Horní Bělá-Běla cup 2015 - Bělá cup

Liga: -
Místo: Horní Bělá
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 20. 06. 2015 18:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 06. 2015 18:00
Konec rezervace: 20. 06. 2015 18:00
Začátek tipování:  20. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 20. 06. 2015 00:00
Zadal: Josef

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-bela-7692.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Manětín A PS17,3415,5317,342018/06/23 Plamen útok, sklopka
2.  Líté PS24,5817,4717,472014/06/21 Plamen útok, sklopka
3.  Ledce PS17,5116,5717,512018/06/23 Plamen útok, sklopka
4.  Nevřeň B PS17,6133,5717,612014/06/21 Plamen útok, sklopka
5.  Horní Bělá PS17,6917,6517,692018/06/23 Plamen útok, sklopka
6.  Horní Hradiště A PS19,1417,7617,762014/06/21 Plamen útok, sklopka
7.  Manětín B PS18,2518,3918,392018/06/23 Plamen útok, sklopka
8.  Letkov PJ18,3118,5518,552018/06/23 Plamen útok, sklopka
9.  Horní Bělá PS18,8942,1418,892014/06/21 Plamen útok, sklopka
10.  Manětín PS32,2319,2819,282014/06/21 Plamen útok, sklopka
11.  Bučí PSNP20,5320,532014/06/21 Plamen útok, sklopka
12.  Horní Hradiště B PSNP20,5620,562014/06/21 Plamen útok, sklopka
13.  Ledce PS20,6540,2420,652014/06/21 Plamen útok, sklopka
14.  Obora PS22,0421,9722,042018/06/23 Plamen útok, sklopka
15.  Všeruby PS25,2722,3222,322014/06/21 Plamen útok, sklopka
16.  Rybnice A PS2,2122,3822,382018/06/23 Plamen útok, sklopka
17.  Horní Hradiště A PS20,5422,7922,792018/06/23 Plamen útok, sklopka
18.  Třemošná PS23,9822,8022,802014/06/21 Plamen útok, sklopka
19.  Úněšov PS24,2924,2924,292014/06/21 Plamen útok, sklopka
20.  Horní Hradiště B PS24,4123,9624,412018/06/23 Plamen útok, sklopka
21.  Kožlany PS39,2625,4625,462014/06/21 Plamen útok, sklopka
22.  Chotíkov PSNP25,9525,952014/06/21 Plamen útok, sklopka
23.  Bolevec PM31,2831,4731,472018/06/23 Plamen útok, sklopka
24.  Nevřeň PS38,4838,5138,512018/06/23 Plamen útok, sklopka
25.  Kožlany PS38,3543,3343,332018/06/23 Plamen útok, sklopka
26.  Mrtník PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
27.  Bučí PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
28.  Dolany PSNPNPNP2014/06/21 Plamen útok, sklopka
29.  Kaznějov PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
30.  Úněšov PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
31.  Rybnice B PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obora A PS16,3816,3116,312014/06/21 Plamen útok, sklopka
2.  Nekmíř A PS35,0818,0718,072014/06/21 Plamen útok, sklopka
3.  Horní Bělá A PS20,4218,0918,092014/06/21 Plamen útok, sklopka
4.  Horní Hradiště PS18,8917,8318,892018/06/23 Plamen útok, sklopka
5.  Ledce B PS17,7619,0419,042018/06/23 Plamen útok, sklopka
6.  Všeruby A PS21,2119,9719,972014/06/21 Plamen útok, sklopka
7.  Manětín PS19,9920,5920,592018/06/23 Plamen útok, sklopka
8.  Letkov PJ21,3120,6721,312018/06/23 Plamen útok, sklopka
9.  Chrást PB20,9121,6221,622018/06/23 Plamen útok, sklopka
10.  Líté PS21,7835,3121,702014/06/21 Plamen útok, sklopka
11.  Dolany PS20,32NP22,122014/06/21 Plamen útok, sklopka
12.  Kaznějov A PS21,4921,4922,312014/06/21 Plamen útok, sklopka
13.  Kožlany PSNP22,5622,562014/06/21 Plamen útok, sklopka
14.  Ledce C PS2,2718,5522,702018/06/23 Plamen útok, sklopka
15.  Nekmíř B PS23,5029,6823,502014/06/21 Plamen útok, sklopka
16.  Horní Bělá A PS23,2624,9324,932018/06/23 Plamen útok, sklopka
17.  Bučí PS49,5526,1926,192014/06/21 Plamen útok, sklopka
18.  Kaznějov B PS27,0826,2426,242014/06/21 Plamen útok, sklopka
19.  Kaznějov PS26,7724,7926,772018/06/23 Plamen útok, sklopka
20.  Chotíkov PS27,7629,9427,762014/06/21 Plamen útok, sklopka
21.  Obora A PS24,6328,4328,432018/06/23 Plamen útok, sklopka
22.  Všeruby B PS37,5129,9829,982014/06/21 Plamen útok, sklopka
23.  Horní Bělá B PS51,4430,4030,402014/06/21 Plamen útok, sklopka
24.  Nevřeň PS30,48NP30,482014/06/21 Plamen útok, sklopka
25.  Krašovice PS25,3530,9730,972018/06/23 Plamen útok, sklopka
26.  Obora B PS3,1330,5531,302018/06/23 Plamen útok, sklopka
27.  Bolevec PM53,0731,8931,892014/06/21 Plamen útok, sklopka
28.  Obora B PS32,1338,4932,132014/06/21 Plamen útok, sklopka
29.  Horní Hradiště PS21,7734,3534,352014/06/21 Plamen útok, sklopka
30.  Mrtník PS35,8734,2335,872018/06/23 Plamen útok, sklopka
31.  Bučí PS36,612,7736,612018/06/23 Plamen útok, sklopka
32.  Horní Bělá C PSNP36,7936,792014/06/21 Plamen útok, sklopka
33.  Mrtník PS40,70NP40,702014/06/21 Plamen útok, sklopka
34.  Bolevec A PM38,2241,4141,412018/06/23 Plamen útok, sklopka
35.  Kožlany PS48,1245,9848,122018/06/23 Plamen útok, sklopka
36.  Úněšov PSNP57,9357,932014/06/21 Plamen útok, sklopka
37.  Všeruby PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
38.  Horní Bělá B PS1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
39.  Bučí B PSNPNPNP2014/06/21 Plamen útok, sklopka
40.  Bolevec B PM1,201,20NP2018/06/23 Plamen útok, sklopka
41.  Třemošná PSNPNPNP2014/06/21 Plamen útok, sklopka
42.  Ledce PSNPNPNP2014/06/21 Plamen útok, sklopka
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Horní Bělá -Bělá cup, Bělá cup
-
2013/06/08 Horní Bělá -Bělá cup, Bělá cup
-
2014/06/21 Horní Bělá -Bělá cup, Bělá cup
-
2015/06/20 Horní Bělá-Běla cup, Bělá cup
-
2016/06/25 Horní Bělá-Běla cup, Bělá cup
-
2018/06/23 Horní Bělá-Běla cup, Bělá cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga