Frýdštejn 2018 - FNC Frýdštejn

Liga: FNC
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 16. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Frýdštejn
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 16. 06. 2018 00:01
Začátek tipování:  16. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 16. 06. 2018 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-9522.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn JNFNC
22Krásná Ves MBFNC
33Malá Skála JNFNC
44Nová Ves LIFNC
55Karlinky LILukáš Pokorný
66Bechov MBMiloslav Tauchman
77Janův Důl LIHonza Mašek
88Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
99Hradčany LITomáš Najman
1010Pěnčín JNJosef Císler
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1313Příchovice JNJan Kupka
1414Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
1515Jeřmanice LIFNC
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Bystřice JCJan Košťák
1818Koberovy MuziJNTomáš Mašek
1919Mělník BlataMEJosef Gipfl
2020Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2121Chyjice JCDavid Hrdý
2222Desná II JNOndřej Antoš
2323Škodějov SMMartin Špidlen
2424Odolenovice JNDominik Plhal
2525Štrbice BTPMichala Kadeřábková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Jeřmanice LIKristýna Matějková
25Mělník BlataMEDominika Pecháčková
37Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
48Odolenovice JNDominik Plhal
59Raspenava LILuboš Roušal
611Dalešice JNDavid Beránek
712Štrbice TPMichala Kadeřábková
813Jílové u Držkova ComebackJNDavid Beránek
918Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Frýdštejn veterániJNFNC
22Příchovice JNJan Kupka
33Frýdštejn BJNFNC
44Smržovka JNJan Sajewicz
55Frýdštejn ženyJNFNC
66Dalešice JNDavid Beránek
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Smržovka ženyJNJan Sajewicz
99Janův Důl LIHonza Mašek
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1111Doubravička MBPetr Šifta
1212Chyjice JCDavid Hrdý
1313Hradčany LITomáš Najman
1414Bechov MBMiloslav Tauchman
1515Koberovy MuziJNTomáš Mašek
1616Těpeře mužiJNRoman Paldus
1717Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1818Desná I JNDavid Hejcman
1919Raspenava LILuboš Roušal
2020Záskalí LIhasici Bezaskovice
2121Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2222Bystřice JCJan Košťák
2323Ostroměř JCZdeněk Tejchman
2424Mělník BlataMEJosef Gipfl
2525Děčín XXXII-Boletice nad Labem Boletice DCJakub Čedík
2626Frýdštejn ZJNMartin Bušek
2727Škodějov SMMartin Špidlen
2829Odolenovice JNDominik Plhal
2930Bratříkov JNPetr Šourek
3040Velké Hamry mužiJNRoman Paldus


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM16,2016,1316,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Roudný JN17,0917,6817,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčany LI18,1217,0818,122014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jílové u Držkova JN18,2015,8018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bukovina, Turnov SM18,3717,3018,372014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná II JN19,8919,7319,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janův Důl LI18,8120,0420,042014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bozkov SM20,7420,3320,742014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves u Bakova MB21,8320,8221,832014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN23,7720,0823,772014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chuchelna SM23,9623,7923,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Sytová SM23,9723,9923,992014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI26,8828,3828,382014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála JN29,8528,1329,852014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MB42,3442,7342,732014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Karlinky LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Příšovice LINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky DorostLINPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Maršovice JNNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SMDSQDSQDSQ2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,8819,2819,282014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratříkov JN22,3023,7123,712014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bozkov SM23,9823,2923,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radimovice LI24,8725,0025,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chuchelna SM27,2328,2528,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Hamry HamrskaJN29,6829,0929,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála BJN31,3331,9831,982014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Huť JN30,4432,4532,452014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krásná Ves MB22,8334,2134,212014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Karlinky LI52,3952,5452,542014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jeřmanice LI19,9366,0066,002014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN84,6791,6891,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JCNPNPNP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/03 Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018
FNC
Kdy Kde Liga