Francova Lhota 2019 - 2B (SMHL)

Liga: -
Místo: Francova Lhota
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 07. 2019 14:00
Kontakt:   Bambuch Martin
Telefon:  773911986

Začátek rezervace: 27. 07. 2019 14:00
Konec rezervace: 27. 07. 2019 14:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00
Zadal: Martin Bambuch

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-francova-lhota-10727.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedašov ZL14,5714,5714,572012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vysoké Pole ZL14,6314,5714,632016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL14,6615,5714,662016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,7014,2214,702016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štítná nad Vláří ZL14,6514,8114,812016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Beluša PU14,8914,8714,892016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY14,7214,8914,892016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL15,0014,7515,002012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hřivínův Újezd ZL15,0214,6115,022016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Visolaje PU15,0315,0715,072016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Brumov ZL14,3215,1215,122012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lidečko VS15,3614,1415,362016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Francova Lhota VS15,3715,2415,372016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Poteč ZL15,5415,4815,542012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lúky PU15,7315,9515,952012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Francova Lhota VS16,0515,2916,052012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lúky PU16,0615,5716,062016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vsetín VS16,1215,7216,122012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nosice PU14,7916,2716,272016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Setechov BY16,4115,9716,412012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nedašov ZL16,6215,5916,622016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horná Breznica PU16,7516,8316,832012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trnava ZL16,3917,0417,042016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lednica PU16,7517,1217,122016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratřejov ZL15,0217,3317,332016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Študlov VS17,3717,1617,372012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slavičín ZL17,7016,7317,702016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dohňany PU17,8017,2217,802016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hovězí VS17,8117,3717,812016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Valašské Příkazy VS17,8416,9517,842016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Streženice PU18,0716,6718,072012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Valašské Příkazy VS18,7118,5818,712012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Louky ZL19,2719,1219,272012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nevšová ZL16,9419,4019,402012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lidečko VS19,8719,6019,872012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Lhota ZL15,4321,0821,082012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ublo ZL23,1923,1723,192016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Střelná VS17,3423,2323,232012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vysoké Pole ZL24,8924,6224,892012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Horní Lideč VS24,6524,9624,962012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malá Bytča BY99,9999,9999,992012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vydrná PU99,9999,9999,992012/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lužná VSNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Podolí VSNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jasenice VSNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Francova Lhota BVSNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lešná VSNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nedašova Lhota ZLNPNPNP2016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ihrište PU17,4517,5217,522016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nosice PU17,3917,6117,612016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mostište PU18,0617,9117,912016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vysoké Pole ZL18,2818,0618,282016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lačnov VS19,4118,5219,412016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nedašova Lhota ZL19,9019,4719,902016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Valašské Příkazy VS20,0119,6120,012016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hovězí VS19,6720,9220,922016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lidečko VS57,7421,2857,742016/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Francova Lhota, Pohárová soutěž
-
2013/06/23 Francova Lhota, fotbal. hřiště, 2. ročník Pohárové soutěže
-
2014/06/22 Francova Lhota, fotbal. hřiště, 3. ročník Pohárové soutěže, 2B
-
2015/06/21 Francova Lhota, fotbal.hřiště, 4. ročník Pohárové soutěže, Francova Lhota
-
2016/06/19 Francova Lhota, 5. ročník Pohárové soutěže, Francova Lhota, 2B
VHL
2018/07/28 Francova Lhota SMHL, Francova Lhota, 10. kolo SMHL
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga