Henčlov, hřiště 2016 - O pohár pivovaru Zubr

Liga: PRL
Místo: Henčlov - Přerov VIII
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 25. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 08. 2016 11:00
Konec rezervace: 23. 09. 2016 23:59
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Bálint

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-henclov---prerov-viii-7292.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Henčlov - Přerov VIII MužiPRTomáš Bálint
22Morkovice MuziKMPavel Krejčí
33Oplocany ženyPRJana Bitalová
44Chropyně KMMarek Mucha
55Hrabůvka PRHonza
66Oplocany mužiPRJana Bitalová
77Čechy mužiPRMartin Školoud
88Morkovice ŽENYKMPavel Krejčí
99Křenovice PRTomáš Bálint
1010Litenčice KMTomáš Bálint
1111Henčlov - Přerov VIII ŽenyPRTomáš Bálint
1212Prchalov NJTomáš Bálint
1313Němčice ženyKMIveta Červinková
1414Čechy ženyPRMartin Školoud
1515Sobíšky PRJiří Kočař
1616Bohuslávky PRPetr Stískal
1717Tošovice NJTomáš Bálint
1818Hranice PROndřej Koláček
1919Čechy nad 35PRMartin Školoud
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Luboměř NJjiljí Šimíček
2222Hlinsko PRPetr Beránek
2323Jasenice mužiVSLuboš Kopřiva
2424Nětčice ŽenyKMLucie Plachá
2525Hlinsko PRPetr Beránek
2626TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
2727Radvanice PRSDH Radvanice
2828Opatovice PRNikol Romanová
2929Špičky PRŠtěpán Šindler
3030TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
3131Paršovice ženyPRTereza Růžičková
3232Určice PVOndřej Pazdera
3333Podolí VSAleš
3434Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3535Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
3636Tošovice NJjarek
3737Pravčice KMJiří Možíš
3838Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
3939Čekyně - Přerov VII nad 35 letPRAdam Obzina
4040Vrchoslavice MužiPVSDH Vrchoslavice
4141Troubky PRTomáš Bálint
4242Počenice KMPavel Kunčar
4343Opatovice PRDalibor Vašíček
4444Vrchoslavice - ŽenyPVSDH Vrchoslavice
4545Mladcová ZLOndra Struška
4646Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
4747Tršice OLHonza Balint
4848Dřevohostice PRTomáš Bálint
4949Loučka VSOndřej
5050Racková ZLSDH Mysločovice
5151Dětkovice PVLadislav Kořínek
5252Loukov ZenyKMmarta
5353Luboměř NJAleš Pěkník
5454Radvanice PRSDH Radvanice
5555Loukov MuziKMmarta
5656Vítonice KMHonza Bělík
5757Špičky ženyPRViktorie Polášková
5858Dolní Měcholupy SDH OdryABTonda Zdráhal
5959Radslavice PRJakub Janáček
6060Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
6161Dolní Bečva VSMartin
6262Císařov ženyPRAleš Pěkník
6363Kokory PRTomáš Horák
6464Mořice muži nad 35letPVPetr Lecián
6565Dřevohostice muži 35+PRTomáš Bálint
6666Rokytnice PRHana Lašáková
6767Výkleky Ženy PRJana Roháčová
6868Tršice OLJaroslav Hubka
6970Císařov mužPRLuboš Zatloukal
7071Rokytnice PRHana Lašáková
7172Potštát ženy BPRMartina Krasňáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ13,9914,1014,102016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ14,2214,2414,242017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  TAG Zahnašovice KM14,5614,4214,562016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM14,6614,3814,662017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladcová ZL14,4114,7514,752015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM14,7614,4514,762015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Špičky PR14,4614,8214,822016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Luboměř NJ14,9014,6914,902015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hranice PR14,7914,9614,962016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučka VS14,9215,0515,052016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podhradní Lhota KM14,7615,1615,162014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Podhradní Lhota KM14,3515,2515,252016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR15,3215,1115,322017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  TAG Zahnašovice KM15,0415,3815,382014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hranice PR15,5715,4515,572017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chropyně KM14,7115,6115,612016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Prchalov NJ15,0615,6715,672017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Opatovice PR15,3415,8215,822016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radkova Lhota PR15,2615,8315,832017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlinsko PR15,8315,6115,832016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radkova Lhota PR15,5915,8915,892016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chropyně KM15,9115,7815,912014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Císařov PR15,4315,9215,922016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sobíšky PR15,9415,6915,942016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lešná VS15,9016,1116,112014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chropyně KM15,9516,1416,142013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mladcová ZL14,8716,1716,172014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Špičky PR14,9416,1816,182014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR16,2016,2016,202014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR15,2916,2016,202015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Určice PV16,0316,2216,222016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Císařov PR15,9216,2316,232017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Roštění KM16,2416,1716,242013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Opatovice PR16,2516,2716,272015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlinsko PR16,3215,9016,322013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Litenčice KM16,3416,0716,342016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Císařov PR16,5015,9016,502013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Počenice KM16,5516,0916,552015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Morkovice KM16,4016,5616,562014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Mladcová ZL16,0616,6316,632017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Opatovice PR14,9116,6916,692014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Troubky PR16,6516,7716,772015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Provodovice PR16,0416,8016,802013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Želeč PV16,9016,7416,902014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čechy PR16,9616,9616,962013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Roštění KM16,6616,9916,992014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tošovice NJ15,6016,1817,002014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Počenice KM16,5917,0017,002013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jasenice VS16,8317,0417,042016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Bečva VS17,1417,7317,142013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nětčice KM16,8617,1717,172014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čechy PR17,2217,1717,222017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sobíšky PR16,2917,2617,262014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Křenovice PR17,3916,8717,392014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Citov PR17,3917,3617,392014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rymice KM16,3617,4217,422015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hrabůvka PR17,5016,7417,502015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mirošov ZL17,5017,3417,502016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bohuslávky PR16,0217,5617,562016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Troubky PR16,7317,6117,612013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Juřinka VS17,7615,2117,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Opatovice PR16,2417,7617,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hranice PR17,0017,8617,862015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Čechy PR17,8517,9517,952016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Henčlov - Přerov VIII PR16,2318,0718,072013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Počenice KM16,2418,1618,162014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sobíšky PR18,2017,4918,202013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Určice PV18,3716,6618,372014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Záturčie (Slovensko)MT18,3815,5118,382013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Slušovice ZL17,3318,4218,422014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Henčlov - Přerov VIII PR16,8318,4918,492016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Valšovice (Hranice VI) PR18,6217,6418,622016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Křenovice PR18,6418,6118,642015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Morkovice KM18,9417,4718,942016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kokory PR17,9718,9718,972014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Polkovice PR19,4718,9019,472013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Počenice KM16,0619,5819,582016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kokory PR19,5419,6319,632015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dřevohostice PR19,4719,6919,692017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dolní Bečva VS19,6319,9219,922015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Čekyně - Přerov VII PR19,9218,6919,922016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Podhradní Lhota KM19,9419,7019,942017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Určice PV20,0618,6220,062015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Podolí PR20,2220,2420,242016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Císařov PR20,2619,1220,262014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Záhlinice KM20,0620,5320,532015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Želeč PV20,7218,1620,722015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Tršice OL19,8920,9320,932015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Křenovice PR18,8721,0721,072013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Rokytnice PR21,3417,0321,342016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Slušovice ZL21,3718,0721,372015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Vrchoslavice PV21,3819,2621,382015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Loučka VS20,8821,4821,482015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dřevohostice PR22,3119,7522,312016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Troubky PR21,1722,4522,452014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dolní Bečva VS16,0222,6622,662014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Žeranovice KM22,2823,1623,162015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Morkovice KM23,6523,5923,652013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Oplocany PR23,6323,7823,782016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Tošovice NJ23,9823,8523,982016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,2616,7717,262016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Špičky PR16,6417,2617,262017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM16,9017,5517,552016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM16,4518,1818,182014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR17,8118,6918,692017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlinsko PR18,7518,5118,752014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  TAG Zahnašovice KM18,7516,9918,752016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM18,7918,2518,792017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rymice KM18,8117,9918,812015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nětčice KM18,8218,3518,822014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Polkovice PR18,8418,2318,842013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Henčlov - Přerov VIII PR18,7618,8518,852016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tošovice NJ17,3718,9018,902016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Počenice KM18,9218,7118,922016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slušovice ZL18,7519,0819,082015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Potštát PR19,5819,1719,582016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílany KM19,8719,0319,872014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Počenice KM19,9517,4819,952015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlinsko PR18,2020,1820,182015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rymice KM20,2118,0420,212014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bílany KM20,9019,5020,902013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice PR20,9821,2321,232016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Spálov NJ21,3421,2121,342017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR19,8221,4121,412016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čechy BPR19,0921,5621,562017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR22,1320,6022,132013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čechy PR21,9722,4022,402014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kokory PR22,1422,4822,482014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nětčice KM23,3523,4023,402016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR23,6324,0324,032013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Oplocany PR24,4624,3224,462016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Přerov PR24,5924,1724,592014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR23,1224,6024,602014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Výkleky PR24,6222,9024,622016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sobíšky PR24,0924,9724,972013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Císařov PR25,4125,0425,412014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Opatovice PR24,5425,7925,792016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Císařov PR19,6826,2226,222013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Císařov PR24,1226,3126,312015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Henčlov - Přerov VIII PR25,2628,0628,062013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Majetín OL28,8528,3628,852014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Majetín OL29,9830,2730,272015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Oplocany PR29,4732,0232,022014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Opatovice PR33,3831,4533,382013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Oplocany PR34,8335,3835,382017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kojetín PR37,9738,3938,392015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kojetín PR35,8438,4138,412014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Němčice KM39,1125,1439,112016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Tučín PR40,8140,6040,812014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Přerov PR30,3841,5941,592015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Němčice KM45,3744,5045,372015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kojetín II-Popůvky PR21,2845,5245,522013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy PR32,2152,8952,892017/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Čekyně - Přerov VII PR23,9856,4556,452013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Oplocany PR59,2861,4861,482015/09/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Císařov PRNPNPNP2016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojetín PR--NP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Slušovice ZLNPNPNP2014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Čechy PRNPNPNP2016/09/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tošovice NJNPNPNP2014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Henčlov u Přerova, O pohár PSP Engineering
-
2013/09/29 Henčlov, O pohár PSP Engineering
-
2014/09/28 Henčlov, O pohár PSP Engineering
-
2015/09/27 Henčlov, O pohár PSP Engineering 2015
-
2016/09/25 Henčlov, hřiště, O pohár pivovaru Zubr
PRL
2017/09/24 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rymice, O pohár starosty
PRL
2018/05/20 Radkova Lhota, O pohár starosty
PRL
2018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny
PRL
2018/06/24 Troubky, O pohár Hané
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty
PRL
2018/08/04 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce
PRL
2018/09/09 Čechy, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga