Haňovice - Kluzov 2018 - Haňovice - Kluzov

Liga: HE
Místo: Haňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 30. 06. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 06. 2018 18:00
Konec rezervace: 30. 06. 2018 13:00
Začátek tipování:  30. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 30. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hanovice-9477.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kožušany OLPetr Zmeškal
22Polkovice PRRadek Peřina
33Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
44Pavlov-výběr SU890321 Šnobl
55Šumvald OLBoB Kobylka
66Domamyslice PVJakub Hlavinka
77Plinkout OLivo šnejdar
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Dětkovice PVLadislav Kořínek
1010Ludéřov OLLukáš Navrátil
1111Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
1212Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
1313Olešnice X - teamOLRadka Skoaplová
1414Nemile SUMartin Sitta
1515Loučany OLTomáš Hlavinka
1616Ráječek SUlallin
1717Chořelice OLPatrik Horák
1818Měrotín OLJakub Hlavinka
1919Polkovice PRTomáš Mareček
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Niva PVAdam Kala
2229Břevenec OLLukáš Kyselý
2330Bílovice PVJan Krupa
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice BPVJan Krupa
22Břevenec OLVeronika Hrabáčková
33Haňovice OLNicol Pospíšilová
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Bílovice PVJan Krupa
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
99Hlubočky OLPavla Jahnová
1010Blatec OLKateřina Skládalová
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Pěnčín PVAnežka Navrátilová
1313Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1414Mladeč OLNikola Hamplová
1515Svésedlice OLMarkéta Bečáková
1616Nové Dvory OLJiřina Navrátilová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Niva PV14,9714,8314,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Plinkout OL15,1514,7915,152014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL14,3815,2315,232014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,6115,2715,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL15,5314,8915,532014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Odrlice OL15,0015,5915,592014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice PV15,7715,3515,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ostrov u Macochy BK15,9415,6315,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice BPV16,0115,2916,012014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL16,0215,8716,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Hradečná OL16,2216,2216,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slavětín LN16,3616,6916,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ludéřov OL16,8516,8116,852014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,9617,6917,692014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Měrotín OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Troubelice OL--NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,2218,2618,262018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,7618,5118,512018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL18,6518,2418,652018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV18,7818,5218,782015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice PV18,8818,7618,882018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL17,6319,0819,082018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL18,5919,1819,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL19,2018,8419,202018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nové Dvory OL19,1219,2419,242018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL18,8819,3719,372017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Droždín ChvadrožOL19,6419,5919,642018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Troubelice OL19,6619,3419,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladeč OL19,2019,6719,672018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Náměšť na Hané OL18,6819,7419,742015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Náměšť na Hané OL18,7019,7519,752018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Dědina OL18,4619,7819,782014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loučany OL18,3919,8119,812014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OL19,0619,9219,922017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chválkovice ChvádrožOL19,8520,0220,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín ChvadrožOL20,1618,3620,162015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílovice BPV20,1719,6020,172017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Hradečná OL19,1720,2020,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Dědina OL20,2719,7920,272015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice BPV17,4620,4020,402018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice APV20,5320,6820,682017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OL18,0121,0421,042018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Přáslavice OL19,4521,0921,092017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Dědina OL19,4921,1321,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Haňovice OL21,8220,0921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Hradečná OL19,0722,0422,042014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Droždín ChvadrožOL22,7721,8622,772017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pěnčín PV19,4523,0023,002017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břevenec OL18,2123,0123,012017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL23,0219,7623,022017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Haňovice OL23,6623,1623,662015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Cholina OL23,7819,8623,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Loučany OL17,2224,0724,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Olešnice OL20,2825,3925,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL24,0925,6725,672018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Loučany OL26,6326,2826,632015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ludéřov OL23,6934,7234,722015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Šumvald OL35,2523,4835,252014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dětkovice PV35,9634,2035,962017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Blatec OL43,7222,1243,722017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešnice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Haňovice, O pohár , hřiště
HE
2015/07/11 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2016/07/02 Hřiště Haňovice Kluzov, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
2018/06/30 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže