Frýdštejn 2014 - FNC Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 06. 2014 21:00
Kontakt:   Eva Brabcová
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2014 22:00
Začátek tipování:  21. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

 


 

Sbor dobrovolných hasičů Frýdštejn

463 42  Frýdštejn

 

                                                              POŘÁDÁ  V SOBOTU  21.ČERVNA  2014 od 9:00

v areálu koupaliště Frýdštejn

 

NOČNÍ SOUTĚŽ

 v požárním útoku

(kategorie muži, ženy, PS12)

                                            

              soutěž je zařazena v seriálu ligy FNC

                          

                                                                                            

 

       

                  Informace: Brabcová Eva – 724 266 232    brabcovaeva@centrum.cz                                                                                                                         Brabec Jan     - 732 286 135     janbrabec@centrum.cz

 

                                   Rezervace startovního pořadí:     www.fncup.firesport.eu   od 11.6.2014 od 20,00 hod.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-2014-06-21-4446.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Krásná Ves MBVašek Knebl
23Jeřmanice LIJan Kühnel
34Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
45Dalešice PS-12JNDavid Beránek
57Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
68Maršovice MužiJNKarel Bukvic
710Jílové u Držkova MužiJNPavel Štěpán
811Tatobity SMJosef Židů
912Janův Důl MužiLIHonza Mašek
1013Malá Skála JNRadek Havelka
1114Odolenovice ps 12 mužiJNSDH Odolenovice
1215Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1316Bukovina, Turnov  MužiSMPavel Štěpán
1417Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1518Roudný muži JNRoman Kalousek
1619Hradčany LITomáš Najman
1720Příšovice mužiLIRomana Danišová
1821Janov nad Nisou PS-12JNJan Sajewicz
1922Vlastiboř muži PS-12JNRoman Paldus
2023Krásná Ves ps12MBVašek Knebl
2124Odolenovice ps 12 ženyJNSDH Odolenovice
2225Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2326Sedlejovice PS 12 MužiLIMatěj Drešer
2427Veselá SMJaroslav Novotný
2528Hradčany PS-12LITomáš Najman
2629Rychnov u Jablonce nad Nisou PS-12JNLukáš Hais
2730Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
2831Bratříkov ženyJNZuzana Pfeiferová
2932Chuchelna PS-12SMJiří Bažant
3033Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3134Bratříkov mužiJNVojtěch Halama
3235Velké Hamry muži PS-12JNRoman Paldus
3336Vratislavice nad Nisou ženy PS-12LIHelena Hrudková
3437Karlinky Karlinky dorostLISDH Karlinky
3538Vratislavice nad Nisou muži PS 12LIHelena Hrudková
3639Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3740Jeřmanice ps-12LIJan Kühnel
3841Karlinky Karlinky A PS-12LISDH Karlinky
3942Záskalí LIhasici Bezaskovice
4043Rváčov mužiSMSDH Rvacov
4144Karlinky Karlinky dorost PS-12LISDH Karlinky
4245Nová Ves u Bakova PS12MBMichal Rejzek
4346Desná II JNOndřej Antoš
4447Dolní Sytová SMJaroslav Kudrnáč
4547Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
4648Bozkov SMMarek
4748Pěnčín JNMarek Mrkvička
4849Dolní Sytová PS-12SMJaroslav Kudrnáč
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNJan Kühnel
22Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
33Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
44Bratříkov ženyJNLadislav Hložek
55Košťálov ženySMTomáš Tulach
66Krásná Ves MBPavel Štěpán
77Karlinky Karlinky ženyLISDH Karlinky
88Libuň JCHana Jarolímková
99Radimovice PS12LIAleš Šrytr
1010Malá Skála BéčkoJNRadek Havelka
1111Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. PS12MBMartina Hrušková
1212Chuchelna ženySMJiří Bažant
1313Rychnov u Jablonce nad Nisou Ženy - PS-12JNLukáš Hais
1414Huť JNMonika Němcová
1515Bozkov SMMarek
1620Jeřmanice ženyLIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hamry HamrskaJN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BJN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga