Horní Kamenice 2012 - O pohár SDH Horní Kamenice

Liga: ZČHL
Místo: Horní Kamenice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 14. 07. 2012 11:00
Kontakt:   Vlastimil Žák
Telefon:  +420721478292

Začátek rezervace: 30. 06. 2012 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2012 11:00
Začátek tipování:  30. 06. 2012 20:00
Konec hlasování: 28. 07. 2012 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-kamenice-2012-07-14-2551.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrást PBJirka Ptáček
22Obora Obora BPSMichal Baštrnák
33Vřeskovice KTKuzel Kuzel
44Štěnovický Borek PJMichal Polívka
55Poděvousy DOspace14@centrum.cz
66Horní Lukavice PJVerča Hrubá
77Louňová PJLibor Skala
88Útušice PJMichal Polívka
99Mokrouše PJSDH Mokrouše
1010Štichovice PSRichard Hlous
1111Dehtín KTHonza Adamec
1212Chotíkov PSSDH Chotikov
1313Žákava PJLibor Valeš
1414Robčice PJRadek Růt
1515Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1616Hubenov BPSZbyněk Šebek
1717Žebnice PSVasek Dolejs
1818Úherce PSPetr Štejr
1919Krašovice PSPetr Hnat
2020Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2121Hejná Hejná sport o.s.KTCenek Kadane
2224Brodeslavy aPSJaroslav Polák
2325Seč PJVáclav Hranička
2450Bolkov PJPetr Jezek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSLucie Nová
22Únětice 1911 PJLuboš Balvín
33Útušice PJVeronika Růtová
45Mrtník PSLenka Šmídlová
56Chlumčany PJVerča Hrubá
67Hůrky ROMarie Mieglová
78Chotíkov PSAndy Staňková
89Doubravka PMdoubravka sdh
930Poděvousy DOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO--15,122012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Honezovice PJ--15,752012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nové Sedliště TC--16,272012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO--16,582012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ--16,742012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec TC--16,862012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ves Touškov PJ--19,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lisov PJ--20,082012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Všekary DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strýčkovice DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Neuměř DO--NP2012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strýčkovice DO--17,332012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ17,7717,3117,772020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT18,1617,0818,162020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Úněšov PS17,8218,5318,532020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Poděvousy DO18,5418,0718,542020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lužná RA19,0318,7019,032020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štítary DO18,3019,5219,522020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mrtník PS19,5419,3719,542012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ21,0521,0721,072012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Srbice DO--21,102012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubyně PB21,8222,0922,092020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ves Touškov PJ--22,202012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotíkov PS21,5822,6322,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Strýčkovice DO19,2522,8822,882012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Sedliště TC--23,902012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Želčany PJ25,1424,2025,142020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lisov PJ--25,152012/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotíkov PS25,4718,9125,472020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradec PJ21,1126,6326,632012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štichovice PS28,5530,7230,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PBNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Útušice PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hůrky RO29,1644,78NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravka PM23,5325,48NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bučí PS21,9219,73NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hradec PJNPNPNP2020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlumčany PJNPNPNP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Poděvousy DONP18,90NP2012/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Horní Kamenice, O pohár
OPH
2012/07/14 Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice
ZČHL
2013/04/20 Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga