubos Samul
8383Turčiansky Michal TRLubos Samul
8484Mikušovce pri Pruskom ženyILLubos Samul
8585Krásno PELubos Samul
8686Brvnište ženyPBLubos Samul
8787Mikušovce pri Pruskom mužiILLubos Samul
8888Drnovice ženyZLLubos Samul
8989Moškovec mužiTRLubos Samul
9090Malá Bytča mužiBYLubos Samul
9191Horný Moštenec ženy - "A"PBLubos Samul
9292Dulov ILLubos Samul
9393Ladce ženy - "B"ILLubos Samul
9494Vavrečka NOLubos Samul
9595Horný Moštenec ženy - "B"PBLubos Samul
9696Zemiansky Kvašov mužiPBLubos Samul
9797Podskalie "B"PBLubos Samul
9898Ladce mužiILLubos Samul
9999Zbora muži "C"PULubos Samul
100100Horný Štefanov Štefanov nad Oravou - mužiTSLubos Samul


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,202015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stupné PB--13,722015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Brumov BZL--13,872015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS--14,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zbora BPU--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinná TN--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásno APE--14,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bytčica ZA--14,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbora APU--14,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tŕstie PB--14,332015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Hodruše Hamre---14,442015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikušovce pri Pruskom IL--14,522015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Orechová Potôň DS--14,782015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Socovce MT--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Beluša APU--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trenčianske Bohuslavice NM--14,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ruskovce BN--15,042015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Topolecka---15,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--15,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kláštor pod Znievom MT--15,212015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libichava BN--15,232015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Háj TR--15,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bolešov IL--15,432015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ihrište PU--15,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jasenové ZA--15,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Visolaje PU--15,992015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno BPE--16,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vavrečka NO--16,452015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL--16,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poriadie MY--17,422015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podskalie PB--17,982015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Podlužany nad Bebravou BN--18,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hliník nad Váhom BY--18,132015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  - Tesárske Mlyňany---18,842015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  - Štefultov---18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Drábsko BR--18,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pata GA--19,142015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ladce IL--19,712015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Koš APD--20,382015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rudník MY--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Mirošov ZL--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Poruba PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brvnište PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ďurďové PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sládkovičovo BGA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kanianka PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rakša TR--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Koš PD--16,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dežerice BN--16,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL--16,912015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Horenická Hôrka---17,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horná Ves PD--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bytčica ZA--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Setechov BY--17,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ihrište PU--17,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mostište PU--17,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pata GA--18,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ladce IL--18,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rudník MY--18,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hloža-Podhorie PU--18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubková PU--19,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ruskovce BN--19,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sielnica ZV--20,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Moškovec TR--20,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--20,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Bytča BY--21,572015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Brvnište PB--21,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mikušovce pri Pruskom IL--34,292015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zeleneč TT--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  - Kláštor pod Znievom---NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2004/08/08 Ďurďové, SR, O PUTOVNÍ POHÁR JÁNA ĎURIŠA
SMHL
2005/08/14 Ďurďové, -, Pohárová soutěž
SMHL
2006/08/13 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/08/12 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/08/10 Ďurďové, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/09/12 Ďurďové, SR, 13. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/09/11 Ďurďové, SR, 14. kolo SMHL 2010
SMHL
2012/09/08 areál DHZ Ďurďové, Finále SMHL 2012 - O pohár Jána Ďuriša
-
2013/09/07 Ďurďové, 80m - SMHL
-
2014/09/13 Ďurďové, areál DHZ, 17.kolo SMHL
SMHL
2015/09/12 Ďurďové, Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015
SMHL
2017/09/09 Areál DHZ Ďurďové, Ďurďovský výstrek - Finále SMHL
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga