Horní Radechová, za zbrojnicí 2013 - 2.kolo východočeské hasičské ligy

Liga: VČHL
Místo: Horní Radechová
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 25. 05. 2013 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2013 11:00
Začátek tipování:  25. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2013 00:00
Zadal: Pavel Ďuriš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicihr.com/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-radechova-2013-05-25-3676.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semechnice RKLukáš Žid
22Hrobice PAjan pleskot
33Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
44Trnov RKJiří Hrdinka
55Podůlší Podůlší - BéčkoJCJan Strnad
66Střezetice HKRadovan Bludský
77Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
88Havlovice TUAleš Hejna
99Čeperka PPAJarda Svoboda
1010Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
1111Dolní Přím HKJiří Hrdinka
1212Letohrad - Kunčice ,,B"UOPavel Ďuriš
1313Velichovky NARadovan Bludský
1414Letohrad - Orlice UOMartin Valda
1516Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
1617Velký Třebešov NAHonza Pajer
1718Horní Radechová ,,A"NAPavel Ďuriš
1819Čeperka NPAMichal Tydrych
1921Červený Kostelec NATomáš Karásek
2038Myštěves mužiHKMilan Novotný
2139Pšánky BHKVáclav Zubr
2240Mladějov JCPavel Ďuriš
2341Roudnice HKPatrik Novák
2442Bašnice mužiJCMilan Novotný
2543Pšánky aHKVáclav Zubr
2644Jinolice RenmotorJCPavel Ďuriš
2745Libuň JCPavel Ďuriš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Letohrad - Orlice UOMartin Valda
24Dolní Přím HKJiří Hrdinka
35Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
47Libňatov TUVeronika Borůvková
58Roudnice HKPatrik Novák
69Vitiněves JCJitka Heršálková
725Myštěves HKOlíf Pánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tuř JC16,8517,1617,162014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,2317,1817,232013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC17,2716,2217,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC17,4417,1717,442013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bystřec AUO17,3717,6017,602014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bříšťany JC17,6317,5917,632014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky AHK17,4117,7017,702013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC17,7817,4717,782013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO17,9517,7317,952013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Střezetice HK17,6617,9917,992013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myštěves HK17,8518,0818,082013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bystřec AUO17,7218,1018,102013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čeperka PPA18,1217,5618,122013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO18,2318,2218,232013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice CUO18,2917,5918,292014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velký Třebešov NA18,4817,7418,482014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC18,5818,1318,582013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Horní Radechová ANA18,0218,5918,592014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Roudnice HK18,6418,3318,642014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky BHK18,7018,3918,702014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO18,7817,3318,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky BHK19,1018,7819,102013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnov RK19,1318,3719,132013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK19,2418,7719,242014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC19,2617,5719,262014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bystřec BUO19,2718,4019,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Havlovice TU19,2718,5119,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Radechová ANA19,3718,4819,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK19,4617,4619,462014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA19,6218,8319,622013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Semechnice ARK19,6919,2919,692013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Roudnice HK18,9819,7319,732013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pšánky AHK19,8817,5519,882014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hrobice PA20,3919,5620,392013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Benešov u Semil SM20,4120,3120,412014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Červený Kostelec NA20,5720,1820,572014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Červený Kostelec NA19,4122,5122,512013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Havlovice TU18,7523,0223,022013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velichovky NA20,4623,1123,112013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Kunčice BUO16,8223,9823,982014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Podůlší BéčkoJC35,4137,0537,052013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Podůlší BéčkoJCNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Radechová BNANPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dolní Přím HKNPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Čeperka NPANPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velký Třebešov NANPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Horní Radechová BNANPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bašnice JCNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Horní Radechová, za zbrojnicí, 2.kolo východočeské hasičské ligy
VČHL
2014/05/24 Horní Radechová, 2. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga