Ďurďové 2015 - Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015

Liga: SMHL
Místo: Ďurďové
Okres: Považská Bystrica
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 12. 09. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 09. 2015 09:00
Konec rezervace: 12. 09. 2015 09:00
Začátek tipování:  12. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2015 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-durdove-7118.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ďurďové PBstanostas
22Háj TRstanostas
33Stupné PBstanostas
44Ladce ILstanostas
56Visolaje PUstanostas
68Setechov BYstanostas
710Tŕstie PBstanostas
811Beluša  APUstanostas
912Poruba PDstanostas
1013- Hodruša Hámre-stanostas
1116Prašník PNstanostas
1219Lednické Rovne PUstanostas
1320Ihrište PUstanostas
1421Zbora APUstanostas
1522Nosice PUstanostas
1624Podhorie ZAstanostas
1725Zbora BPUstanostas
1828Beluša BPUstanostas
1930Podskalie PBstanostas
2031Brumov AZLstanostas
2132Drábsko BRstanostas
2233Pata GAstanostas
2334Nedašova Lhota ZLstanostas
2435Vavrečka NOstanostas
2536Brumov  BZLstanostas
2637Lidečko VSstanostas
2739Trenčianske Bohuslavice NMstanostas
2842Socovce MTstanostas
2943Ruskovce BNstanostas
3044- Tesárske Mlyňany-stanostas
3145Koš APDstanostas
3249Orechová Potôň DSstanostas
3351Veselá  BVSstanostas
3452Libichava BNstanostas
3553- Štefultov-stanostas
3654Rakša TRstanostas
3755Hliník nad Váhom BYstanostas
3860Mikušovce pri Pruskom ILstanostas
3962Bolešov ILstanostas
4063Kláštor pod Znievom MTstanostas
4164- Topolecká-stanostas
4265Podlužany nad Bebravou BNstanostas
4366Drgoňova Dolina NMstanostas
4467Malá Bytča BYstanostas
4569Brvnište PBstanostas
4670Poriadie MYstanostas
4771Jasenové ZAstanostas
4872Svinná TNstanostas
4975Krásno APEstanostas
5077Kanianka PDstanostas
5179Krásno  BPEstanostas
5280Bytčica ZAstanostas
5381Lehota pod Vtáčnikom PDstanostas
5482Sládkovičovo AGAstanostas
5583Mirošov ZLstanostas
5684Rudník MYstanostas
5785Vrbětice ZLstanostas
5886Vysoké Pole ZLstanostas
5987Sládkovičovo  BGAstanostas
6088Malý Lapáš NRstanostas
6189Dohňany APUstanostas
6290Pruské ILstanostas
6391Pravotice BNstanostas
6492Pavlice TTstanostas
6593Horná Poruba ILstanostas
6694Streženice PUstanostas
6795Nedašov ZLstanostas
6897Francova Lhota VSstanostas
69100Predmier ABYstanostas
70101Mojšova Lúčka ZAstanostas
71102Milochov PBstanostas
72103Lúky  BPUstanostas
73104Trnové ZAstanostas
74105Predmier  BBYstanostas
75107Záturčie MTstanostas
76108Poľný Kesov NRstanostas
77109Štiavnik BYstanostas
78110Jablonové BYstanostas
79111Lednica PUstanostas
80112Pružina PBstanostas
81115Nevšová ZLstanostas
82116Tuchyňa ILstanostas
83118Jarcová VSstanostas
84119Dohňany  BPUstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Setechov BYstanostas
27Malá Bytča BYstanostas
38Dubková PUstanostas
49Ladce ILstanostas
514Mostište PUstanostas
615Ihrište PUstanostas
717Nosice PUstanostas
818Lehota pod Vtáčnikom PDstanostas
923Dežerice BNstanostas
1026Moškovec TRstanostas
1127Prašník PNstanostas
1229Nedašova Lhota ZLstanostas
1338Sielnica  mentolkyZVstanostas
1440- Horenická Hôrka-stanostas
1541Pata GAstanostas
1646Zeleneč TTstanostas
1747Ruskovce BNstanostas
1848Šišov BNstanostas
1950Koš PDstanostas
2056Mikušovce pri Pruskom ILstanostas
2157Veselá VSstanostas
2258Bolešov ILstanostas
2359Hliník nad Váhom BYstanostas
2461Horná Ves PDstanostas
2568- Kláštor pod znievom-stanostas
2673Brvnište PBstanostas
2774Bytčica ZAstanostas
2876Rudník MYstanostas
2978Hloža-Podhorie PUstanostas
3096Horná Poruba ILstanostas
3198Streženice PUstanostas
3299Zlatníky BNstanostas
33106Milochov PBstanostas
34113Horovce PUstanostas
35114Horný Moštenec PBstanostas
36117Turčianske Teplice TRstanostas
37120Pružina PBstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhorie ZA--13,202015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stupné PB--13,722015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Brumov BZL--13,872015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS--14,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zbora BPU--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svinná TN--14,072015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krásno APE--14,162015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bytčica ZA--14,222015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbora APU--14,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tŕstie PB--14,332015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  - Hodruše Hamre---14,442015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikušovce pri Pruskom IL--14,522015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Orechová Potôň DS--14,782015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Socovce MT--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Beluša APU--14,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trenčianske Bohuslavice NM--14,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ruskovce BN--15,042015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Topolecka---15,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--15,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kláštor pod Znievom MT--15,212015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libichava BN--15,232015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Háj TR--15,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bolešov IL--15,432015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ihrište PU--15,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jasenové ZA--15,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Visolaje PU--15,992015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásno BPE--16,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vavrečka NO--16,452015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL--16,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Poriadie MY--17,422015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podskalie PB--17,982015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Podlužany nad Bebravou BN--18,062015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hliník nad Váhom BY--18,132015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  - Tesárske Mlyňany---18,842015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  - Štefultov---18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Drábsko BR--18,972015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pata GA--19,142015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ladce IL--19,712015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Koš APD--20,382015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ďurďové PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Sládkovičovo BGA--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kanianka PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rakša TR--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rudník MY--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mirošov ZL--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Poruba PD--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Brvnište PB--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Koš PD--16,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dežerice BN--16,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nedašova Lhota ZL--16,912015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Horenická Hôrka---17,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horná Ves PD--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bytčica ZA--17,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Setechov BY--17,612015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ihrište PU--17,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mostište PU--17,832015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pata GA--18,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ladce IL--18,532015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rudník MY--18,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hloža-Podhorie PU--18,942015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lehota pod Vtáčnikom PD--19,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dubková PU--19,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ruskovce BN--19,652015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sielnica ZV--20,022015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Moškovec TR--20,172015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Prašník PN--20,472015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Bytča BY--21,572015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Brvnište PB--21,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mikušovce pri Pruskom IL--34,292015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Kláštor pod Znievom---NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Veselá VS--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zeleneč TT--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nosice PU--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/10 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2004/08/08 Ďurďové, SR, O PUTOVNÍ POHÁR JÁNA ĎURIŠA
SMHL
2005/08/14 Ďurďové, -, Pohárová soutěž
SMHL
2006/08/13 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/08/12 Ďurďové, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/08/10 Ďurďové, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/09/12 Ďurďové, SR, 13. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/09/11 Ďurďové, SR, 14. kolo SMHL 2010
SMHL
2012/09/08 areál DHZ Ďurďové, Finále SMHL 2012 - O pohár Jána Ďuriša
-
2013/09/07 Ďurďové, 80m - SMHL
-
2014/09/13 Ďurďové, areál DHZ, 17.kolo SMHL
SMHL
2015/09/12 Ďurďové, Ďurďovský vystrek - Finále SMHL 2015
SMHL
2017/09/09 Areál DHZ Ďurďové, Ďurďovský výstrek - Finále SMHL
-
Kdy Kde Liga


Soutěže