Horní Lhotice Areál SDH 2015 - V.ročník soutěže v požárním útoku-Ždárska liga

Liga: -
Místo: Horní Lhotice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 06. 2015 11:00
Kontakt:   Radek Staněk
Telefon:  737022160

Začátek rezervace: 06. 06. 2015 19:00
Konec rezervace: 26. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  27. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00
Zadal: Radek Staněk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhhorni-lhotice.webnode.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

V.ročník soutěže v požárním útoku Horní Lhotice

 

v rámci seriálu Žďárské hasičské ligy

 

 soutěž se bude konat 27.6.2015 (so) v 11.00 h

 

 Program:

 

-         10.00 – 10.45 hod. příjezd + prezentace týmů

 

-         10.50 hod. nástup

 

-         11.00 hod. začátek soutěže

 

-         na závěr soutěže vyhlášení výsledků  

 

 

 

Startovné: 200 Kč za každé družstvo

 

 

 

Pravidla: dle Žďárské ligy, více na www.zdarskaliga.cz

 

 

 

Ceny:

 

Kategorie muži :                                  Kategorie ženy:

 

  1. místo: pohár a 1500 Kč                    1. místo: pohár a 1000 Kč
  2. místo: pohár a 1000 Kč                    2. místo: pohár a  800 Kč
  3. místo: pohár a   800 Kč                    3. místo: pohár a 500 Kč
  4. místo: 600 Kč                                     4. místo: 300 Kč
  5. místo: 400 Kč                                     5. místo: 100 Kč
  6. místo: 300 Kč
  7. místo: 200 Kč
  8. místo: 100 Kč

 

+ ceny od sponzorů soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-lhotice-6616.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Lhotice TRRadek Staněk
22Maršovice ZRJiri Mica
35Stanoviště BODavid Krejčí
46Dobřínsko ZNRadek Staněk
57Katov ZRIvo Urbánek
68Vémyslice ZNTomáš Kerndl
79Krokočín TRTereza Bendeová
810Radostín nad Oslavou BZRMiroslav Šantrůček
912Lavičky ZRJiří Štěpánek
1014Pavlov ExperimentZRMiroslav Šantrůček
1115Netín SupersportZRLukáš Stejskal
1216Lhotky Sport ZRLuboš Křehlík
1317Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1418Kamenná TRJakub Procházka
1519Hluboké TRRadek Staněk
1621Netín CirkusZROndřej Pešek
1731Čikov TROndřej Lukeš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Heroltice BOSoňa Vojtová
24Krokočín TRTereza Bendeová
35Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
46Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
57Lhotky Sport ZRKarolína Čechová
68Kuřim BOPetra Radvanová
720Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čikov TR17,1717,3317,332017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR17,0117,4017,402017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krokočín TR17,4017,6417,642015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR17,6517,5717,652014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Maršovice ZR17,6717,3417,672014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lavičky ZR17,7116,9917,712015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Netín CirkusZR17,7517,6317,752016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenná TR17,7417,8217,822017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lavičky ZR17,8317,1817,832014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krokočín TR17,7917,8317,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR17,8917,6617,892016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Netín CirkusZR17,9517,7017,952015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Netín CirkusZR17,7718,0618,062017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čikov TR17,8418,0918,092015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lhotky Sport ZR18,2218,1218,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Maršovice ZR18,0518,2518,252017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čikov TR17,7918,2818,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR18,3217,5918,322017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Lhotice TR18,3818,0618,382017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stanoviště BO18,4818,2118,482014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lavičky ZR18,5217,7118,522017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Meziříčko ZR18,2618,6118,612017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Lhotice TR18,6418,5318,642016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stanoviště BO17,5418,7818,782015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pavlov ExperimentZR18,4218,7918,792017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radostín nad Oslavou BZR18,8218,1418,822017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radostín nad Oslavou BZR18,7618,9418,942015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Netín CirkusZR18,9517,6618,952014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Katov ZR19,0118,5619,012015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zbraslav BO18,8819,1019,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jasenice TR19,2218,4719,222017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vémyslice ZN19,2618,6619,262016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Katov ZR19,3219,3919,322014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Meziříčko ZR19,3918,5419,392015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lhotky Sport ZR17,7619,4319,432017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vémyslice ZN19,5019,4419,502015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jasenice TR19,6719,2319,672016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Benetice TR19,5619,6819,682014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Netín SupersportZR18,7419,7619,762016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Katov ZR19,7119,7719,772016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Lhotice TR19,8119,8319,832015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vémyslice ZN18,3219,9219,922014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Netín SupersportZR19,9718,8619,972015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lhotky Sport ZR19,7720,0620,062014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pavlov ExperimentZR20,2620,2720,272016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čikov TR17,8120,8120,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Pavlov ExperimentZR20,9820,4820,982015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Benetice BTR21,0319,2021,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Radostín nad Oslavou BZR19,3521,4821,482014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dobřínsko ZN20,8922,0822,082015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pavlov ExperimentZR21,6522,7322,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Hluboké TR22,9417,4822,942015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kuřim BBO20,8324,8624,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Meziříčko ZR19,2627,3527,352016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Hluboké ZR25,8729,7329,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Benetice TR20,3029,9429,942016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Maršovice ZR32,6733,6033,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Horní Lhotice TRNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Radostín nad Oslavou ZRNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krokočín TRNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kamenná TRNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Radostín nad Oslavou BZRNPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Katov ZRNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Starý Lískovec Sport BMNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Litava BONPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jasenice TRNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Horní Lhotice, areál nad obcí, 3.ročník pohárové soutěže v Horních Lhoticích
-
2014/06/28 Horní Lhotice, O pohár Horní Lhotice
ŽL
2014/06/28 Horní Lhotice Areál SDH, IV.ročník soutěže v požárním útoku- Ždarská liga
-
2015/06/27 Horní Lhotice, O pohár
ŽL
2015/06/27 Horní Lhotice Areál SDH, V.ročník soutěže v požárním útoku-Ždárska liga
-
2016/07/02 Horní Lhotice, O pohár
ŽL
2017/06/24 Horní Lhotice, O pohár
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga