Hodov 2017 - 4. ročník Memoriálu Františka Komínka

Liga: -
Místo: Hodov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 22. 04. 2017 12:00
Kontakt:   SDH Hodov
Telefon:  734 305 398

Začátek rezervace: 23. 02. 2017 12:00
Konec rezervace: 22. 04. 2017 12:00
Začátek tipování:  22. 04. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 04. 2017 00:00
Zadal: SDH Hodov

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.youtube.com/channel/UCs0O5fFudeZiQD-12OupbFQ

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH HODOV si Vás dovoluje pozvat na 4. ročník „MEMORIÁL FRANTIŠKA KOMÍNKA“, který se koná v sobotu 22. dubna 2017 na fotbalovém hřišti v Hodově.

 

KATEGORIE: požární útok- ŽENY, MUŽI DO 35 LET A VETERÁNI- soutěž bude probíhat dle pravidel třebíčské ligy s povolením hadic B65, C42

PROGRAM:
12:00 - 12:30 prezence družstev
12:30 zahájení Memoriálu
12:45 nástup družstev
13:00 start požárních útoků
? vyhlášení výsledků

STARTOVNÉ: 200 Kč

!!! FINÁLE - MUŽI A ŽENY NA " 2B " !!!

BLIŽŠÍ INFORMACE:
Jaroslav Chyba - 734 305 398 - sdhhodov@seznam.cz

Lukáš Večeřa - 723 864 218


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hodov-8388.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodov TRSDH Hodov
22Chlum TRLudvík Tvarůžek
35Kouty TRLadinek Carda
46Chlum TRLudvík Tvarůžek
57Horní Lhotice TRRadek Staněk
68Příložany TRJarda Blatný
711Benetice TRPetr Krejčí
812Netín SupersportZRLukáš Stejskal
913Kamenná TRMilan Prochazka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice BTR18,5319,5419,542014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čikov TR19,5918,1019,592014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Myslibořice TR19,7419,3619,742014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bačice TR19,5820,2420,242014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jasenice TR20,5520,7320,732014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nárameč TR21,3720,2021,372014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Velké Meziříčí ZR22,3321,2022,332014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hodov TR26,6829,8429,842014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vladislav TR25,4731,3731,372014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rokytnice nad Rokytnou TR34,6621,1234,662014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vaneč TR56,2456,4656,462014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Studnice TR80,1377,8680,132014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Netín ZRNPNPNP2014/04/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/04/26 Fotbalové hřiště v Hodově, 1. ročník Memoriálu Františka Komínka, B65 C42
-
2015/04/25 Fotbalové hřiště Hodov, 2. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2015/04/25 Fotbalové hřiště Hodov, 2. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2016/04/23 Fotbalové hřiště v Hodově, 3. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2016/04/23 Fotbalové hřiště v Hodově, 3. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga