Havlovice 2014 - 11. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Havlovice
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 06. 09. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 09. 2014 23:59
Začátek tipování:  06. 09. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-havlovice-2014-09-06-4462.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hrobice PAjan pleskot
22Podůlší BéčkoJCJan Strnad
34Čeperka PAMichal Tydrych
45Pšánky AHKVáclav Zubr
56Horní Radechová BNAHonza Pajer
67Libuň JCMartina Panožková
78Tuř JCOndřej Bajer
89Havlovice TUHonza Pajer
910Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
1011Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1112Letohrad - Kunčice BUORomana Motlová
1213Bašnice JCOndřej Bajer
1314Červený Kostelec NATomáš Karásek
1415Roudnice HKPatrik Novák
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Pšánky BHKVáclav Zubr
1718Bříšťany JCRadovan Bludský
1820Rokytno PAZbyněk Richter
1921Myštěves HKVeronika Borůvková
2025Trnov RKLukáš Žid
2148Bystřec AUOHonzin Matějka
2249Letohrad - Orlice UOHonzin Matějka
2350Letohrad - Kunčice CUOHonzin Matějka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOTereza
23Myštěves HKOlíf Pánková
34Dolní Přím HKSimona Pavlíková
45Libuň JCHana Jarolímková
56Vitiněves JCMartina Panožková
67Roudnice HKPatrik Novák
724Libňatov TUTereza Térová
825Letohrad - Orlice UORomana Motlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO16,7916,7716,792014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Myštěves HK16,8316,7916,832015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8416,3016,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tuř JC16,5416,8816,882014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO16,8516,9516,952014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bříšťany JC16,7416,9816,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Libuň JC17,0516,9417,052013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC17,0716,9517,072014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO17,1216,8817,122015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice CUO16,1317,1417,142013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,9517,1817,182015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jinolice RenmotorJC16,2817,2317,232014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO17,2917,2317,292015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO17,3716,9717,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnov RK17,4017,0617,402013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO17,3117,4317,432013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bystřec AUO17,1617,4517,452014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,5017,3717,502015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB17,4217,5617,562015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky AHK17,1317,5917,592015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čeperka NPA17,7517,7517,752015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čeperka NPA17,4817,7517,752014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Velký Třebešov NA17,4917,9017,902013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velichovky NA17,7117,9417,942015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střezetice HK18,0017,2718,002013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bystřec AUO17,7018,0118,012015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO18,0818,0018,082013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tuř JC18,0917,2418,092015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky BHK17,7318,1318,132014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Podůlší BéčkoJC17,5818,1618,162013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rokytno PA18,2418,1118,242013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Myštěves HK18,2918,2618,292014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pšánky BHK17,1318,3718,372013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velký Třebešov NA18,2018,4718,472014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libuň JC18,2718,6218,622014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podůlší BéčkoJC18,7018,4818,702014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Červený Kostelec NA18,4718,8418,842013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Trnov RK18,9117,2818,912014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Roudnice HK18,9718,0718,972015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Havlovice TU18,9918,0118,992015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lestkov SM19,1118,5319,112014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Roudnice HK19,0819,3719,372014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Červený Kostelec NA19,5419,2319,542015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rokytno PA18,7419,7219,722014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Libuň JC17,2719,8019,802015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Roudnice HK18,8320,1720,172013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bystřec AUO17,2820,3620,362013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Myštěves HK20,2220,5920,592013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Horní Radechová ANA21,0118,0221,012013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Havlovice TU21,1119,0521,112014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hrobice PA17,9922,7022,702015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Žernov NA23,9223,5323,922013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Červený Kostelec NA30,1631,2231,222014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky AHK33,9233,9533,952013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Humburky HKNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jinolice RenmotorJCNPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pšánky AHKNPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Havlovice TUNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Horní Radechová BNANPNPNP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bystřec BUONPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velký Třebešov NANPNPNP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horní Radechová BNANPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Horní Radechová NANP17,32NP2015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Lhota za Červeným Kostelcem NANPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Havlovice, Sportovní areál, 10.kolo Východočeské hasičské ligy
VČHL
2014/09/06 Havlovice, 11. kolo VČHL
VČHL
2015/09/05 Havlovice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga