Praha, Za Císařským mlýnem 2013 - Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013

Liga: ČP
Místo: Horní Měcholupy
Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Hlavní město Praha
Kdy: 11. 05. 2013 09:00
Kontakt:   milankucera.fire@seznam.cz
Telefon:  606232074

Začátek rezervace: 11. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 11. 05. 2013 09:00
Začátek tipování:  27. 04. 2013 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  http://www.obec-kamenec.cz/serial/praha/praha.htm

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-mecholupy-2013-05-11-3887.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbožnov Netolický Tomáš CRHonza Adamec
22Nová Ves pod Pleší Janský Petr PBHonza Adamec
33Tupesy Cibulka Michal UHHonza Adamec
44Frýdlant Kokta Jiří LIHonza Adamec
55Karlinky Mencl Pavel LIHonza Adamec
66Mistřín Vašulka Michal HOHonza Adamec
77Široký Důl Flídr Jan SYHonza Adamec
88Čeperka Macek Miroslav PAHonza Adamec
99Zbožnov Mlejnek Jan CRHonza Adamec
1010Horní Slavkov Vašíček Richard SOHonza Adamec
1111Kozmice Zlotý David OPHonza Adamec
1212Zličín Donát Václav ABHonza Adamec
1313Ostrava Kubala Ondřej OVHonza Adamec
1414Karlinky Gierlowski Michal LIHonza Adamec
1515Rynárec Šátek JanPEHonza Adamec
1616Bezděkov pod Třemšínem Studnička DavidPBHonza Adamec
1717Letňany Procházka Michal ABHonza Adamec
1818Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UOHonza Adamec
1919Čeperka Tydrych MichalPAHonza Adamec
2020Mistřín Marada Vojtěch HOHonza Adamec
2121Karviná Gryč Jakub KAHonza Adamec
2222Žebnice Gross Jakub PSHonza Adamec
2323Písková Lhota Jelínek Karel NBHonza Adamec
2424Zbožnov Žemlička Jakub CRHonza Adamec
2525Zlatá Olešnice Havlík Martin JNHonza Adamec
2626Juřinka Gut Zdeněk VSHonza Adamec
2727Zličín Brabenec Jiří ABHonza Adamec
2828Dolní Měcholupy Vlatavský PetrABHonza Adamec
2929Čeperka Zapletal Radek PAHonza Adamec
3030Široký Důl Paulíček Jakub SYHonza Adamec
3131Zličín Jiráček Vojta ABHonza Adamec
3232Písková Lhota Wolf Ondřej NBHonza Adamec
3333Čeperka Svoboda Jaroslav PAHonza Adamec
3434Nevřeň Sova Pavel PSHonza Adamec
3535Radimovice Iker Dušan LIHonza Adamec
3636Letňany Vilinger Lukáš ABHonza Adamec
3737Kbely Hryzák Vít ABHonza Adamec
3838Zbožnov Lidmila Jaromír CRHonza Adamec
3939Svinčany Brožek Josef PAHonza Adamec
4040Kounice Koutný TomášNBHonza Adamec
4141Zličín Hruška Ondřej ABHonza Adamec
4242Ostrava Maňas Pavel OVHonza Adamec
4343Nová Ves pod Pleší Kšána Petr PBHonza Adamec
4444Velenka Samek David NBHonza Adamec
4545Zbožnov Divoš Václav CRHonza Adamec
4646Zličín Brabenec Ondřej ABHonza Adamec
4747Drahenický Málkov Lapka Martin STHonza Adamec
4848Žebnice Bulín Michal PSHonza Adamec
4949Dehtín Janda Michal KTHonza Adamec
5050Teplice Pěkný Jakub TPHonza Adamec
5151Krchleby Tůma MilanKHHonza Adamec
5252Svojanov Kopecký Matěj SYHonza Adamec
5353Trpín Břenek Martin SYHonza Adamec
5454Hubenov Hospr Tomáš PSHonza Adamec
5555Karviná Sikora David KAHonza Adamec
5656Zbožnov Pitra Dominik CRHonza Adamec
5757Dolní Měcholupy Wolf DavidABHonza Adamec
5858Nová Ves pod Pleší Macák Ondřej  PBHonza Adamec
5959Krchleby Říha Václav KHHonza Adamec
6060Svojanov Onderka MartinSYHonza Adamec
6161Meziměstí Slovák Pavel NAHonza Adamec
6262Jasenice Těšický Jakub TRHonza Adamec
6363Ostrava Mrozowski Libor OVHonza Adamec
6464Poniklá Jirouš Jakub SMHonza Adamec
6565Ostrava Vondra Adam OVHonza Adamec
6666Svojanov Zítka Dalibor SYHonza Adamec
6767Juřinka Burda Libor VSHonza Adamec
6868Michálkovice Arvai Jakub OVHonza Adamec
6969Široký Důl Paulíček Stanislav SYHonza Adamec
7070Plesná Pipek TomášCHHonza Adamec
7171Zbožnov Vrabec Milan CRHonza Adamec
7272Tuř Pospíšil Jakub JCHonza Adamec
7373Lhenice Vlček Tomáš  TPHonza Adamec
7474Mistřín Vašulka Petr HOHonza Adamec
7575Desná I Kuchta František JNHonza Adamec
7676Karolinka Paška Pavel VSHonza Adamec
7777Český Těšín Dal Marcel KAHonza Adamec
7878Dubí Dedecius Ondřej TPHonza Adamec
7979Holýšov Dopirák David DOHonza Adamec
8080Těpeře Masný MatějJNHonza Adamec
8181Vilémov Papuga Michal DCHonza Adamec
8282Zbožnov Lidmila Martin CRHonza Adamec
8383Vlčnov Vráblík Jan UHHonza Adamec
8484Dubí Dedecius Marek TPHonza Adamec
8585Hrdlořezy Dobeš Filip ABHonza Adamec
8686Nová Ves pod Pleší Záhora Lukáš PBHonza Adamec
8787Třebonice Ernýgr Michal ABHonza Adamec
8888Nevřeň Pechát Václav PSHonza Adamec
8989Michálkovice Arvai MiroslavOVHonza Adamec
9090Vlčnov Kadara Josef UHHonza Adamec
9191Juřinka Burda Jaromír VSHonza Adamec
9292Morašice Škodný Jiří SYHonza Adamec
9393Valašské Meziříčí Kunovský František VSHonza Adamec
9494Kostomlátky Říha Jaroslav NBHonza Adamec
9595Čeperka Tydrych Lukáš PAHonza Adamec
9696Český Těšín Gryč Martin KAHonza Adamec
9797Velká Chyška Růžička JakubPEHonza Adamec
9898Louky Žáček Tomáš KAHonza Adamec
9999Letovice Roháč Martin BKHonza Adamec
100100Nová Ves pod Pleší Chadima Karel PBHonza Adamec
101102Horní Měcholupy Šimek Michal ABHonza Adamec
102103Mírová Ivánek Michal KVHonza Adamec
103104Juřinka Šuba Radek VSHonza Adamec
104105Zbožnov Trunec Pavel CRHonza Adamec
105106Zličín Kolka Michal ABHonza Adamec
106107Pňovice Vachata Jan PBHonza Adamec
107108Křenovy Váchal LiborDOHonza Adamec
108109Leskovec nad Moravicí Hanulík Radim BRHonza Adamec
109110Michálkovice Staňkovič Ondřej OVHonza Adamec
110111Polesí Vaněk Václav ml. PEHonza Adamec
111112Velká Chyška Zamrzla StanislavPEHonza Adamec
112113Těškovice Vavrečka Vojtěch OPHonza Adamec
113114Kbely Prajer MichalABHonza Adamec
114115Veselá Rudolf RadekVSHonza Adamec
115116Hovězí Koňařík MartinVSHonza Adamec
116117Velká Chyška Hruška RadekPEHonza Adamec
117118Vlčnov Indra Patrik UHHonza Adamec
118119Veselá Bechný JaroslavVSHonza Adamec
119120Hartmanice Pachovský PetrSYHonza Adamec
120121Hrdlořezy Sabol Petr ABHonza Adamec
121122Jihlava Hons Lukáš JIHonza Adamec
122123Plzeň Roháč MartinPMHonza Adamec
123124Choltice Dušek JakubPAHonza Adamec
124125Michálkovice Staňkovič Lukáš OVHonza Adamec
125126Písková Lhota Malina PetrNBHonza Adamec
126127Vilémov Růžička VojtěchDCHonza Adamec
127128Morašice Juren FrantišekSYHonza Adamec
128129Veselá Vaculín PetrVSHonza Adamec
129130Nová Ves pod Pleší Proňo PavelPBHonza Adamec
130131Hubenov Netrval MilanPSHonza Adamec
131132Jablonec nad Jizerou Mládek Josef SMHonza Adamec
132133Velká Chyška Mička MichalPEHonza Adamec
133134Juřinka Skalka Tomáš VSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy Vágnerová Jana DOHonza Adamec
22Poniklá Butulová DanaSMHonza Adamec
33Michálkovice Nechvátalová Lucie OVHonza Adamec
44Nová Ves pod Pleší Kšánová Štěpánka PBHonza Adamec
55Chválenice Reinwartová Lucie PJHonza Adamec
66Dolní Měcholupy Růžičková Tereza ABHonza Adamec
77Písková Lhota Pavlová Šárka MBHonza Adamec
88Kvasiny Kulštejnová Tereza RKHonza Adamec
99Těškovice Krayzlová Magdaléna OPHonza Adamec
1010Úněšov Vébrová Adéla PSHonza Adamec
1111Velichovky Nechanická Aneta NAHonza Adamec
1212Chválenice Aiblová Tereza PJHonza Adamec
1313Písková Lhota Nezbedová Magda MBHonza Adamec
1414Zličín Klímová Lucie ABHonza Adamec
1515Dolní Měcholupy Plačková VáclavaABHonza Adamec
1616Jarcová Kalná Vladislava VSHonza Adamec
1717Ledenice Tomandlová Lenka CBHonza Adamec
1818Třebonice Jarolímová MonikaABHonza Adamec
1919Nová Ves pod Pleší Štichová Eva PBHonza Adamec
2020Čeperka Šromová Lenka PAHonza Adamec
2121Úněšov Joudalová Michaela PSHonza Adamec
2222Chválenice Nolčová Andrea PJHonza Adamec
2323Zličín Vršecká Andrea ABHonza Adamec
2424Dolní Měcholupy Růžičková Milada ABHonza Adamec
2525Zajíčkov Hejdová AndreaPEHonza Adamec
2626Poniklá Jiroušová Šárka SMHonza Adamec
2727Písková Lhota Nezbedová Marie MBHonza Adamec
2828Ivanovice na Hané Trněná EliškaVYHonza Adamec
2929Malenovice Cíchová Aneta ZLHonza Adamec
3030Stolín Vondrová Michaela NAHonza Adamec
3131Zličín Dolská Marie ABHonza Adamec
3232Úněšov Genttnerová Karolína PSHonza Adamec
3333Dolní Čermná Marková Markéta UOHonza Adamec
3434Poděvousy Sedláčková Anděla DOHonza Adamec
3535Zličín Grauová DagmarABHonza Adamec
3636Chválenice Hirmerová LuciePJHonza Adamec
3737Těpeře Masná Anežka JNHonza Adamec
3838Dolní Měcholupy Mikulková DenisaABHonza Adamec
3939Poniklá Pušová Renáta SMHonza Adamec
4040Pravčice Šenkyříková Klára KMHonza Adamec
4141Písková Lhota Štoková JanaMBHonza Adamec
4242Nová Ves pod Pleší Víšková Martina PBHonza Adamec
4343Horní Cerekev Bartošková KamilaPEHonza Adamec
4444Chválenice Boukalová BarboraPJHonza Adamec
4545Poděvousy Duchková Milada DOHonza Adamec
4646Ivanovice na Hané Večerková LucieVYHonza Adamec
4747Úněšov Dobrá Nikola PSHonza Adamec
4848Libňatov Borůvková Veronika TUHonza Adamec
4949Poniklá Schovánková Lucie SMHonza Adamec
5050Borovany Ježková Zdeňka CBHonza Adamec
5151Zličín Löwingerová Tereza ABHonza Adamec
5252Třebonice Špičková EliškaABHonza Adamec
5353Ondřejov Kotrčová Martina PHHonza Adamec
5454Horní Lideč Chovancová PetraVSHonza Adamec
5555Leskovec nad Moravicí Turková Liliana BRHonza Adamec
5656Michálkovice Uhrová KateřinaOVHonza Adamec
5757Chválenice Kaslová Alena PJHonza Adamec
5858Huslenky Maňáková LenkaVSHonza Adamec
5959Úněšov Hlavinková Monika PSHonza Adamec
6060Ondřejov Davídková Šárka PHHonza Adamec
6161Jasenice Těšická Karolína TRHonza Adamec
6262Poděvousy Bajerová LenkaDOHonza Adamec
6363Ivanovice na Hané Kalvodová MonikaVYHonza Adamec
6464Štěpánov Hrouzková AndreaOLHonza Adamec
6565Dolní Měcholupy Kmůchová Petra ABHonza Adamec
6666Úněšov Šuchmanová Věrka PSHonza Adamec
6767Štěnovický Borek Marešová Monika PJHonza Adamec
6868Velichovky Šubrtová Barbora NAHonza Adamec
6969Třebonice Horáková MartaABHonza Adamec
7070Klučov Urlichová Jana KOHonza Adamec
7171Pustkovec Pyšová Zuzana OVHonza Adamec
7272Nová Ves pod Pleší Naščáková Kristýna PBHonza Adamec
7373Rychaltice Mifkovičová Petra FMHonza Adamec
7474Poděvousy Růžková Pavla DOHonza Adamec
7575Zajíčkov Hejdová VeronikaPEHonza Adamec
7676Michálkovice Seberová Klára OVHonza Adamec
7777Úněšov Kašparová Kristýna PSHonza Adamec
7878Ivanovice na Hané Kalvodová Martina VYHonza Adamec
7979Albrechtice Drobná Magdalena KAHonza Adamec
8080Zlatá Olešnice Havlíková Natálie JNHonza Adamec
8181Veselá Škrobáková DominikaVSHonza Adamec
8282Ivanovice na Hané Francová AnetaVYHonza Adamec
8383Lhenice Horčicová TerezaTPHonza Adamec
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy Bublová Nikola DOHonza Adamec
22Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára PBHonza Adamec
33Skuteč Novotná Zdena CRHonza Adamec
45Hrdlořezy Čermáková Lucie MBHonza Adamec
56Písková Lhota Friedlová EliškaNBHonza Adamec
67Jarcová Šulová Kateřina VSHonza Adamec
78Březová Andrlová Štěpána SOHonza Adamec
89Dolní Čermná Langrová Lucie UOHonza Adamec
910Úněšov Jandová Michaela PSHonza Adamec
1011Těškovice Sýkorová PatricieOPHonza Adamec
1112Těškovice Němečková Kristýna OPHonza Adamec
1213Nová Ves pod Pleší Miksová Marcela PBHonza Adamec
1314Ledenice Řepová Kristýna CBHonza Adamec
1415Poděvousy Brožová Petra DOHonza Adamec
1516Zličín Minaříková Lucie ABHonza Adamec
1617Těškovice Sýkorová Petra OPHonza Adamec
1718Hrdlořezy Jenková Martina MBHonza Adamec
1820Březová Hoffmannová Denisa SOHonza Adamec
1921Jarcová Bajzíková Tereza VSHonza Adamec
2022Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína PBHonza Adamec
2123Ivanovice na Hané Urbánková KláraVYHonza Adamec
2224Kobeřice u Brna Kamenská Kateřina VYHonza Adamec
2325Křečkov Pohanková Lucie NBHonza Adamec
2426Bludov Strouhalová Lucie SUHonza Adamec
2527Těškovice Sedláková Hana OPHonza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Slavkov Vašíček Václav SOHonza Adamec
22Hrdlořezy Čermák Michal ABHonza Adamec
33Lhenice Adamec Ondřej TPHonza Adamec
44Satalice Hais Viktor ABHonza Adamec
55Letňany Pech Martin ABHonza Adamec
66Velká Chyška Švec VojtěchPEHonza Adamec
77Kbely Horáček Jan ABHonza Adamec
88Karolinka sklárna Gášek   Jan VSHonza Adamec
99Stolín Vondra Jakub NAHonza Adamec
1010Lhenice Mergl DanielTPHonza Adamec
1111Velká Chyška Korba JanPEHonza Adamec
1212Michálkovice Peterek Marek OVHonza Adamec
1313Kobylí Šmak Libor BVHonza Adamec
1414Štítné Urban Petr PEHonza Adamec
1515Březová Marek Lukáš SOHonza Adamec
1616Nevřeň Matouš Lukáš PSHonza Adamec
1717Kobylí Bahenský Jakub BVHonza Adamec
1818Lhenice Feller JaroslavTPHonza Adamec
1919Horní Slavkov Valenta Petr SOHonza Adamec
2020Písková Lhota Adam Josef NBHonza Adamec
2121Velká Chyška Eremiáš VojtěchPEHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Praha, Za Císařským mlýnem, Stromovka, 1. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2013/06/22 Horní Měcholupy, 6. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy
PL
2014/06/21 Horní Měcholupy - na hřišti, 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy
PL
2015/06/28 Horní Měcholupy, 4. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy
PL
2016/06/26 Horní Měcholupy, 6. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy
PL
2017/07/01 Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy
PL
Kdy Kde Liga


Soutěže