Horní Třešňovec 2019 - 2. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2019 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-10534.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Černčice NAVeronika Borůvková
24Dubenec TUVeronika Borůvková
36Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
48Roudnice HKVeronika Borůvková
510Bystřec AUOVeronika Borůvková
612Trnov RKVeronika Borůvková
714Pšánky HKVeronika Borůvková
816Myštěves HKVeronika Borůvková
918Letohrad Kunčice BUOVeronika Borůvková
1020Zderaz ACRVeronika Borůvková
1122Letohrad Kunčice DUOVeronika Borůvková
1224Letohrad JeleniUOVeronika Borůvková
1326Bašnice JCVeronika Borůvková
1428Záchlumí UOVeronika Borůvková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Letohrad Orlice UOVeronika Borůvková
24Myštěves  HKVeronika Borůvková
36Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
48Nepomuky  UOVeronika Borůvková
510Trnov  RKVeronika Borůvková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Třešňovec AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myštěves HK23,2924,9324,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myštěves HK--24,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dlouhoňovice UO--27,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice BUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO31,6932,3332,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Červená UO--32,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice AUO33,1532,2733,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice AUO--33,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Horní Třešňovec UO33,8133,5633,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Horní Třešňovec UO--33,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Holice PANPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Holice PA--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dlouhá Ves RK--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga