Horní Bečva hasičská zbrojnice 2024 - Hasičská soutěž o putovní sochu Cyrila a Metoděje.

Liga: -
Místo: Horní Bečva
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 05. 07. 2024 13:00
Kontakt:   SDH Horní Bečva
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2024 13:00
Konec rezervace: 05. 07. 2024 13:00
Začátek tipování:  05. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2024 00:00
Zadal: Miroslava Plánková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-hornibecva.cz/

Poznámka pořadatele

Požární útok - dle směrnic požárního sportu s místní úpravou. Jeden pokus (dopravní vedení 2B), ústroj, nářadí včetně PPS 8-12 dle pravidel požárního sportu. Terén - asfaltová živice. Čas měřen elektro-časomírou.

Prezentace do 12:30

Startovné 100,-

Ceny pro všechny kategorie

1.místo 1400,-

2.místo 900,-

3.místo 500,-

4.místo 200,-


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-becva-14304.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podhradní Lhota KM--14,942015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Milotice nad Bečvou PR--15,092015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS--15,312015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lešná BVS--15,452015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS--15,522015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice BVS--15,712015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Bečva AVS--15,892015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staré Město UH--16,712015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kolárovice ABY--17,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kolárovice BBY--17,772015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Prostřední Bečva VS--19,182015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lietavská Lúčka ZA--19,692015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hutisko SolanecVS--19,792015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Bečva VS--20,732015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rožnov pod Radhoštěm HážoviceVS--21,462015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mirošov ZL--21,502015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loučka VS--22,282015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Makov CA--24,812015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná AVS--28,582015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Trojanovice NJ--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Valšovice (Hranice VI) PR--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Babice VS--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Komárovice VS--17,802015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Bečva VS--18,802015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Milotice nad Bečvou PR--19,652015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS--19,722015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Choryně VS--23,502015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS--31,372015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hutisko SolanecVS--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/07/05 Horní Bečva, asfalt, 2B
VHL
2024/07/05 Horní Bečva hasičská zbrojnice, Hasičská soutěž o putovní sochu Cyrila a Metoděje.
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná, fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice, hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice, Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice, Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
Kdy Kde Liga