Heřmaneč 2024 - 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč

Liga: PLPU
Místo: Heřmaneč
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 05. 2024 13:00
Kontakt:   PECHA Ondřej
Telefon:  721181452

Začátek rezervace: 12. 05. 2024 18:00
Konec rezervace: 25. 05. 2024 13:00
Začátek tipování:  12. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2024 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hermanec-14039.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná JHAdam Račický
22Dolní Němčice JHJan Doležal
33Strmilov JHMartin Tuček
44Markvarec JHOndřej Pecha
55Heřmaneč JHOndřej Pecha
66Telč BJIMatěj Plunder
77Žirovnice PEAdam Hamerník
88Horní Němčice JHFilip Kalenský
99Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1010Český Rudolec JHOndřej Huml
1111Budeč BJHMichal Tříletý
1212Krasonice JIJan Dušek
1313Třebětice JHPatrik Plachý
1414Nová Ves JIVojtěch Houdek
1515Dešná BJHAleš Coufal
1616Nevcehle JIOndřej Steinhäusl
1717Urbanov JILukáš Trkola
1819Boršov JIPetra Nečadová
1920Kamenice nad Lipou MužiPEPatrik Hadrava
2021Libkova Voda PEVena Drahný
2122Police BTRJaromir Filipsky
2230Kněžpole BUHTomáš Pelka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenice nad Lipou PEPatrik Hadrava
22Stará Říše JIMichaela Černá
33Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
44Krasonice JIMichaela Michalová
55Žirovnice PEEliška Švadlenová
66Horní Němčice JHFilip Kalenský
77Dolní Cerekev Ženy, JihlavaJIVeronika Jelínková
88Boršov JIPetra Nečadová
99Strachoňovice ženyJIVeronika Lacinová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Budeč BJHMichal Tříletý
23ŽiKa Team PEEliška Švadlenová
34Boršov JIPetra Nečadová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5616,2816,562015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR--16,682018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sedlatice AJI16,6216,7916,792019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Český Rudolec JH16,7416,9616,962019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Český Rudolec JH16,9217,0717,072023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,2016,7917,202016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA--17,342018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Němčice JH17,3417,4117,412019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Němčice JH17,4517,3417,452023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krasonice JI17,5217,4717,522023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Markvarec JH17,1417,6017,602023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Strmilov JH17,6517,5817,652023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bohdalín PE17,7317,4617,732015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Heřmaneč JH17,3717,7417,742017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,4417,7617,762019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH17,7817,7517,782016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH--17,792018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žirovnice PE17,5817,8617,862023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,5317,8617,862022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mysletice JI--17,882018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Heřmaneč JH17,5117,9117,912016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dešná BJH17,3517,9317,932023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Libkova Voda PE16,9317,9417,942019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Srubec CB17,9417,9017,942017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovice PT17,9617,4617,962016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Heřmaneč JH18,0217,9018,022015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Holašovice CB18,0317,9518,032016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE17,7318,0418,042022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libkova Voda PE17,1218,0518,052022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Český Rudolec JH17,0018,1218,122024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Markvarec JH17,7018,1618,162019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žďár JH17,9718,1718,172013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žirovnice PE17,8718,1918,192016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sedlejov JI--18,302018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žďár AJH18,3118,1518,312016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chlum BCK18,1518,3218,322017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žernovice PT17,9018,3318,332017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Božejovice TA18,0518,3418,342019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žernovice PT18,1818,3618,362014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Výčapy ATR18,3717,5518,372017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Strmilov JH18,3917,5818,392024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Heřmaneč JH18,4417,7618,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Heřmaneč JH17,2718,4818,482019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Český Rudolec JH--18,522018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Holašovice CB18,5318,3118,532013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Netřebice CK18,3018,5518,552015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice BJI18,5718,4318,572019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Urbanov JI18,5918,5318,592023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Batelov JI18,2218,6418,642019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krč PI18,2118,6618,662016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Urbanov JI17,9318,6918,692022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dobronice u Chýnova TA--18,702018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Holubov CK18,3318,7018,702015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Kolence JH18,7318,4818,732016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Srubec CB18,6818,7518,752013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lišov ACB18,3318,7718,772016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sedlejov JI17,7418,7718,772019/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kamenice nad Lipou PE18,7918,4018,792024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Holašovice CB18,8018,2318,802014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Žernovice PT17,7518,8118,812015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Markvarec JH18,2218,8218,822024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lišov ACB18,2218,8318,832015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Krahulčí JI18,8318,3318,832014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Holašovice CB18,8918,5718,892017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zliv ACB18,4218,9018,902016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Boršov JI18,5318,9118,912024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Žirovnice PE18,9218,8418,922017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křenovice ACB18,9418,8018,942015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Milenovice PI18,6718,9618,962015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Strachoňovice JI19,0518,9319,052015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lišov BCB19,0618,5419,062016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krahulčí JI19,0817,9219,082015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krahulčí JI18,9819,0819,082015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Markvarec JH17,3719,1219,122022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Božejovice TA19,1618,9119,162017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Třebětice JH18,4719,1719,172023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chlum BCK18,1119,2019,202014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Krč API18,2019,2219,222014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Strmilov JH--19,232018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Heřmaneč JH17,9619,2519,252017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Soběnov CK18,9519,3419,342017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Netřebice CK18,9919,3719,372014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Holašovice CB18,1119,3819,382015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Heřmaneč JH19,0119,4219,422024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chlum BCK18,9919,4319,432013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krč API19,3319,4519,452015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dolní Němčice JH17,9419,4719,472017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Markvarec JH19,5919,4119,592016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zliv ACB19,6419,2519,642015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žirovnice PE18,1019,6719,672017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dešná JH19,0319,6719,672024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Křenovice BCB19,6919,1819,692014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Mydlovary ACB19,3119,7419,742014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Horní Meziříčko JH19,7619,2219,762016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chlum BCK18,9119,7719,772015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lišov ACB19,7818,3219,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Oponešice TR19,7916,9419,792016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Strachoňovice JI19,7919,3619,792023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Batelov JI19,8018,7919,802023/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dolní Němčice JH19,8118,3019,812024/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/06/17 Heřmaneč, JH,
JČHL
2010/05/29 Heřmaneč, JH,
THL
2011/05/28 Heřmaneč,
THL
2012/05/26 Heřmaneč, O pohár starosty obce
JČHL
2013/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
JČHL
2013/09/28 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč
-
2014/05/24 Heřmaneč, O pohár starosty obce
JČHL
2014/09/13 Heřmaneč, 11:00 hod.
PLPU
2015/05/23 Heřmaneč, O pohár starosty obce
JČHL
2015/07/05 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč
PLPU
2016/05/21 Heřmaneč, O pohár
JČHL
2016/09/24 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/20 Heřmaneč, O pohár
JČHL
2017/06/10 Heřmaneč, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/02 Heřmaneč, O pohár SDH Heřmaneč
PLPU
2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
2023/06/10 Heřmaneč, 3.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč (3B)
PLPU
2024/05/25 Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)
PLPU
2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga