Sportovní areál - hřiště 2015 - Memoriál Václava Masaře 18.ročník

Liga: -
Místo: Horní Lhota
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 11. 07. 2015 13:00
Kontakt:   Jan Pavelka
Telefon:  605874381

Začátek rezervace: 11. 07. 2015 13:00
Konec rezervace: 11. 07. 2015 13:00
Začátek tipování:  11. 07. 2015 00:00
Konec hlasování: 11. 07. 2015 00:00
Zadal: Jan Pavelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Start a základna beton, trať tráva, Muži 3B, Ženy a dorost 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-lhota-6879.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,7117,5117,512015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,9317,5517,932014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hřivínův Újezd ZL18,3218,3918,392015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nedašova Lhota ZL17,9118,5818,582014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL18,9318,4618,932015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malenovice ZL18,9318,7218,932015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL18,9718,1218,972015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevšová - VlachoviceZL18,9718,6718,972016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL19,2318,9319,232015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Racková ZL19,3718,9319,372015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tečovice ZL19,4019,1419,402014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kaňovice ZL19,4619,5819,582016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Machová ZL18,2419,6019,602015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velký Ořechov ZL19,0119,6519,652015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov ZL18,9919,7019,702014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sazovice ZL18,7319,8419,842015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sazovice ZL20,0819,8520,082016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nedašova Lhota ZL20,3818,2920,382016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lhota ZL20,0920,4620,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hřivínův Újezd ZL18,1220,6020,602014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,5120,7420,742014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malenovice ZL19,7521,0221,022014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL21,1820,9321,182016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Slušovice ZL21,5621,3421,562016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Újezd ZL21,6619,8521,662015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Machová ZL22,1022,5222,522016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Ořechov ZL25,0125,0725,072016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hostišová ZL28,6629,4429,442016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslavice u Zlína ZL34,4234,3734,422015/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bratřejov ZL21,36NPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lhota ZL39,8040,15NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Prštné ZLNP17,96NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/06/13 Horní Lhota, ZL, Memoriál V. Masaře
ZLPS
2005/06/12 Horní Lhota, ZL, Memoriál V. Masaře
ZLPS
2006/06/11 Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2007/06/10 Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2008/06/07 Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2009/06/06 Horní Lhota, ZL, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2012/06/02 Horní Lhota, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2014/07/12 Horní Lhota, Memoriál Václava Masaře
ZLPS
2015/07/11 Horní Lhota, Memoriál V.Masaře
ZLPS
2015/07/11 Sportovní areál - hřiště, Memoriál Václava Masaře 18.ročník
-
2016/07/16 Horní Lhota, Memoriál V.Masaře
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga