Hluboká nad Vltavou 2013 - O Hlubockého kapra

Liga: -
Místo: Hluboká nad Vltavou
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 30. 11. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 11. 2013 00:00
Konec rezervace: 30. 11. 2013 10:00
Začátek tipování:  30. 11. 2013 00:00
Konec hlasování: 30. 11. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhhluboka.w1.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hluboka-nad-vltavou-2013-11-30-4441.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovice PT18,2517,8018,252013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chlum BCK--18,582015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lišov ACB--18,702015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Doubravice u Volyně ST--18,912015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Křenovice CB19,0018,2519,002013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Netřebice CK--19,022015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Heřmaneč JH--19,072015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žernovice PT--19,082015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Slapy TA18,5519,3419,342013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Milenovice PI--19,352015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dvorce TA--19,682015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Přechovice ST--19,712015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlec CB--19,872015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Načeradec BN--19,892015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ústrašice BTA20,0919,8620,092013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hosín CB--20,102015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Přechovice ST20,1819,4820,182013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kájov BCK--20,582015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Benešova Hora PT--20,642015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Krč PI19,4220,6620,662013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Benešova Hora PT20,8620,0720,862013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rudolfov CB20,5520,8920,892013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Křenovice CB--20,892015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rudolfov CB--21,052015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dražejov ST21,0721,2221,222013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pištín CB--21,222015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zliv ACB20,3921,4521,452013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Borovany CB--21,582015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Skalice TA21,0721,7521,752013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pištín ACB21,5421,8021,802013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Milenovice PI21,8421,5321,842013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Horosedly PT21,0921,9521,952013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chválkov PE22,0521,5922,052013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Řepeč TA18,4222,4122,412013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA19,8122,4322,432013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velešín ACK22,8822,2822,882013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kájov ACK--22,942015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Plešovice CK--22,972015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vacovice ST--23,062015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obora TA23,0422,9023,072013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Zdešov JH--23,152015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Plešovice CK23,4122,4023,412013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Ledenice CB--23,412015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Soběnov CK--23,492015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hosín CB23,6122,6823,612013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lomnice nad Lužnicí JH--23,652015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kájov CK23,7424,3824,382013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Chotýčany CB--24,712015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Holubov CK--24,932015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahorčice ST25,3625,9725,972013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Zaliny CB25,3426,1226,122013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chválkov PE--26,202015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velešín BCK26,7626,4126,762013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dolní Dvořiště ACK27,0226,9827,022013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Netřebice CK25,3527,4227,422013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zaliny CB--27,952015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nové Homole CB27,9725,4727,972013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velešín BCK--28,492015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zdíkov PT--30,062015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lomnice nad Lužnicí JH22,7230,9530,952013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Holubov CK31,2229,0131,222013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zliv BCB32,2530,8332,252013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Omlenice CK--38,422015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pištín BCB39,3741,3641,362013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dolní Dvořiště CK42,7643,7443,742013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sobětice CB--47,432015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zliv CB--52,302015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lišov BCB67,0153,5067,012013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Homole CBNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlec BCB--NP2015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Srubec CBNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chlum CKNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Doubravice u Volyně STNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Slavošovice CB--NP2015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Makov TANPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zahájí CBNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Třísov CK--NP2015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Velešín CK--NP2015/11/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Markvarec JHNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Holašovice CBNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Benešov nad Černou CKNPNPNP2013/11/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/09/28 Hluboká, CB,
JČHL
2013/11/30 Hluboká nad Vltavou, O Hlubockého kapra
-
2015/11/28 Hluboká nad Vltavou, O Hlubockého kapra
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga