Hamr 2016 - Memoriál Františka Outlého

Liga: VCT
Místo: Hamr
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 27. 08. 2016 13:00
Kontakt:   Michal Szokol
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 18:00
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/sdhhamr/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, nástřik


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hamr-7333.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hamr BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Markvarec JHmartin pecha
44Slavošovice CBJan Brašnička
55Hosín CBJan Brašnička
66Stříbřec JHLáďa Frantík
77Valtínov JHmartin pecha
88Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
99Cizkrajov JHKarel Běhan
1010Hamr AJHJan Zahradník
1111Stříbřec BJHLáďa Frantík
1212Stajka JHLuboš Petr
1313Mníšek JHLubomír Konárek
1414Rapšach JHMiroslav Kouřil
1515Polště JHKarel Hummler
1616Frahelž JHLáďa Růžička
1717Halámky JHJan Prokes
1818Lásenice JHHanka Straňáková
1919Višňová JHAleš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hamr AJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Rapšach JHMiroslav Kouřil
44Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
55Hamr B, dorostenkyJHJan Zahradník
66Staňkov JHHasiči Staňkov
77Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
88Lásenice JHHanka Straňáková
99Stříbřec JHKateřina Jonáčková
1010Hrdějovice CBzdenek severa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH27,2926,5727,292015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Lomnice nad Lužnicí JH27,6326,5427,632015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Frahelž JH27,7427,7427,742012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Suchdol nad Lužnicí JH30,1430,1430,142012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Majdalena JH30,6830,6830,682012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Stráž nad Nežárkou JH30,7830,7830,782012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Hamr BJH31,5531,5531,552011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Hamr JH--31,652014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--32,082014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Lomnice nad Lužnicí JH--32,322013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Kolence JH33,1733,1733,172012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Hamr JH31,5533,8833,882015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Chlum u Třeboně JH34,3634,3634,362012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Suchdol nad Lužnicí JH--34,392013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Staňkov JH35,5035,5035,502011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Stráž nad Nežárkou JH35,7635,7635,762011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Staňkov JH35,7835,7835,782012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Staňkov JH--36,182013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zdešov JH36,1936,1936,192012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Zdešov JH36,5236,5236,522011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Chlum u Třeboně JH--36,852013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Staňkov JH27,1637,1537,152015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Chlum u Třeboně JH28,2438,5438,542015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Hamr JH38,8538,8538,852012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Hamr JH--39,832013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Branná JH--39,892014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Staňkov JH--40,392014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Rapšach JH40,6629,6940,662015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Hamr AJH41,7641,7641,762011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Příbraz JH35,7841,9741,972015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
31.  Lásenice JH--43,182014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
32.  Stříbřec JH43,9843,9843,982012/09/01 PS útok,nástřik 2xB široké
33.  Frahelž JH--45,322013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
34.  Frahelž JH--45,632014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
35.  Žíteč JH46,2346,2346,232011/09/03 PS útok,nástřik 2xB široké
36.  Hamr BJH46,6640,8346,662015/08/29 PS útok,nástřik 2xB široké
37.  Domanín JH--46,822014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
38.  Lásenice JH--63,492013/09/07 PS útok,nástřik 2xB široké
39.  Hamr BJH--NP2014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
40.  Chlum u Třeboně JH--NP2014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
41.  Majdalena JH--NP2014/08/30 PS útok,nástřik 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/03 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2012/09/01 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2013/09/07 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2014/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2015/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2016/08/27 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga