Hlubočky 2018 - Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 08. 2018 18:00
Konec rezervace: 01. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-9484.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV17,1417,1017,142017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ráječek SU17,1616,6717,162017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hrabišín SU16,4117,3917,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bílovice PV17,3917,1817,392017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4117,3717,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Břevenec OL16,4217,4717,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Topoľčianky ZM17,6217,4717,622016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV17,7116,2917,712016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Měrotín OL17,2917,7617,762017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice APV17,7717,7017,772017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,4717,8617,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plinkout OL17,8417,8717,872016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hlubočky OL17,9517,3317,952017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hlubočky OL17,5418,0318,032016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Polkovice PR17,0718,2418,242017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV18,2517,9918,252016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL18,3316,9518,332017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,4317,7718,432016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pavlov-výběr SU18,8118,2118,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky BOL18,8618,4118,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Loučany OL19,0718,6419,072016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Haňovice OL19,2219,7619,762016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Měrotín OL17,9019,9219,922016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL20,1919,7620,192017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chválkovice OL18,5920,2620,262017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV20,6519,8020,652017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice DvojkaPV20,9119,1920,912016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolany OL21,3821,7521,752017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radkova Lhota PR22,3822,4822,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Trusovice OL22,8422,7222,842016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Šumvald OL23,3523,8923,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dětkovice PV25,1718,0025,172016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Tršice OL25,4217,7825,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pavlov výběrSU30,7630,9830,982016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Polkovice PRNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Dědina OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Střelice OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,6417,6017,642016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL17,5617,6917,692016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nová Dědina OL18,3118,1418,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL17,4718,5418,542016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dětkovice PV18,6718,4118,672016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Svésedlice OL19,3718,3819,372016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kožušany OL19,5319,2719,532016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Droždín ChvadrožOL19,0119,7719,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešnice OL19,8919,8619,892016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Haňovice OL18,5023,0523,052016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Topoľčianky ZM23,3119,4123,312016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trusovice OL25,0021,1325,002016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Přáslavice OL25,7718,2825,772016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velký Týnec OL29,6429,8529,852016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chválkovice OL40,6244,1944,192016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dubková PUNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga