Horní Třešňovec 2019 - 2. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 01. 06. 2019 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2019 00:00
Zadal: Veronika Borůvková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-10534.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Černčice NAVeronika Borůvková
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Dubenec TUVeronika Borůvková
46Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
57Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Dolní Třešňovec UOPetr Jirásek
810Bystřec AUOVeronika Borůvková
911Česká Rybná UOPetr Jirásek
1012Trnov RKVeronika Borůvková
1113Bošín UOFerda
1214Pšánky HKVeronika Borůvková
1315Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1416Myštěves HKVeronika Borůvková
1517Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1618Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1719Černovír UOMatouš Zachař
1820Zderaz ACRVeronika Borůvková
1922Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
2024Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
2126Bašnice JCVeronika Borůvková
2228Záchlumí UOVeronika Borůvková
2330Lanšperk UOpetr
2431Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
2532Třebihošť TUMartin
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
22Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Myštěves  HKVeronika Borůvková
55Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
66Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
77Dlouhoňovice UOMartin Hynek
88Nepomuky  UOVeronika Borůvková
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov  RKVeronika Borůvková
1111Mistrovice UORomana Dolečková
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
1420Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrobice ExplosiaPA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice CUO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice BUO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Třešňovec AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK--24,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK23,2924,9324,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Myštěves HK26,9126,1726,912019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dlouhoňovice UO--27,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO31,6932,3332,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Červená UO--32,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Kunčice AUO33,1532,2733,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice AUO--33,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Třešňovec UO33,8133,5633,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Horní Třešňovec UO--33,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dlouhá Ves RK--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Holice PANPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Holice PA--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže