Frýdštejn 2015 - FNC Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 20. 06. 2015 21:00
Kontakt:   Eva Brabcová
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2015 00:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00
Zadal: Martina Petríková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 Přihláška:

Pihlaka_Frdtejn.pdf

 

Pozvánka:


http://fnc.firesport.eu/soutez-frydstejn-6043.html


a
rezervace:


http://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-6043.html

 

Sbor dobrovolných hasičů Frýdštejn
463 42 Frýdštejn
sdh-frydstejn.webnode.cz
POŘÁDÁ V SOBOTU 20.ČERVNA 2015
v areálu koupaliště Frýdštejn
NOČNÍ SOUTĚŽ
v požárním útoku
(kategorie muži, ženy, PS12)

soutěž je zařazena v seriálu ligy FNC

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-6043.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
23Sloup PZJan Chrastil
35Tatobity Bity SportSMNikola Hanyšová
47Tatobity SMmarek bárta
59Frýdštejn JNJan Kühnel
611Malá Skála JNRadek Havelka
713Roudný JNJan Kühnel
815Bozkov SMMarek
917Jirkov JNMíra Berka
1019Odolenovice JNSDH Odolenovice
1121Hradčany LIJan Kühnel
1223Velké Hamry JNMAD Matthew
1325Košťálov SMTomáš Tulach
1427Janův Důl LIHonza Mašek
1529Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1631Březová SDH BřezováLIBlanka Černá
1733Jílové u Držkova JNPetr Kopal
1835Záskalí LIhasici Bezaskovice
1937Karlinky LILukáš Pokorný
2039Krásná Ves mužiMBJan Macoun
2141Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
2243Pěnčín JNMarek Mrkvička
2345Nová Ves LILukáš Pokorný
2447Frýdštejn JNJan Kühnel
2551Nová Ves u Bakova MužiMBMichal Rejzek
2653Maršovice JNMíra Berka
2755Veselá SMJaroslav Novotný
2857Cetenov LITomáš Zelenka
2961Dolní Sytová SMJiří Buchar
3063Desná II JNOndřej Antoš
3165Chuchelna SMLukáš Babka
3267Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
3369Příšovice KošanLIRomana Danišová
3471Koberovy JNPavel Pospíšil
3573Příchovice JNJan Kupka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Huť JNPetra Šteyrová
22Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
33Březová SDH BřezováLIBlanka Černá
44Rychnov u Jablonce nad Nisou ženy Rychnov PS12JNjan kiraly
55Bozkov SMMarek
66Těpeře JNMatěj Masný
77Karlinky LILukáš Pokorný
88Veselá SMJaroslav Novotný
99Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1010Vratislavice nad Nisou LIHelena Hrudková
1111Koberovy JNMonika Klápšťovà
1212Bratříkov JNJan Kühnel
1313Mladá Boleslav I Škoda AutoMBJan Kühnel
1420Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Sedlejovice LIMatěj Drešer
24Frýdštejn PS-12JNJan Kühnel
36Dalešice JNDavid Beránek
48Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
510Velké Hamry JNMAD Matthew
612Janov nad Nisou  ps 12 JNJan Sajewicz
714Janův Důl LIHonza Mašek
816Tatobity SMTomáš Palič
918Odolenovice PS - 12JNSDH Odolenovice
1020Roztoky u Semil SMJan Kühnel
1122Krásná Ves PS-12MBJan Macoun
1224Mladá Boleslav I Škoda Auto ženyMBJan Kühnel
1326Odolenovice BJNJan Kühnel
1426Záskalí Bezáskovice PS-12LIhasici Bezaskovice
1528Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "B"JNjan kiraly
1630Rychnov u Jablonce nad Nisou Rychnov "A"JNjan kiraly
1732Karlinky LILukáš Pokorný
1834Nová Ves LILukáš Pokorný
1936Velké Hamry Bohdalovice muži PS 12JNZdeněk Nauč
2038Hradčany LIJan Kühnel
2140Nová Ves u Bakova MužiPS12MBMichal Rejzek
2242Velké Hamry Bohdalovice ženy PS 12JNZdeněk Nauč
2344Cetenov PS-12LITomáš Zelenka
2446Veselá ps 12SMJaroslav Novotný
2548Dolní Sytová PS-12SMJiří Buchar
2650Desná II PS-12JNOndřej Antoš
2752Příšovice PS 12LIRomana Danišová
2854Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
2956Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
3058Jeřmanice LIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga