Pod Hněvošickým pahorkem 2017 - Moravskoslezský pohár

Liga: -
Místo: Hněvošice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 29. 07. 2017 14:00
Kontakt:   Vitásek Petr
Telefon:  608855598

Začátek rezervace: 13. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 28. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  14. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2017 00:00
Zadal: Petr Vitásek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

6. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku mužů (3B) a žen(2B)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hnevosice-9001.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Sádek OPDušan Gregořica
33Oldřišov OPVít Ciminga
44Jeseník JEMichal Straka
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bohuslavice OPTomáš Dominik
77Bolatice OPLenka
88Vávrovice OPMichaela Trojanová
99Milostovice OPJaromír Volný
1010Služovice OPDušan Baránek
1111Hněvošice OPPetr Vitásek
1212Jamnice OPDominik
1313Kravaře OPMichael Suffner
1414Skřipov OPDominik Bohdal
1519Komárov OPJosef Kubesa
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPPetr Vitásek
22Velké Hoštice OPPetr Vitásek
33Bělá Ženy OPPatrik Holuša
44Malé Hoštice OPDominik
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bolatice OPLenka
77Služovice OPDušan Baránek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svoboda OP17,6517,6117,652016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP17,5417,7617,762016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sádek OP17,3817,8517,852016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Služovice OP18,7418,8318,832016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chlebičov OP18,8718,8618,872016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milostovice OP18,4719,2919,292016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bolatice OP19,8817,7919,882016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jamnice OP18,6119,9319,932016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hněvošice OP17,3820,1020,102016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oldřišov OP20,9719,0020,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Komárov OP20,8321,3021,302016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vávrovice OP18,8821,8621,862016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Neplachovice OP19,0032,5632,562016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kravaře OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Michálkovice OVNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Skrochovice OPNPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2004/07/18 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2005/07/17 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2006/07/16 Hněvošice, OP, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2007/07/15 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice- pahorek
MSP
2008/07/20 Hněvošice, OP, -, MSP Hněvošický pahorek
MSP
2009/07/19 Hněvošice, OP, MSP Hněvošice
MSP
2013/07/20 pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2013/09/28 Hněvošice, Hněvošický pahorek 2013
-
2014/07/26 Hněvošice, Pod pahorkem, 6. kolo Moravskoslezského poháru v PÚ
-
2015/07/25 Hněvošice, 6.kolo MSP Hněvošice - 3B muži, 2B ženy
-
2015/09/12 Hněvošice, Hněvošický Pahorek, 2B
-
2016/07/30 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár (MSP), 3B muži, 2B ženy
-
2016/07/30 Hněvošice, 7. kolo MSP
MSP
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga