Hlubočky 2016 - Hanácká extraliga 3B

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 09. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 11:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-7742.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLGabriela Krejčí
22Tršice OLTomáš Hradil
33Haňovice OLJiří Novák
44Polkovice PRTomáš Mareček
55Ludéřov OLLukáš Navrátil
66Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
77Trusovice OLTomáš Hradil
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1010Měrotín OLTomáš Hlavinka
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1213Nová Dědina OLEva Dušková
1314Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1415Plinkout OLivo šnejdar
1516Topoľčianky ZMMartin Pecko
1617Šumvald OLBoB Kobylka
1718Bílovice PVStanislav Režný
1819Velký Týnec OLAnna Majerova
1920Loučany OLPetr Kohoutek
2021Břevenec OLJosef Šenk
2122Radkova Lhota PRJan Klimecký
2223Bělkovice-Lašťany OLivo šnejdar
2327Domamyslice PVMartin Vykopal
2428Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
2529Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLGabriela Krejčí
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Dětkovice PVLadislav Kořínek
44Loučany OLDagmar Bartoňková
55Trusovice OLTomáš Hradil
66Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
77Pěnčín PVMartin Bartoš
88Tršice OLTomáš Hradil
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Haňovice OLMafka Sobotová
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Topoľčianky ZMMartin Pecko
1313Olešnice OLMartina Hubáčková
1414Velký Týnec OLAnna Majerova
1515Kožušany OLPetr Zmeškal
1616Svésedlice OLSDH Svésedlice
1717Přáslavice OLHana Bartoňková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,0716,9417,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemile SU17,0816,6017,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,1617,1117,162018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ludéřov OL17,1517,2317,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV16,8617,4417,442018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU17,0317,7517,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ráječek SU18,1717,3418,172018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chválkovice OL18,0218,5318,532018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice BPV18,5617,8218,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Náměšť na Hané OL19,2417,2519,242018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Olešnice OL19,3319,1819,332018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Náměšť na Hané OL20,1919,7620,192017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chválkovice OL18,5920,2620,262017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice OL20,3220,2920,322018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Domamyslice BPV20,6519,8020,652017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Břevenec OL21,1421,0521,142018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dolany OL21,3821,7521,752017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Šumvald OL23,3523,8923,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dětkovice PV25,1718,0025,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Topoľčianky ZM25,2319,9425,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tršice OL25,4217,7825,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pavlov výběrSU30,7630,9830,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolany OL35,7836,5836,582018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Polkovice PRNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Střelice OLNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Střelice OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže