Horní Kamenice 2022 - O pohár obce Horní Kamenice

Liga: ZČHL
Místo: Horní Kamenice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 09. 07. 2022 12:00
Kontakt:   Žák Vlastimil
Telefon:  +420 721 478 292

Začátek rezervace: 09. 07. 2022 12:00
Konec rezervace: 09. 07. 2022 12:00
Začátek tipování:  09. 07. 2022 00:00
Konec hlasování: 09. 07. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-kamenice-12124.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Lukavice PJ17,0517,3717,372020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Horní Kamenice DO17,4717,5217,522021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 APJ17,5916,9617,592020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chrást PB17,2417,6317,632020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevřeň PS17,4117,7217,722020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 APJ17,5917,7717,772021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Kamenice DO17,1917,9517,952020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mokrouše PJ17,9517,7017,952020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ17,9817,4517,982012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,0917,5218,092021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žebnice PS17,2918,1918,192021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,6218,3118,312021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Únětice 1911 BPJ18,3817,7618,382021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vranovice PekloPB18,4018,2518,402020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vřeskovice KT18,4317,9118,432012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hrabice PT18,4618,1418,462021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Horní Lukavice PJ18,2318,4718,472021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dehtín KT18,4917,9018,492012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Brodeslavy APS18,2618,5018,502012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Únětice 1911 BPJ18,6918,6218,692020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Útušice PJ18,5118,7118,712021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dehtín KT17,5218,7518,752021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štěnovický Borek PJ18,8618,3918,862020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bolkov PJ18,8618,3518,862021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Štítary DO18,9018,1018,902020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dehtín KT17,2318,9418,942020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,9418,7518,942021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Útušice PJ18,5418,9818,982020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Robčice PJ18,1019,1019,102021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bolkov PJ19,6118,5319,612012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ19,6518,9119,652021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mochtín KT18,6119,6619,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Strýčkovice DO19,3919,6719,672012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zahorčice KT19,7317,4719,732021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Horní Kamenice DO19,3520,0220,022012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štítary DO18,3320,0620,062021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hlubyně PB20,2618,2020,262021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stýskaly PS19,1020,2620,262020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mokrouše PJ20,2818,6720,282012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žebnice PS19,7020,2820,282020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Příšov PS20,5119,2220,512021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Seč PJ20,5520,0520,552012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Želčany PJ20,3620,9620,962020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Křenovy DO18,9821,0721,072020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Poděvousy DO21,1218,6221,122012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Robčice PJ19,9221,1621,162012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hrabice PT21,7818,6621,782020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Obora BPS22,6221,3422,622012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrást draciPB22,1922,8622,862012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žebnice PS22,9619,2222,962012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Štichovice APS23,1722,2223,172020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křelovice PS22,5924,0824,082020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krašovice PS30,9124,3730,912012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hubenov BPS22,4131,5331,532012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Příšov PSNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zahorčice KTNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Štěnovický Borek PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Úherce PSNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Stýskaly PS20,29NPNP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mochtín KTNP17,29NP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Louňová PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Vidice DONPNPNP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dolní Hradiště PSNP20,73NP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Robčice PJNP21,73NP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Žákava PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Štichovice BPSNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Vranovice PekloPBNP18,38NP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křenovy DONP18,06NP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Úněšov PSNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bolkov PJNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Útušice PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Horní Kamenice, O pohár
OPH
2012/07/14 Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice
ZČHL
2013/04/20 Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga