Hlubočky 2018 - Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 08. 2018 18:00
Konec rezervace: 01. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  01. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 01. 09. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-9484.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolany OLPetr Holoubek
24Ludéřov OLRadka Skoaplová
35Domamyslice „Dvojka”PVJan Havlíček
46Staměřice PRStefan Boháčik
57Dětkovice PVLadislav Kořínek
68Loučany OLLukáš Trefil
79Olešnice XOLlukin28
810Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
911Plinkout OLivo šnejdar
1012Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1114Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
1215Ráječek SUMartin Hroch
1316Topoľčianky ZMPavla Jahnová
1417Nemile SUJaroslav Hecl
1518Střelice OLTábuk Kubát
1619Břevenec OLLukáš Kyselý
1720Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1830Tršice OLJaroslav Ulma
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLPavla Jahnová
22Tršice OLJaroslav Ulma
33Haňovice OLMafka Sobotová
45Loučany OLDagmar Bartoňková
56Dětkovice PVLadislav Kořínek
67Přáslavice ŽenyOLHana Bartoňková
78Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
89Pěnčín PVLenka Kopečná
910Olešnice OLDaniela Trombiková
1011Náměšť na Hané OLDagmar Bartoňková
1112Mladeč OLNikola Hamplová
1213Potštát PRVeronika Kocjanová
1314Pavlov SUMonika Havlíčková
1415Svésedlice OLMarkéta Bečáková
1516Blatec OLKateřina Skládalová
1617Topoľčianky ZMPavla Jahnová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubočky OL16,9116,9116,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV17,5117,2417,512018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL17,6317,4617,632018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL17,6617,5517,662018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Náměšť na Hané OL17,6716,8417,672018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL17,9618,4118,412018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice PV17,9318,9718,972018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přáslavice OL18,3019,3819,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Droždín ChvadrožOL19,2619,4019,402018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Topoľčianky ZM19,9119,6019,912018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatec OL20,4020,8920,892018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pavlov SU19,2321,1321,132018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mladeč OL21,2521,5821,582018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tršice OL20,2921,7321,732018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nenakonice OL26,3525,9726,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Haňovice OL27,1520,7427,152017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice APVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže