Frýdštejn 2017 - FNC Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 06. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 17. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  07. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Di-Fr%C3%BDd%C5%A1tejn-731093123628611/?fref=ts

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-8230.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
33Pěnčín JNFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Karlinky LIFNC
66Velké Hamry JNMAD Matthew
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Janův Důl LIDavid Beránek
99Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1010Chyjice JCTomáš Mikšík
1111Veselá SMJaroslav Novotný
1212Malá Skála JNMatěj Masný
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Tanvald ŠumburkJNTomáš
1616Březová LIMartina Šámalová
1717Rváčov SMJaroslav Novotný
1818Valdice JCjirka chodur
1919Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2020Příšovice LIRomana Danišová
2121Košťálov SMLenka Poloprutská
2222Krásná Ves MBVašek Knebl
2323Hradčany LITomáš Najman
2424Desná I JNOndřej Antoš
2525Jeřmanice LITomáš Najman
2626Krásná Ves MBFNC
2727Mělník BlataMEMilan Corna
2828Koberovy JNTomáš Mašek
2930Bratříkov JNLuděk Hlavatý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn Muži - Veteráni (PS-12)JNFNC
23Březová LIMartina Šámalová
34Košťálov SMLenka Poloprutská
45Příchovice JNJan Kupka
56Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
67Raspenava LILuboš Roušal
78Veselá ženySMEliška Novotná
89Příšovice LIRomana Danišová
910Koberovy JNTomáš Mašek
1011Příšovice LIRomana Danišová
1112Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1213Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1314Jeřmanice LIIveta
1415Mělník Blata MEMarkéta Veselá
1516Odolenovice JNSDH Odolenovice
1620Jeřmanice BéčkoLIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIFNC
22Frýdštejn BJNFNC
33Sukorady JCMichal
44Březová LILukáš Pokorný
55Dalešice JNDavid Beránek
66Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Příchovice JNJan Kupka
99* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Janův Důl LIDavid Beránek
1212Koberovy A, mužiJNTomáš Mašek
1313Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1414Příšovice LIRomana Danišová
1515Koberovy B, ženyJNTomáš Mašek
1616Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1718Smržovka JNMartin Briestenský
1819Hradčany LITomáš Najman
1920Křížkový Újezdec ZenyPHPetra Skružná
2021Desná I JNOndřej Antoš
2122Jeřmanice LITomáš Najman
2223Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
2324Mělník BlataMEMilan Corna
2425Bratříkov JNLuděk Hlavatý
2526Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB14,1814,4214,422018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Malá Skála JN14,8314,8714,872017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Pěnčín JN14,4714,8914,892019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Hradčany LI15,1915,2715,272019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Malá Skála JN14,8415,3915,392018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Frýdštejn JN15,5915,0315,592019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Velké Hamry JN15,7215,4115,722017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Malá Skála JN15,3715,7515,752015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Karlinky LI15,7115,8315,832018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Sloup PZ15,8515,8715,872015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Karlinky LI16,0115,2416,012019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Jílové u Držkova JN15,3816,0116,012018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Košťálov SM15,4916,0716,072017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI16,1815,9316,182019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB16,0916,2016,202016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Košťálov SM15,4816,3116,312016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB15,6716,3416,342019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Příchovice JN16,3615,3916,362018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Jílové u Držkova JN15,5616,3616,362016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Frýdštejn JN16,3915,9416,392017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Frýdštejn JN16,0016,4016,402018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Veselá SM15,7616,4616,462015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Janův Důl LI16,4916,5216,522017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Jílové u Držkova JN16,5316,2116,532017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Pěnčín JN16,3816,7116,712016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Pěnčín JN16,9316,6416,932017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB16,9616,7916,962017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Hradčany LI16,9916,6516,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Bechov MB16,0817,0717,072018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Křížkový Újezdec PH17,0916,7517,092017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Tatobity SM17,1617,1517,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Příchovice JN17,2517,4917,492016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Košťálov SM17,0217,5517,552015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Mělník BlataME17,6416,0417,642018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PH17,6817,8017,802019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Hradčany LI17,9217,5517,922018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Maršovice JN16,6618,0218,022015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Karlinky LI17,7618,1618,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Janův Důl LI18,1616,9918,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Smidary HK18,1914,9118,192016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Škodějov SM17,5818,2018,202017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Janův Důl LI16,8218,2418,242019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Příchovice JN18,2717,9918,272019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Roudný JN18,1418,3218,322019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Malá Skála JN15,9418,3318,332016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Janův Důl LI18,3316,1618,332015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB18,0018,3618,362015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Příchovice JN18,6418,1918,642015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Škodějov SM17,8218,7118,712019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Škodějov SM19,0616,8319,062018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Frýdštejn JN19,2217,3319,222016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Odolenovice JN19,3318,6419,332019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Pěnčín JN15,7119,3619,362018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Tanvald ŠumburkJN19,0219,6819,682017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Nová Ves LI19,1319,7619,762015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Mělník  Blata - MužiME19,8018,6819,802016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Tatobity SM19,9318,2319,932015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Hradčany LI20,0016,6920,002016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Hradčany LI20,0120,2520,252015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Velké Hamry JN20,2819,1520,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
61.  Kosořice MB20,1120,6420,642018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
62.  Mělník BlataME20,8720,0720,872017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
63.  Doubrava LažanyMB20,0021,0021,002019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
64.  Nová Ves LI21,0820,5421,082017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
65.  Záskalí LI21,3820,5721,382015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
66.  Březová LI20,2121,3921,392017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
67.  Velké Hamry JN19,3121,6721,672016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
68.  Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC21,7220,5921,722018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
69.  Desná II JN18,4021,9721,972019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
70.  Nová Ves LI18,3022,1722,172018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
71.  Karlinky LI21,8022,4222,422015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
72.  Štrbice BTP22,5223,3823,382018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
73.  Velké Hamry JN24,2522,7224,252018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
74.  Janův Důl LI25,0817,1225,082018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
75.  Bystřice JC25,9317,7925,932018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
76.  Nová Ves u Bakova MB26,1025,6426,102015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
77.  Desná I JN26,4526,9126,912017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
78.  Karlinky LI27,3426,2727,342017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
79.  Jeřmanice ZHTLI28,2818,5328,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
80.  Jeřmanice LI28,2824,9928,282016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
81.  Bílý Potok LvováLI21,4128,5228,522019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
82.  Bozkov SM28,6429,0329,032015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
83.  Bukovina, Turnov SM27,7329,2229,222015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
84.  Koberovy JN31,8131,9631,962015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
85.  Bratříkov JN32,2833,1433,142016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
86.  Desná II JN35,5219,2135,522016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
87.  Desná II JN35,5317,2235,532015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
88.  Dolní Beřkovice ME37,3737,9737,972016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
89.  Záskalí LI19,7638,2138,212016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
90.  Bystřice JC39,1337,2539,132019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
91.  Záskalí LI32,5941,7241,722018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
92.  Odolenovice JN42,5642,2242,562018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
93.  Koberovy JN44,1144,1144,112017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
94.  Odolenovice JN45,6429,5145,642016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
95.  Odolenovice JN--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
96.  Rváčov SMNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
97.  Pěnčín JN1,68-NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
98.  Záskalí LINPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
99.  Dolní Sytová SM--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
100.  Jeřmanice LINPNPNP2018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zlatá Olešnice JN17,3718,5218,522018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Raspenava LI18,6518,6918,692018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM18,3818,8818,882016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Košťálov SM18,8818,9018,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Zlatá Olešnice JN18,9218,2018,922019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Bratříkov JN19,3018,2919,302017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Jílové u Držkova ComebackJN19,7119,0419,712018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Raspenava LI19,9019,6519,902019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Malá Skála ÁčkoJN19,5420,2520,252015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Malá Skála BéčkoJN20,2819,5120,282015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Štrbice TP20,3817,8820,382018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Mělník BlataME20,6019,6720,602017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI20,6420,8020,802015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Bratříkov JN20,1520,8520,852019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Karlinky LI20,8020,9920,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Radimovice LI21,0020,5521,002016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Raspenava LI21,0319,7821,032016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Březová LI20,4821,4021,402017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Mělník BlataME21,8921,9721,972019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Těpeře JN22,0121,9122,012016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Březová LI21,0422,1622,162016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Raspenava LI19,6722,2622,262017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Bratříkov JN21,1022,3122,312018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Bratříkov JN21,4922,5422,542015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Březová LI22,0622,5622,562015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI22,9217,8122,922018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Karlinky LI23,2022,0823,202015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Jeřmanice LI23,2923,9923,992017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Příchovice JN24,0923,5724,092016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Karlinky LI24,3324,2124,332018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Malá Skála ÁčkoJN24,4224,5724,572016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Koberovy JN24,6824,9024,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Smidary HK20,0924,9424,942016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Jeřmanice BLI24,3425,0825,082017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Kosořice MB26,1021,0926,102018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Kosořice MB27,3126,8827,312017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB27,4829,1429,142015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
38.  Karlinky LI23,0132,3432,342016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
39.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN32,7033,9333,932016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
40.  Odolenovice JN29,8634,3734,372016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
41.  Dalešice JN34,5332,9234,532018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
42.  Mělník BlataME35,4134,6635,412018/06/16 Útok,nástřik 2xB úzké
43.  Košťálov SM35,4735,0835,472017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
44.  Jeřmanice LI35,5235,5635,562019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
45.  Kosořice MB36,8023,4836,802016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
46.  Malá Skála BéčkoJN20,7741,6641,662016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
47.  Koberovy JN58,9061,2361,232015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN60,9462,3362,332016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
49.  Jeřmanice LI71,7371,7671,762016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
50.  Bratříkov JN39,1185,9085,902016/06/18 Útok,nástřik 2xB úzké
51.  Bozkov SM88,0372,4288,032015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
52.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
53.  Příchovice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
54.  Pěnčín JNNPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
55.  Karlinky LINPNPNP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
56.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN--NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
57.  Dalešice JNNP20,53NP2019/06/15 Útok,nástřik 2xB úzké
58.  Veselá SM26,1326,68NP2015/06/20 Útok,nástřik 2xB úzké
59.  Koberovy JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
60.  Odolenovice JNNPNPNP2017/06/17 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/16 Škodějov, Škodějov
FNC
2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2020/07/11 Raspenava, Raspenava
FNC
2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2020/08/15 Dalešice, Dalešice
FNC
2020/08/22 Bukovno, Bukovno
FNC
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga