Hluboká - koupliště 2019 - IV. kolo

Liga: CHL
Místo: Hluboká
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 01. 06. 2019 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 05. 2019 09:00
Konec rezervace: 30. 05. 2019 09:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00
Zadal: Aneta Hoffmannová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Okresní sdružení hasičů Domažlice

Odborná rada mládeže okresu Domažlice

Sbor dobrovolných hasičů Hluboká

si Vás dovolují pozvat na

Memoriál Františka Voráče

v požárním útoku

 

IV. kolo Chodské ligy mladých hasičů

I. KOLO Klatovské ligy mladých hasičů

 

Soutěž se bude konat v sobotu 1. června 2019 na koupališti v Hluboké u Kdyně (směr bude řádně označen). Prezence účastníků je od 8:00 – 8:45 hod. Slavnostní zahájení soutěže je v 9:00 hod. Zahájení soutěže v 9:30 hod.. Bude se soutěžit v disciplíně požární útok dle směrnic hry Plamen. Každé družstvo má možnost dvou pokusů. Výsledky soutěže se započítávají do Chodské ligy mladých hasičů a Klatovské ligy.Přijďte ukázat, co umíte, rádi Vás uvidíme.

 

Jmenovaný štáb soutěže

Velitel soutěže: Petr Drahoňovský

 

Hlavní rozhodčí: Bohumil Kreuz

 

 

 

 

Podmínky startu

soutěže se mohou zúčastnit kolektivy hasičů bez rozdílu přihlášení do celoroční hry Plamen

Kategorie

starší (12 - 15 let včetně), mladší (6 -11 let

Přípravky (0 až 6 let, s pomocí staršího družstva anebo vedoucích (max. 4 človíčkové))

Třída speciál – 18 let až až – požární útok dle směrnice PLAMEN (vedoucí + rodiče + prarodiče) – NESPOJENÉ SAVICE S KOŠEM

 

Dopravní vedení

2 hadice B min. délka 9,5 m, min. plošná šíře 113 mm

 

4 hadice C min. délka 9,5 m, min. plošná šíře 79 mm

 

Výzbroj

soutěžní kolektivy si dovezou svůj materiál na požární útok

 

Ústroj

jednotná (pracovní nebo sportovní oděv)

 

obuv – pracovní, sportovní (kopačky nejsou povoleny)

 

ochranná přilba

Průběh soutěže

Požární útok dle směrnic Plamen – 2 pokusy – 1 stav.

Do soutěže se započítává nejrychlejší čas.

Povrch

travnatý

Časomíra

Nástřikové terče

Startovné

100,- CZK za družstvo

 

Hodnocení soutěže:

  • 1. tři místa pohár + ceny

  • Třída speciál – láhev dobrého moku – jen první místo

  • Přípravky – poháry + zvláštní ceny

 

Soutěž se koná za každého počasí. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky.

 

Upozornění: Občerstvení po dobu soutěže zajištěno

Pro vozidla bude možno zaparkovat podél závodiště – bude označeno

 

 

 

 

Přihlášky zasílejte na adresu:

Petr Drahoňovský, Hluboká 132, 345 06 Kdyně

nebo na e-mail dr.ada@seznam.cz nebo telefonicky po18hodině +420607190519

Uzavírka přihlášek 30. 5. 2019!

V případě nutnosti ústní domluva možná

 

 

Výsledky nultého ročníku 8. 9. 2012:

Starší kategorie: 1. MALECHOV 19,70s, 2. CHODSKÁ LHOTA 33,75s,

3.STANĚTICE 34,08s, 4. KDYNĚ 41,03s, 5. HLUBOKÁ 48,72s, 6.SPÁŃOV 52,74s

Mladší kategorie:1. CHODOV 32,16s, 2. SPÁŇOV 33,82s, 3. BEZDĚKOV 37,43s, 4.STANĚTICE 51,18s, 5. HLUBOKÁ 54,87s, 6. KDYNĚ 56,84s

 

Výsledky prvního ročníku 8. 7. 2013:

Mladší kategorie: 1. Vrhaveč 32,83s, 2. Chodov 33,46s, 3. Staňkov 33,88s, 4. Spáňov 34,64s, 5. Bezděkov 47,56s, 6. Hluboká 48,87s

Starší kategorie: 1. Malá Víska 27,34s, 2. Hluboká 28,34s, 3. Vrhaveč 28,38s,

4. Chodská Lhota 31,41s, 5.Stanětice 32,57s

Třída speciál: 1. Vrhaveč 38,52s, 2. Spáňov 40,61s, 3. Hluboká 45,28s

 

Výsledky druhého ročníku 16. 6. 2014:

Mladší kategorie: 1. Chodov 26,18s/ 2. Staňkov 30,12s/ Pocinovice 30,51s

Starší kategorie: 1. Malá Víska 34,84s/ 2. Hluboká 37,82s / Stanětice 42,62s

Třída speciál: 1. Bolevec-A 24,44s/ 2. Petrovice 29,55s / 3. Hluboká 30,41s

Přípravka: 1. Malá Víska 43,22s/ 2. Hluboká 46,65s

 

Výsledky třetího ročníku 13. 6. 2015:

Mladší kategorie: 1. Pocinovice 35,41s / 2. Malá Víska 37,15s / 3. Petrovice 39,37s

Starší kategorie: 1. Hradiště A 24,17 / 2. Malá Víska 29,47s / 3.Stanětice 38,15s

Třída speciál: 1. Malá Víska 32,50s / 2. Hluboká 47,89s / 3. Bezděkov 48,24s

Přípravka:1. Staňkov 42,55s/ 2. Bolevec 56,43s

 

Výsledky čtvrtého ročníku 4. 6. 2016:

Mladší kategorie: 1. Pocinovice 22,27s / 2. Hluboká 23,16s / 3. Chodov 24,30s

Starší kategorie: 1. Chodov 21,53s / 2. Hradiště B 23,65s / 3.Kdyně 25,35s

Třída speciál: se nekonala

Přípravka:1. Staňkov 33,42s/ 2.Pocinovice 35,22s 3.Luby 38,26s

 

Výsledky pátého ročníku 10. 6. 2017:

Mladší kategorie: 1. Hluboká 29,8s / 2. Pocinovice 35,11s / 3. Malá Víska A 35,39s

Starší kategorie: 1. Hluboká 24,85s / 2. Milavče 30,53s / 3.Klenová 31,42s

Třída speciál: Malá Víska 34,65s / Hluboká 37,,46s / Kout na Šumavě 41,62s

Přípravka:1. Luby 59,91s/ 2.Pocinovice 1.02,30s

 

Výsledky šestého ročníku 2. 6. 2018:

Mladší kategorie: 1. Chodov 28,57s / 2. Malá Víska 32,58s / 3. Staňkov 46,12s

Starší kategorie: 1. Chodská Lhota 25,83s / 2. Hluboká A 27,63s / 3.Stanětice 27,93s

Třída speciál: Petrovice 36,83s / Hluboká 49,48s / Staňkov 1:43,40s

 

Výsledky sedmého ročníku 1. 6. 2019:

Zde může být Váš tým. 😊

 

 

Za organizační tým

Petr Drahoňovský

starosta sboru

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hluboka-10515.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bělá nad Radbuzou DOAneta Hoffmannová
22Chodská Lhota DOAneta Hoffmannová
33Staňkov I DOAneta Hoffmannová
44Čermná DOVáclav Andrlík
57Stanětice DOAneta Hoffmannová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Staňkov I DOAneta Hoffmannová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/13 Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku
PHLKT
2016/06/04 Hluboká areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče
CHL
2016/06/04 Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku
PHLKT
2017/06/10 Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče
CHL
2018/06/02 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče
CHL
2019/06/01 Hluboká - koupliště, IV. kolo
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže