Ďurďové, areál DHZ 2014 - 17.kolo SMHL

Liga: SMHL
Místo: Ďurďové
Okres: Považská Bystrica
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 13. 09. 2014 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2014 09:00
Konec rezervace: 13. 09. 2014 09:00
Začátek tipování:  13. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-durdove-2014-09-13-5185.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ďurďové "B"PBstanostas
23Poľný Kesov NRstanostas
34Nedašova Lhota ZLstanostas
45Visolaje PUstanostas
56Ďurďové "A"PBstanostas
68Podskalie "A"PBstanostas
710Tŕstie PBstanostas
811Jablonové BYstanostas
912Malý Lapáš NRstanostas
1013Lúčka SBstanostas
1114Podhorie ZAstanostas
1215Beluša PUstanostas
1316Lehota pod Vtáčnikom PDstanostas
1418Nedašov ZLstanostas
1519Malá Bytča BYstanostas
1621Krivany SBstanostas
1722Rudinka KMstanostas
1823Lednické Rovne PUstanostas
1925Setechov BYstanostas
2026Lidečko VSstanostas
2127Brumov "B"ZLstanostas
2229Ihrište PUstanostas
2330Pruské ILstanostas
2431Svinná TNstanostas
2532Štiavnik BYstanostas
2633Brumov "A"ZLstanostas
2734Moškovec TRstanostas
2835Bytčica ZAstanostas
2936Podskalie "B"PBstanostas
3037Podlužany nad Bebravou BNstanostas
3140Čerenčany RSstanostas
3241Dežerice BNstanostas
3342Milochov PBstanostas
3444Trenčianske Bohuslavice NMstanostas
3545Stará Turá TopoleckáNMstanostas
3647Nosice PUstanostas
3749Koš "A"PDstanostas
3850Rudník MYstanostas
3954Ruskovce BNstanostas
4056Koš "B"PDstanostas
4157Mostište PUstanostas
4258Poriadie MYstanostas
4359Libichava BNstanostas
4461Poruba PDstanostas
4562Nevšová ZLstanostas
4663Turčianske Teplice TRstanostas
4764Socovce MTstanostas
4865Horné Ozorovce BNstanostas
4966Háj KEstanostas
5068Pravotice BNstanostas
5170Horná Poruba ILstanostas
5271Rakša TRstanostas
5374Krásno PEstanostas
5475Mikušovce pri Pruskom ILstanostas
5576Mirošov JIstanostas
5677Poteč ZLstanostas
5779Bystričany "A"PDstanostas
5881Horná Breznica PUstanostas
5982Zbora "B"PUstanostas
6083Zlatníky BNstanostas
6184Vrbětice ZLstanostas
6289Vysoké Pole ZLstanostas
6390Veselá "B"SMstanostas
6491Vysoké Pole ZLstanostas
6592Veselá "A"ZLstanostas
6693Jasenica PBstanostas
6794Zbora PUstanostas
6897Pružina PBstanostas
6998Rybany BNstanostas
70100Zbora "C"PUstanostas
71101Pavlice TTstanostas
72103Francova Lhota VSstanostas
73104Praznov PBstanostas
74105Hloža-Podhorie PUstanostas
75106Predmier "A"BYstanostas
76108Lednica PUstanostas
77110Vavrečka NOstanostas
78111Banská Štiavnica ŠtefultovBSstanostas
79112Podvysoká CAstanostas
80113Stupné PBstanostas
81114Krupina KAstanostas
82115Hliník nad Váhom BYstanostas
83116Ilava IliavkaILstanostas
84117Veľké Chlievany BNstanostas
85119Dohňany PUstanostas
86120Záriečie PUstanostas
87121Lysá pod Makytou PUstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dubková PUstanostas
26Nedašova Lhota ZLstanostas
38Ladce ILstanostas
416Bytčica ZAstanostas
519Setechov BYstanostas
623Ihrište PUstanostas
727Moškovec TRstanostas
837Rudník MYstanostas
938Brodzany PEstanostas
1042Nosice PUstanostas
1145Mostište PUstanostas
1247Lednické Rovne Horenicka HôrkaPUstanostas
1350Zemiansky Kvašov PBstanostas
1451Šišov BNstanostas
1552Koš PDstanostas
1654Horná Ves PDstanostas
1759Malá Bytča BYstanostas
1866Turčianske Teplice TRstanostas
1968Sielnica ZVstanostas
2071Mikušovce pri Pruskom ILstanostas
2172Malé Košecké Podhradie ILstanostas
2277Horná Poruba ILstanostas
2379Podvažie PBstanostas
2484Dulov ILstanostas
2594Hloža-Podhorie PUstanostas
2695Stará Turá TopoleckáNMstanostas
2798Blažovce TRstanostas
2899Pružina PBstanostas
29106Pružina dorkyPBstanostas
30108Horný Moštenec maminyPBstanostas
31117Krupina KAstanostas
32118Hliník nad Váhom BYstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,202015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stupné PB--13,722015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Brumov BZL--13,872015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS--14,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zbora BPU--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinná TN--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásno APE--14,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bytčica ZA--14,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbora APU--14,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tŕstie PB--14,332015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Hodruše Hamre---14,442015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikušovce pri Pruskom IL--14,522015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Orechová Potôň DS--14,782015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Beluša APU--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Socovce MT--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trenčianske Bohuslavice NM--14,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ruskovce BN--15,042015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Topolecka---15,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--15,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kláštor pod Znievom MT--15,212015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libichava BN--15,232015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Háj TR--15,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bolešov IL--15,432015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ihrište PU--15,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jasenové ZA--15,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Visolaje PU--15,992015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno BPE--16,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vavrečka NO--16,452015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL--16,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poriadie MY--17,422015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podskalie PB--17,982015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Podlužany nad Bebravou BN--18,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hliník nad Váhom BY--18,132015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  - Tesárske Mlyňany---18,842015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  - Štefultov---18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Drábsko BR--18,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pata GA--19,142015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ladce IL--19,712015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Koš APD--20,382015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ďurďové PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sládkovičovo BGA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kanianka PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rakša TR--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mirošov ZL--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rudník MY--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Poruba PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Brvnište PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Koš PD--16,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dežerice BN--16,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL--16,912015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Horenická Hôrka---17,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horná Ves PD--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bytčica ZA--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Setechov BY--17,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ihrište PU--17,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mostište PU--17,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pata GA--18,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ladce IL--18,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rudník MY--18,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hloža-Podhorie PU--18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubková PU--19,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ruskovce BN--19,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sielnica ZV--20,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Moškovec TR--20,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--20,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Bytča BY--21,572015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Brvnište PB--21,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mikušovce pri Pruskom IL--34,292015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Kláštor pod Znievom---NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zeleneč TT--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2004/08/08 Ďurďové, SR, O PUTOVNÍ POHÁR JÁNA ĎURIŠA
SMHL
2005/08/14 Ďurďové, -, Pohárová soutěž
SMHL
2006/08/13 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/08/12 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/08/10 Ďurďové, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/09/12 Ďurďové, SR, 13. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/09/11 Ďurďové, SR, 14. kolo SMHL 2010
SMHL
2012/09/08 areál DHZ Ďurďové, Finále SMHL 2012 - O pohár Jána Ďuriša
-
2013/09/07 Ďurďové, 80m - SMHL
-
2014/09/13 Ďurďové, areál DHZ, 17.kolo SMHL
SMHL
2015/09/12 Ďurďové, Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015
SMHL
2017/09/09 Areál DHZ Ďurďové, Ďurďovský výstrek - Finále SMHL
-
Kdy Kde Liga


Soutěže