Holice - Náměstí TGM 2017 - 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše

Liga: -
Místo: Holice
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 22. 04. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon:  723001002

Začátek rezervace: 22. 04. 2017 11:00
Konec rezervace: 22. 04. 2017 11:00
Začátek tipování:  22. 04. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 04. 2017 00:00
Zadal: Martin Valenta

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/1856158621283228/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Holice Vás srdečně zve na 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše, který se uskuteční 22.4.2017 na Náměstí T. G. Masaryka. 

HLAVNÍ CENA PRO KATEGORIE MUŽŮ I ŽEN 3000 Kč!!!

Teno ročník bude nově přenášen internetovou televizí FireTV!

Video z předchozích ročníků naleznete na stránkách www.hasici-holice.cz (vč. fotografií a videí).

Přihlášky přijímáme od 1.11.2016 na tel.: 723 001 002 a na Facebooku události -> maximální kapacita: 80 družstev.

Pravidla:
Kategorie: muži, ženy
2B hadice, min. B65, C42, min. délky 19m
Je možné zapůjčit max. dva členy z jiného družstva
Trať asfaltová, terče elektronické, sklopné (SDH Hrobice)
Nářadí: Každé družstvo vlastní včetně stroje
Stroj bude před provedením disciplíny nastartován
Pravidla LPO s vlastními úpravami

Čas na přípravu je 5 minut (v případě účasti více jak 60ti týmů bude tento čas zkrácen na 4 popřípadě 3 minuty)
včetně zaujmutí startovní pozice.
Protest proti rozhodnutí rozhodčího lze podat jen pro vlastní družstvo, nikoliv cizí, a to do 10 minut po skončení útoku za kauci 500 Kč.

Pořadatel si vyhrazuje právo startovní pořadí upravit podle nasazení svých družstev a kolizí v půjčování materiálů a závodníků jednotlivých družstev.

Startovné: 200 Kč/družstvo

Časový harmonogram:
11:30 – Prezence
12:15 – Nástup soutěžních družstev
12:30 – Požární útoky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-holice-8188.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rohovládova Bělá PA--14,752017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM14,8814,5514,882018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Smidary HK--14,892017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK--15,092017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK14,3915,1015,102018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dubenec TU15,5515,0915,552018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrobice PA--15,812017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zderaz ARA15,6215,8115,812018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM--15,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mělník - BlataME15,9116,1216,122018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chyjice JC16,1515,1816,152018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Červený Kostelec NA--16,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nedvězí SY--16,222017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tatobity SM--16,232017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svinčany PA--16,312017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Slepotice APA16,3216,1316,322018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Smidary HK15,9216,6616,662018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO16,7816,2416,782018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dubenec TU--16,842017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM16,8615,5016,862018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Stéblová BPA15,6516,9116,912018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytnice nad Rokytnou TR16,9215,8716,922018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN16,9616,1816,962018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Květná SY17,0216,0717,022018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Moravany PA--17,022017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vinary CR--17,402017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zhoř u Tábora TA--17,532017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrovice TR17,5817,6517,652018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nové Dvory LT--17,832017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stéblová DPA--17,932017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Moravany PA18,1217,1318,122018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stéblová APA--18,362017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lanšperk UO--18,582017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Třebihošť TU--18,902017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA18,6118,9218,922018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jeřmanice LI19,1818,6119,182018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Komárovice VS--19,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pomezí ASY19,5318,0519,532018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bohuslavice ANA19,6317,9219,632018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Komárovice VS19,7919,6219,792018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Ředice PA--20,072017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kosova Hora PB21,4819,9421,482018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Ředice PA21,4421,6021,602018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zderaz ARA--21,802017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Slepotice PA--24,082017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vinary CR24,4023,9524,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Králíky UO26,3325,1126,332018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jílové u Držkova JN--27,862017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pomezí BSY29,5729,3829,572018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Medzev KE--47,432017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  - RB Crew-NPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Prosetín CR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hrobice PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vranovice PB--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pomezí ASY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Květná SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zderaz BRANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chrášťany LT--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stradouň UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  - Kecerovce---NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  - Koštálov-NPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Stradouň UO--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Slepotice BPANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Pomezí CSY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA18,4618,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Holice APA--19,712017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štětí LT20,5220,3920,522018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice BNA20,7120,4720,712018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dašice PA21,4320,7621,432018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohuslavice u Zlína ZL--22,002017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nové Dvory LT--22,212017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slepotice PA--22,242017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice APA23,2518,2723,252018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štětí LT--23,442017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slepotice PA19,3623,7623,762018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Komárovice VS27,3022,6927,302018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stéblová PA--27,412017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holice BPA--33,302017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Polička SY19,4634,8034,802018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zderaz CRANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Komárovice VS--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stradouň UONPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rokytnice nad Rokytnou TR--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vinary CRNPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nedvězí SY--NP2017/04/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice explosiaPANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stéblová PANPNPNP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/04/16 Holice, náměstí TGM, 2. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/04/28 Areál U Koupaliště v Bystrém, Pohár starosty SDH Bystré MH v disciplínách CTIF
-
2018/04/28 Lhotice, Soutěž v požárním útoku
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/04/29 Areál SDH na letišti, O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
2018/05/04 Toužim, noční soutěže o erb města Toužim
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní pohár
-
2018/05/05 V MENHARTICÍCH, O POHÁR STAROSTKY OBCE MENHARTICE
-
2018/05/05 Dostihový areál Slušovice, O pohár starosty města Slušovice
-
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní KNIHU starosty obce,2B
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2018/05/06 sportovní arelá Líchy, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2018/05/12 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2018/05/12 Noční útočení v JZD - Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Areál místního hřiště, 4.Ročník noční pohárové soutěže v Tošovicích
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/18 Odry za železářstvím Orava, 27.ročník Noční hasičské soutěže.
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, 1.kolo BHL
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/09 Milotice nad Opavou, fotbalové hřiště
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga