Fotbalové hřiště Hodov 2015 - 2. ročník Memoriálu Františka Komínka

Liga: -
Místo: Hodov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 25. 04. 2015 12:00
Kontakt:   SDH Hodov
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 03. 2015 21:00
Konec rezervace: 24. 04. 2015 21:00
Začátek tipování:  25. 04. 2015 20:00
Konec hlasování: 25. 04. 2015 00:00
Zadal: SDH Hodov

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.youtube.com/channel/UCs0O5fFudeZiQD-12OupbFQ

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

2. ročník Memoriálu Františka Komínka

kategorie: ženy, muži, muži nad 35 let

povolené hadice B65, C42

 

Program:

12:00 - 12:30 - prezence družstev

12:30 - zahájení memoriálu

12:45 - nástup družstev

13:00 - start 1. družstva

 

Startovné: 200,- Kč

 

Kontakt:

Romana Chybová - 731 150 117, r.chybova@gmail.com

Lukáš Večeřa - 723 864 218

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hodov-6434.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodov TRSDH Hodov
22Petrovice BTRSDH Hodov
33Jasenice TRPavel Rosendorf
44Střížov JIPetr Kabátek
55Příložany TRMichal Machálek
66Čikov TRMarcela Šulová
77Netín SupersportZRLukáš Stejskal
88Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
99Litovany TRTomáš Juřena
1010Petrovice BTRJakub Jeřábek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodov TRSDH Hodov
23Hrotovice TRPetra Mezírková
34Krahulov TRAlena Hekerlová
46Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodov TRSDH Hodov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice BTR18,5319,5419,542014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čikov TR19,5918,1019,592014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myslibořice TR19,7419,3619,742014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bačice TR19,5820,2420,242014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jasenice TR20,5520,7320,732014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nárameč TR21,3720,2021,372014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Meziříčí ZR22,3321,2022,332014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hodov TR26,6829,8429,842014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vladislav TR25,4731,3731,372014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rokytnice nad Rokytnou TR34,6621,1234,662014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vaneč TR56,2456,4656,462014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Studnice TR80,1377,8680,132014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Netín ZRNPNPNP2014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/04/26 Fotbalové hřiště v Hodově, 1. ročník Memoriálu Františka Komínka, B65 C42
-
2015/04/25 Fotbalové hřiště Hodov, 2. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2015/04/25 Fotbalové hřiště Hodov, 2. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2016/04/23 Fotbalové hřiště v Hodově, 3. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2016/04/23 Fotbalové hřiště v Hodově, 3. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga