Horní Metelsko/hasičský areál 2020 - Panter's pink cup 2020

Liga: -
Místo: Horní Metelsko
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 08. 2020 12:00
Kontakt:   Tomáš Zverka
Telefon:  +420 739 258 980

Začátek rezervace: 01. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 22. 08. 2020 10:00
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: Václav Pejsar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhhorni.metelsko.5

Poznámka pořadatele

 

11:00 - prezence týmů

12:00 - zahájení soutěže

Kategorie : muži, ženy a PS12

Startovné - 200,-kč

Soutěž není pojištěna !!!

Pravidla soutěže :

Soutěž v požárním útoku proběhne dle pravidel požárního sportu uvedených ve Směrnici hasičských soutěží SH ČMS

V kategorii mužů může startovat libovolný počet žen

V kategorii žen může startovat jen jeden muž a nesmí být na proudech

Povoleno zapůjčení pouze jednoho závodníka z jiného družstva, přičemž každý závodník smí v soutěži běžet jen za dvě družstva

Soutěž bude probíhat na 2. kola, lepší z dosažených časů se započítává do celkového hodnocení. Pokud bude účast družstev více než 30 bude soutěž probíhat jednokolově

Dopravní v obouch kategoriích na 2B, povoleny úzké hadice B65,C42 ( ne užší )

Příprava na základně max. 5 minut

Stroj může být nastartován

Povolen je opakovaný start při ulití

Terče sklopné, elektronická časomíra

Pořadatel si vyhrazuje právo na případné změny v programu a pravidel závodů.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-metelsko-11401.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Metelsko Růžový panteřiDOVáclav Pejsar
22Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Štítary Muži ADOMiroslav Žáček
55Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
68Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
79Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
810Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
911Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
1012Štítary ŽenyDODenis Balounová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mochtín KT--16,112019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Nevřeň PS--16,272018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Štítary DO--16,352018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Horní Metelsko DO--16,432018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Oprechtice DO--17,172019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Křištín KT--17,282019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Mračnice DO--17,392018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Vidice DO--17,632019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Vidice DO--17,812018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Mochtín KT--17,922018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Štítary DO--17,992019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Oprechtice DO--18,682018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Křištín KT--18,962018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Díly DO--19,202019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Křenovy DO--19,252019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Stříbro TC--19,482019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Horní Metelsko DO--19,632019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Nová Ves DO--19,912019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Blížejov BDO--24,142018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Horšovský Týn DO--25,322019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Blížejov ADO--28,422018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Nová Ves DO--29,272018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Blížejov DO--30,992019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Chrást PS--34,972019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Nové Sedliště TC--36,032019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Zahorčice KT--NP2019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Nové Sedliště TC--NP2018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO--20,112019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Štítary DO--20,192018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Horní Metelsko DO--21,392018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Horšovský Týn DO--22,912018/07/14 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Vidice DO--23,672019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO--24,862019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Oprechtice DO--31,132019/07/20 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/20 Horní Metelsko, závod k oslavě 70.výročí založení sboru
-
2017/08/19 Horní Metelesko, O pohár
CHNHL
2018/07/14 Horní Metelsko, Noční pohár
CHNHL
2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL
CHNHL
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/09 Dolní Bečva, 58. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových
-
Kdy Kde Liga