Hadrava (Bystřice nad Úhlavou) 2021 - O pohár starosty obce Chudenín

Liga: OPH
Místo: Hadrava
Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
Kdy: 19. 06. 2021 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 19. 06. 2021 10:00
Začátek tipování:  19. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Pavel Krchlebak

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hadrava-11663.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Hadrava KTPavel Krchlebak
22Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
33Újezd MUŽI SPORTDOOndřej Černý
44Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
55Ves Touškov PJRoman Baloun
66Hadrava KTPavel Krchlebak
78Kostelec mužiTCjosef simek
89Zahorčice KTJosef Kolář
910Srbice MužiDOKateřina Komancová
1011Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
1112Kostelec ženyTCjosef simek
1213Strýčkovice MužiDOMarika Součková
1314Všekary DOSDH Všekary
1415Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1516Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
1617Hradec MužiPJZdeněk Horák
1718Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
1821Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
1922Únětice 1911 APJPetr Skala
2023Dehtín ŽenyKTVláďa Kučera
2125Štítary ŽenyDODenis Balounová
2226Únětice 1911 BPJPetr Skala
2330Únětice 1911 ŽENYPJPetr Skala


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 PJ14,2615,5414,262021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vranovice PB14,8514,7014,702021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Srbice DO15,5214,7614,762021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hadrava KT14,9114,9814,912021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice 1911 BPJ15,0214,9914,992021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary DONP15,0415,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ves Touškov PJ16,3815,4315,432021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kostelec TC16,0215,4815,482021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ16,0315,5515,552021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horní Metelsko DO15,5716,2715,572021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Strýčkovice DO15,7015,5815,582021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oprechtice Sport DO16,5015,6815,682021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KTNP15,8315,832021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Všekary DONP17,1217,122021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Újezd DONP17,1917,192021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strýčkovice DO17,91NP17,912021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ18,0717,9517,952021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hadrava KT18,9118,9118,912021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostelec TC19,8419,2119,212021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štítary DO19,52NP19,522021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Honezovice PJ19,82NP19,822021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dehtín KT20,1822,5520,182021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Oprechtice Sport DONP22,3822,382021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2021/06/19 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár starosty obce Chudenín
OPH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/10/16 Újezd u Domažlic kulturní dům, Galavečer
OPH
Kdy Kde Liga