Frýdštejn 2013 - Noční soutěž Frýdštějn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 06. 2013 21:00
Kontakt:   EvaBrabcová
Telefon:  724266262

Začátek rezervace: 07. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2013 21:00
Začátek tipování:  07. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2013 00:00
Zadal: Eva Brabcová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhfrydstejn.org/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž na Frýdštejně 

15.6.2013 v areálu koupaliště na Frýdštejně

Trať:

 - náběh - tráva

 - základna - koberce

 - vedení - přes písek

 

Soutěž je zařazena v seriálu nočních soutěží FNC

V dolní části areálu diskotéka, kde vše možné i nemožné zahraje DJ TOM

MISS mokré tričko

 Na silnici z Malé Skály je uzavírka - na Frýdštejn se dostanete přes Sněhov nebo přes Turnov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-2013-06-15-3867.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn PS-12JNJan Kühnel
22Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "A" PS-12JNLukáš Hais
33Dalešice JNDavid Beránek
44Pilínkov, Liberec XXIV SDH Pilínkov PS 12LISDH Pilínkov
55Jílové u Držkova SDH Jílové mužiJNMichal Štěpán
66Jeřmanice LIJan Kühnel
77Maršovice MužiJNKarel Bukvic
88Lestkov mužiSMMichaela Malá
99Tatobity mužiSMMichaela Malá
1010Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "B" PS-12JNLukáš Hais
1111Dalešice PS-12JNDavid Beránek
1212Dobšín Dobšín - Kamenice MastersMBPetr Bárta
1313Janův Důl mužiLIHonza Mašek
1414Velké Hamry SDH Hamrska - mužiJNSDH Hamrska
1515Bukovina, Turnov  Bukovina mužiSMMichal Štěpán
1616Odolenovice PS-12JNSDH Odolenovice
1717Janov nad Nisou SDH JANOV PS12JNJan Sajewicz
1818Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1919Malá Skála Malá SkálaJNNikol Vavřichová
2020Krásná Ves mužiMBVeronika Kneblová
2121Vratislavice nad Nisou Muži PS 12LImichal stejskal
2222Bratříkov mužiJNVojta
2323Březová mužiLIMartina Šámalová
2424Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2525Záskalí mužiLISDH Záskalí
2626Krásná Ves muži PS-12MBVeronika Kneblová
2727Březová PS 12LIPetra Mocová
2828Záskalí Bezáskovice ps 12LISDH Záskalí
2929Jablonec nad Jizerou SMMatěj Masný
3030Valdice JCTomáš Dubský
3131Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3232Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
3333Veselá SDH Veselá PS-12SMJaroslav Novotný
3434Sloup mužiPZTomáš Fiala
3535Karlinky PS12 Karlinky ALISDH Karlinky
3636Sedlejovice PS 12LIMatěj Drešer
3737Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3838Košťálov SMTomáš Tulach
3939Hradčany MužiLITomáš Najman
4040Příšovice LIRomana Danišová
4141Krásná Ves ŽENY PS-12MBVeronika Kneblová
4242Roudný MužiSMMilan Kvoch
4343Vlastiboř SDH VlastibořJNMichal Štěpán
4444Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
4545Odolenovice B - team (PS - 12)JNSDH Odolenovice
4646Příšovice PS 12LIRomana Danišová
4747Hradčany PS-12LITomáš Najman
4848Sedlejovice LIMatěj Drešer
4949Kosmonosy MužiMBJan Klimo
5050Nová Ves nad Popelkou mužiSMMiroslav Šolc
5152Chuchelna SDH ChuchelnaSMLukáš Babka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn mužiJNJan Kühnel
22Velké Hamry SDH Hamrska - ženyJNSDH Hamrska
33Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
44Krásná Ves ŽenyMBVeronika Kneblová
55Vratislavice nad Nisou  ŽENY ps 12LImichal stejskal
66Rychnov u Jablonce nad Nisou PS-12JNLukáš Hais
77Jablonec nad Jizerou Jablonec nad JizerouSMKarolína Jonová
88Libuň ženyJCMichaela Malá
99Březová LIMartina Šámalová
1010Odolenovice ženy PS-12JNSDH Odolenovice
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Vlastiboř SDH Vlastiboř ženyJNMichal Štěpán
1313Záskalí BezáskoviceLISDH Záskalí
1420Jeřmanice LIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga