Frýdštejn 2016 - 3. kolo Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 06. 2016 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 08. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 18. 06. 2016 00:00
Začátek tipování:  08. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 18. 06. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 Přihláška:

Pihlaka_Frdtejn.pdf

 

Pozvánka:


http://fnc.firesport.eu/soutez-frydstejn-6043.html


a
rezervace:


http://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-6043.html

 

Sbor dobrovolných hasičů Frýdštejn
463 42 Frýdštejn
sdh-frydstejn.webnode.cz
POŘÁDÁ V SOBOTU 18.ČERVNA 2015
v areálu koupaliště Frýdštejn
NOČNÍ SOUTĚŽ
v požárním útoku
(kategorie muži, ženy, PS12)

soutěž je zařazena v seriálu ligy FNC

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-7368.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNJan Kühnel
22Jeřmanice LIJan Kühnel
33Karlinky LIJan Kühnel
44Krásná Ves MBJan Macoun
55Maršovice JNhasici150 Hynek
66Pěnčín JNMarek Mrkvička
77Malá Skála JNNikol Vavřichová
88Hradčany LITomáš Najman
99Smidary HKNikola Hanyšová
1010Zlatá Olešnice JNMarek Bárta
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1212Košťálov SMTomáš Tulach
1313Příchovice JNPetra Černá
1414Tatobity SMMarek Bárta
1515Desná II JNOndřej Antoš
1616Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Nová Ves LIJaroslav Vobecký
1919Odolenovice JNmartin sidun
2020Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
2122Janův Důl LIHonza Mašek
2223Velké Hamry JNMAD Matthew
2325Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2426Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2527Roudný JNDavid Fišer
2628Koberovy JNMarkéta Fajxová
2732Dolní Beřkovice MužiMERadek Svoboda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Těpeře JNMatěj Masný
22Rychnov u Jablonce nad Nisou JNRadka
33Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
44Zlatá Olešnice JNPetra Černá
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Košťálov SMTomáš Tulach
77Příchovice JNPetra Černá
88Odolenovice JNmartin sidun
99Smidary HKEliška Rosůlková
1010Karlinky LIJaroslav Vobecký
1111Radimovice LIAnna
1212Kosořice MBMartina Hrušková
1313Březová LIMartina Šámalová
1414Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1519Jeřmanice LIJan Kühnel
1620Koberovy JNMarkéta Fajxová
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNJan Kühnel
22Smidary HKNikola Hanyšová
33Karlinky LIJan Kühnel
44Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
55Dalešice JNDavid Beránek
66Jeřmanice LIJan Kühnel
77Sukorady JCMichal Horák
88Příchovice Muži JNPetra Černá
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1010Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1111Hradčany LITomáš Najman
1213Příchovice Ženy JNPetra Černá
1314Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
1415Příšovice LIRomana Danišová
1516Nová Ves LIJaroslav Vobecký
1617Roztoky u Semil ps-12SMTomáš Zelenka
1718Odolenovice JNmartin sidun
1819Odolenovice ŽenyJNmartin sidun
1920Rychnov u Jablonce nad Nisou JNZuzana Kiralyová
2021Vratislavice nad Nisou ženy PS-12LIHelena Hrudková
2122Velké Hamry JNMAD Matthew
2223Desná II JNOndřej Antoš
2324Janův Důl LIHonza Mašek
2425Příšovice LIladislav kosek
2526Mělník Blata - MužiMERadek Svoboda
2627Rozstání LIAleš Korda
2728Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
2829Úmyslovice NBTomáš Luxemburk
2932Dolní Beřkovice MERadek Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hamry HamrskaJN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BJN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019
FNC
Kdy Kde Liga