Grešlové Mýto fotbalové hřiště 2024 - Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce

Liga: -
Místo: Grešlové Mýto
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 13. 07. 2024 22:00
Kontakt:   Roman Čermák
Telefon:  731039216

Začátek rezervace: 15. 05. 2024 21:00
Konec rezervace: 14. 07. 2024 02:00
Začátek tipování:  15. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2024 00:00
Zadal: Roman Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/456224220225604?active_tab=about

Poznámka pořadatele

SDH Grešlové Mýto a obec Grešlové Mýto 

 

Vás srdečně zvou na

 

VI. ročník

 

NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM SPORTU

(O pohár starosty obce Grešlové Mýto).

 

Kategorie:

PS Speciál a PS 12

(v kategorii PS 12 možnost zapůjčení PS 12 z SDH Grešlové Mýto)

 

>> Vítěz kategorie PS 12 si domů odveze putovní pohár M.N. Sport

a VELKÝ SUD PIVA. <<

  

> VÍTĚZ KATEGORIE PS SPECIÁL SE MŮŽE TĚŠIT NA POUKAZ - 50 KG PRASE. <

 

Startovné:

200 Kč/družstvo/kategorii

Prezence:

21:00 - 21:45

Zahájení:

22:00

 

Soutež na 2B (B65/C42, B75/C52)

Soutěžní družstva soutěží s vlastním vybavením dle pravidel požárního sportu (ZNL).

 

Náběh: Zámková dlažba

 

 Přihlášení do soutěže otevřeno do odběhnutí posledního družstva. 

 

Občerstvení po dobu soutěže zajištěno.

 

Na Vaši účast se těší pořadatelé!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-greslove-myto-14179.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Grešlové Mýto PS 12ZNRoman Čermák
22Hrotovice PS 12TRDavid Potěšil
33Bohutice PS SpecialZNRoman Čermák
44Grešlové Mýto PS SpecialZNRoman Čermák
55Černín ZNJiří Veselý
66Únanov PS 12ZNMarek Laitner
77Bohutice PS 12ZNRoman Čermák
88Častohostice PS SpecialTRRoman Čermák
99Únanov SportZNMarek Laitner
1010Hrotovice PS specialTRDavid Potěšil
1111Křepice PS 12ZNRoman Čermák
1212Třebelovice PS12TRJosef Bulíček
1313Dešná Ženy JHAdam Račický
1414Bojanovice PS speciálZNTomáš Filipský
1515Křepice PS SpecialZNRoman Čermák
1616Lhotice Speciál TRLaďa Jánský
1717Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
1818Dešná JHAdam Račický
1919Police BTRJaromir Filipsky
2020Třebelovice TRJosef Bulíček
2121Hvězdoňovice PS 12TRRoman Čermák
2222Lhotice PS 12TRLaďa Jánský
2323Častohostice PS 12TRRoman Čermák
2424Šaratice PS SpecialVYRoman Čermák
2525Police B PS12TRJaromir Filipsky
2626Hvězdoňovice PS SpecialTRRoman Čermák
2727Blatnice TRpetr veleba
2828Šaratice PS 12VYRoman Čermák
2929Újezd PS SpecialZNRoman Čermák
3030Žerotice PS 12ZNRoman Čermák
3131Lesná Speciál TRPavel Vlček
3232Újezd PS 12ZNRoman Čermák
3333Želetice PS 12ZNRoman Čermák
3434Mikulovice PS 12ZNMichal Urbánek
3535Vranovská Ves ZNRoman Čermák
3636Mikulovice Special ZNMichal Urbánek
3737Lesná PS 12TRPavel Vlček
3838Žerotice Muži speciálZNJakub Čapek
3939Vranovská Ves PS 12ZNRoman Čermák
4040Římov MužiTRTomáš Obůrka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Police BTR15,6515,2615,652023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Grešlové Mýto ZN15,7715,5115,772023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budeč BJH15,8615,7515,862023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dobřínsko ZN15,8815,4615,882023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Police ATR15,9615,4815,962023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mikulovice ZN15,6816,1416,142023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Blatnice TR16,3215,9516,322023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Šaratice VY16,3116,7516,752023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Újezd ZN16,1116,8416,842023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vítonice ZN16,2816,9416,942023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jezeřany-Maršovice BZN15,7117,2717,272023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hodonice ZN18,4218,8918,892023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Třebenice TR22,7523,8023,802023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Černín ZNNPNPNP2023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mikulovice ZN19,4720,3020,302023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Miroslav ZN20,8121,9721,972023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Častohostice TR25,2924,1025,292023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Únanov ZN28,4828,7628,762023/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2023/07/15 Grešlové Mýto, hřiště, O pohár Grešlové Mýto, M+Ž+DOR, 4. kolo ZNL
ZNL
2023/07/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga