Horní Radechová 2014 - 2. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Radechová
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 24. 05. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 23. 05. 2014 23:59
Začátek tipování:  24. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-radechova-2014-05-24-4453.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec AUOHonzin Matějka
22Tuř JCMiroslav Řehák
33Letohrad - Kunčice BUOTomáš Valda
44Podůlší BéčkoJCJan Strnad
55Havlovice TUAleš Hejna
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Benešov u Semil BSMJaroslav Kudrnáč
88Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
99Pšánky AHKMichaela Malá
1010Horní Radechová ANAHonza Pajer
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1212Libuň JCMichaela Malá
1313Roudnice HKPatrik Novák
1414Velký Třebešov NAHonza Pajer
1515Čeperka NPALeoš Kříž
1616Bašnice JCMilan Novotný
1717Pšánky BHKMichaela Malá
1818Bříšťany JCRadovan Bludský
1919Trnov RKLukáš Žid
2020Bystřec BUOHonzin Matějka
2121Červený Kostelec NATomáš Karásek
2222Hrobice PAjan pleskot
2323Letohrad - Orlice LetohradUOLukáš Velič
2450Myštěves HKJaromír Rosůlek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnov RKLukáš Žid
22Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
33Vitiněves JCMartina Panožková
44Dolní Přím HKSimona Pavlíková
55Libuň JCHana Jarolímková
66Letohrad - Kunčice UOTereza
77Roudnice HKPatrik Novák
88Vitiněves JCJitka Heršálková
99Jeníkovice HKLucie Samková
1010Myštěves HKOlíf Pánková
1124Libňatov TUTereza Térová
1225Myštěves HKOlíf Pánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tuř JC16,8517,1617,162014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,2317,1817,232013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC17,2716,2217,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC17,4417,1717,442013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bystřec AUO17,3717,6017,602014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bříšťany JC17,6317,5917,632014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky AHK17,4117,7017,702013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC17,7817,4717,782013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice CUO17,9517,7317,952013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Střezetice HK17,6617,9917,992013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myštěves HK17,8518,0818,082013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bystřec AUO17,7218,1018,102013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čeperka PPA18,1217,5618,122013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO18,2318,2218,232013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice CUO18,2917,5918,292014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velký Třebešov NA18,4817,7418,482014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Libuň JC18,5818,1318,582013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Horní Radechová ANA18,0218,5918,592014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Roudnice HK18,6418,3318,642014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky BHK18,7018,3918,702014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO18,7817,3318,782014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky BHK19,1018,7819,102013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnov RK19,1318,3719,132013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myštěves HK19,2418,7719,242014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC19,2617,5719,262014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Havlovice TU19,2718,5119,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bystřec BUO19,2718,4019,272014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Radechová ANA19,3718,4819,372013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK19,4617,4619,462014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA19,6218,8319,622013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Semechnice ARK19,6919,2919,692013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Roudnice HK18,9819,7319,732013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pšánky AHK19,8817,5519,882014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hrobice PA20,3919,5620,392013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Benešov u Semil SM20,4120,3120,412014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Červený Kostelec NA20,5720,1820,572014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Červený Kostelec NA19,4122,5122,512013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Havlovice TU18,7523,0223,022013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velichovky NA20,4623,1123,112013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Kunčice BUO16,8223,9823,982014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Podůlší BéčkoJC35,4137,0537,052013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bašnice JCNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podůlší BéčkoJCNPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Radechová BNANPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dolní Přím HKNPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čeperka NPANPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Třebešov NANPNPNP2013/05/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Horní Radechová BNANPNPNP2014/05/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Horní Radechová, za zbrojnicí, 2.kolo východočeské hasičské ligy
VČHL
2014/05/24 Horní Radechová, 2. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže