Hodějice 2013 - Memirial Ladislava Kolečka

Liga: -
Místo: Hodějice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 07. 09. 2013 13:00
Kontakt:   Ladislav Kolecko
Telefon:  777123150

Začátek rezervace: 09. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2013 13:00
Začátek tipování:  09. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2013 00:00
Zadal: Ladislav Kolecko

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

pred obecnim uradem, kategorie MUZI 3B, ZENY 2B, podle pravidel velke ceny okr. Vyskov a extraligy. Povrch asfaltova silnice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hodejice-2013-09-07-3093.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYLadislav Kolecko
22Mokrá BOPavel Kolář
33Hlubočany VYMartina Slezáková
45Drnovice AVYPavel
57Tučapy AVYLeoš Dofek
610Kuřim ABOVítězslav Schimmerle
712Drnovice BVYPavel
813Tučapy BVYLeoš Dofek
915Kuřim BBOVítězslav Schimmerle
1030Tvarožná brčkaBOPeti
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYLadislav Kolecko
22Kuřim BBOVítězslav Schimmerle
33Kobeřice u Brna JAMAJKYVYMilan Buriánek
44Drnovice AVYPavel
55Ivanovice na Hané AVYMartina Slezáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Topolany AVY17,0517,5317,532018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radslavice VY17,8917,9217,922018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Tučapy AVY17,9517,7817,952018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kučerov VY19,2518,8219,252018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Habrovany VY19,4619,7519,752018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Topolany BVY19,7919,2819,792018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlubočany VY20,5220,7920,792018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hostěrádky-Rešov VY23,3823,5323,532018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Šaratice VY24,3423,2924,342018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Moravské Prusy VY26,3426,6926,692018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ivanovice na Hané VY17,4527,3527,352018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tučapy BVY39,1720,1239,172018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pustiměř VY42,3541,7442,352018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BV16,7170,81NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jabloňany BK17,5050,37NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tvarožná BO22,2424,03NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hodějice VY77,9676,22NP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/08 Hodejice, pred obecnim uradem, Memorial Ladislava Kolecka
-
2013/09/07 Hodějice, Memirial Ladislava Kolečka
-
2015/09/05 Hodějice, -nový has.areál
-
2015/09/05 Hodějice, O pohár starosty obce
-
2015/09/05 Hodějice, O pohár starosty obce
VCOV
2016/09/03 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce
VCOV
2017/09/02 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce
VCOV
2018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár
VCOV
2019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga