Habrovany,hasičský areál u ČOV 2024 - II.Memoriála Ladislava Bezděka

Liga: -
Místo: Habrovany
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 20. 07. 2024 22:00
Kontakt:   Kadaňka Martin
Telefon:  778888461

Začátek rezervace: 06. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 19. 07. 2024 22:00
Začátek tipování:  20. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 20. 07. 2024 00:00
Zadal: Martin Kadaňka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

II. ročník noční soutěže na 2.B v požárním útoku O putovní pohár

 Ladislava Bezděka

• Start-22:00

• Povrch-Tartan a travnatý koberec

• Bohaté občerstvení na místě závodu 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-habrovany-14267.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Habrovany VYMartin Kadaňka
22Olšany VYMartin Kadaňka
33Topolany VYMartin Kadaňka
44Hodějice ŽenyVYMartin Kadaňka
55Ivanovice na Hané MužiVYMartin Kadaňka
66Dětkovice ŽenyVYMartin Kadaňka
77Tvarožná BOMartin Kadaňka
88Silůvky ŽenyBOMartin Kadaňka
99Ivanovice na Hané ŽenyVYMartin Kadaňka
1010Habrovany VeterániVYMartin Kadaňka
1111Bratčice ŽenyBOMartin Kadaňka
1212Litenčice KMNikol Kochaníčková
1313Tučapy AVYMiloslav Brandys
1414Radslavice VYMartina Slezáková
1515Račice BVYMartin Korčián
1616Víceměřice ženyPVRadim Janečka
1717Jezeřany-Maršovice ZNBroňa Fráňová
1818Křenovice muži VYMíša Hrouzková
1919Litenčice KMNikol Kochaníčková
2020Tučapy BVYMiloslav Brandys
2121Křenovice ženyVYMíša Hrouzková
2222Hostěrádky-Rešov VYMichal Kokojan
2323Křenovice muži,BVYMíša Hrouzková
2424Drahany PVTomáš Růžička
2525Krasice - Prostějov  ženyPVKarolína Burešová
2626Milešovice Dorost VYJan Florián
2727Křenovice veterániVYMíša Hrouzková
2828Olšany 2VYJakub Tomášek
2929Kuřim MužiBOMartin Kadaňka
3030Drnovice Ženy VYVeronika Vojtková
3131Hlubočany Muži VYPavel Štébl
3232Kobeřice PVVeronika Vychodilová
3333Topolany ŽenyVYMartin Kadaňka
3434Kuřim ŽenyBOMartin Kadaňka
3535Dražovice Muži VYKristýna Kachlíková
3636Kobeřice PVVeronika Vychodilová
3738Medlov KMSDH Medlov
3839Drnovice Muži VYVeronika Vojtková
3940Želeč MužiPVMartin


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Karolín KM17,0516,3317,052023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY17,3516,6617,352021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY17,4917,5817,582020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY17,8317,2117,832018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hodějice VY18,0517,0018,052016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice VY18,0617,9518,062023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY18,1117,5118,112021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radslavice VY18,1617,3718,162023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY17,7018,2418,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hodějice VY18,2817,6718,282023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Drnovice VY17,8618,2818,282014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ivanovice na Hané VY18,3418,3218,342019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Drnovice VY18,4417,8118,442015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Silůvky BO18,6718,1518,672022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hodějice VY17,6618,7118,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hostěrádky-Rešov VY17,8218,7118,712020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Morkovice KM18,3218,8218,822020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dražovice VY18,6018,9018,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY18,9417,9218,942022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dražovice VY19,0118,4619,012019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice VY19,0717,7519,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ivanovice na Hané VY19,1818,0819,182023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hodějice VY19,2518,1819,252015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radslavice VY19,1819,4519,452017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pustiměř VY19,4619,3219,462023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlubočany VY19,4519,5119,512015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dub nad Moravou OL18,6019,5519,552020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ivanovice na Hané VY19,6519,1619,652022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Luleč VY19,6519,4719,652014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Silůvky BO19,6517,4719,652023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dražovice VY19,5019,6819,682016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kuřim BO19,6019,7319,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ivanovice na Hané VY19,9618,7119,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dražovice VY18,5620,1720,172015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dražovice VY19,0220,1820,182020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ivanovice na Hané VY19,8920,3220,322021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlubočany BVY20,3120,3420,342015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radslavice VY18,7020,5420,542018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Habrovany VY19,8920,6020,602014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ivanovice na Hané VY20,7119,2020,712014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dražovice VY20,7419,2320,742021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Topolany VY20,8519,9920,852023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pustiměř VY20,8820,6120,882016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Radslavice VY20,9518,0220,952015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radslavice VY21,0419,9321,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mělčany BO21,1820,0721,182016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Olšany DorostVY21,1921,2221,222023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pustiměř VY21,2621,1221,262021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Drnovice CVY19,8521,2621,262016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kobeřice u Brna VY20,6821,2721,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Drnovice CVY21,3119,7321,312015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radslavice VY21,3818,9821,382021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hlubočany VY21,4419,9821,442014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Křenovice VY21,4921,4421,492022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dražovice VY21,5221,0721,522017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hlubočany VY19,7321,8421,842016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Ivanovice na Hané VY21,1021,9521,952015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hlubočany BVY19,6022,2822,282016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křenovice VY22,4221,4622,422018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Pustiměř VY20,9922,5022,502022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radslavice VY17,2422,6022,602019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Habrovany VY22,7220,6622,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kuřim BO21,0123,2923,292017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hlubočany BVY21,7823,3323,332017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Ivanovice na Hané VY22,6523,6823,682017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Milešovice dorostVY24,3222,5824,322018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pustiměř VY23,2024,9924,992015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Habrovany VY25,0024,1525,002020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Pustiměř VY25,2624,9925,262020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kuřim BO21,5425,6425,642015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Křenovice VY26,9026,6426,902019/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Křenovice VY25,6827,0727,072020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Ivanovice na Hané BVY28,0427,7028,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Silůvky BO30,4931,8731,872021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Mělčany BO31,7932,5332,532017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dětkovice VY31,8833,7733,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Silůvky BO34,1231,2434,122020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Drnovice BVY34,6032,1734,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Radslavice VY39,1623,7939,162016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Topolany VY42,9741,7642,972020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dražovice VY39,4439,22NP2018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Topolany VYNPNPNP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Topolany VYNPNPNP2021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hodějice VYNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Drnovice CVY--NP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Litenčice KM18,2519,85NP2023/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radslavice VY20,6921,35NP2022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kuřim ABO--NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2015/07/11 Habrovany, O pohár starosty obce
VCOV
2016/07/16 Habrovany, O pohár starosty obce
VCOV
2017/07/15 Habrovany, O pohár starosty obce
VCOV
2018/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2020/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2021/07/03 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2022/07/09 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2023/07/15 Habrovany , areál u ČOV., Noční soutěž Memoriálu Ladislava Bezděka na 2B.
-
2023/08/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga