hřiště TJ Sokol 2019 - Fryčovický Hrbol, noční do kopce se zatáčkou

Liga: -
Místo: Fryčovice
Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 14. 09. 2019 19:00
Kontakt:   Pavel Matula
Telefon:  606583096

Začátek rezervace: 14. 09. 2019 19:00
Konec rezervace: 14. 09. 2019 19:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 00:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Petr Novobilsky

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhfrycovice.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frycovice-10806.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bystré Janovice FM163,94158,28163,942015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skalice FM167,78171,25171,252015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Fryčovice FM173,42170,28173,422015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hájov NJ170,58174,91174,912015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lhotka FM176,08177,34177,342015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Frýdek FM180,83174,98180,832015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pstruží FM184,83184,88184,832015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jakubčovice nad Odrou NJ177,68187,22187,222015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brušperk BFM189,37175,68189,372015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Palkovice FM201,36191,78201,362015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Baška FM196,38202,36202,362015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krmelín FM202,98217,22217,222015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hukvaldy FM219,98221,01221,012015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žabeň FM232,51217,28232,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Staré Město FM239,57217,88239,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Brušperk AFM252,48256,43256,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Tošanovice FM251,08256,64256,642015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stanislavice BKA257,33256,48257,332015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stanislavice KA187,88279,85279,852015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vyšní Lhoty FM300,58302,67302,672015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Darkovice OP325,73234,68325,732015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lubno FM201,901200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Frýdek BFM1200,001200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Paskov FM1200,001200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hukvaldy BFM1200,001200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Horní Žukov KA1200,001200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skalice AFM203,64202,98203,642015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krmelín FM217,28217,27217,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lhotka FM217,55210,28217,552015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Fryčovice BFM219,81207,78219,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Fryčovice FM218,08220,44220,442015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorníky nad Váhom HC224,88227,56227,562015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pstruží FM226,28227,73227,732015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brušperk FM239,08244,87244,872015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Baška FM234,88353,67353,672015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Palkovice FM375,48390,37390,372015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hájov NJ450,21211,28450,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Skalice BFM513,240,08513,242015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Frýdek FM355,581200,001200,002015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Fryčovice- stadion TJ, Fryčovický hrbol
BLHPS
2011/09/24 Fryčovice- stadion TJ, Fryčovický hrbol
BLHPS
2012/09/22 Fryčovice- stadion TJ, Fryčovický hrbol
BLHPS
2013/05/26 Fryčovice, stadion TJ Sokol, PÚ, 2B, ženy, muži
-
2013/09/21 Hřiště TJ Sokol Fryčovice, Fryčovický Hrbol
-
2013/09/21 Fryčovice-Stadión TJ Fryčovice, Fryčovický hrbol
BLHPS
2014/05/31 hřiště TJ sokol Fryčovice, O pohár obecního úřadu
-
2014/09/20 Fryčovice-fotbalový stadión, Fryčovický hrbol
BLHPS
2015/05/23 Fryčovice, O pohár obecního úřadu
-
2015/09/19 Fryčovice- stadion TJ, Fryčovický hrbol
BLHPS
2015/09/19 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol
-
2016/05/22 Hřiště TJ Sokol, O pohár obecního úřadu-memoriál Ludvíka Quitta
-
2016/09/17 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol - 2B, noční, tráva
-
2017/09/16 Hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/09/14 hřiště TJ Sokol, Fryčovický Hrbol, noční do kopce se zatáčkou
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Milotice/n/B - hasičský areál, O pohár SDH Milotice nad Bečvou
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
Kdy Kde Liga