Horní Třešňovec 2024 - VCÚ Horní Třešňovec

Liga: VCU
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 02. 06. 2024 10:00
Kontakt:   Pert Jirásek
Telefon:  774707602

Začátek rezervace: 19. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2024 10:00
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2024 00:00
Zadal: Lukáš Lešikar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-14180.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec OLSYUOLukáš Lešikar
22Záchlumí OlsyUOJan Divíšek
34Česká Rybná BČR TEAM UOTomáš Pfeifer
45Stradouň OLSYUOSDH Stradouň
58Letohrad - Kunčice E OLSYUODavid Hlaváček
69Černovír OLSYUOMatouš Zachař
710Bošín UOEvžen Kalousek
812Česká Rybná B UOTomáš Pfeifer
913Bystřec PUOErik Černohorský
1016Dolní Třešňovec UOJan Skalický
1123Lanškroun OlsyUOTereza Voborná
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec A OLSYUOLukáš Lešikar
22Letohrad - Kunčice C, OLSYUOPetr Jirásek
33Nepomuky OLSYUOKateřina Krudencová
44Lanškroun OLsy UOTereza Voborná
56Přívrat UOTereza Vaňousová
67Lukavice UOOndřej Černohorský
78Horní Třešňovec B OSLYUOLukáš Lešikar
89Černovír OLSYUOMatouš Zachař
910Letohrad - Kunčice D, OLSYUOAdéla Sýkorová
1020Lanškroun OLsy UOTereza Voborná
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec OLSYUOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Přívrat UO16,6916,6116,692022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC17,0215,8717,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO16,8417,0817,082022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO17,1216,8217,122019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Červená UO17,0917,4817,482019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohuslavice GrizzlymotorNA17,8317,3917,832022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ExplosiaPA17,6817,8717,872019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice DUO17,8818,1518,152022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice CUO18,2718,0718,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dlouhá Ves RK18,281,8518,502023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dlouhá Ves RK17,7918,6618,662019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO17,7018,7718,772019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výrava HK17,3218,9318,932023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Třešňovec UO18,5619,0219,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vysokov NA19,0319,1419,142023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Česká Rybná UO19,2818,9519,282022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice DUO18,4919,3819,382023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice BUO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mistrovice UO18,7420,1520,152023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Horní Třešňovec AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lanžov TU23,2823,2323,282023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Myštěves HK--24,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Myštěves HK23,2924,9324,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Myštěves HK26,9126,1726,912019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhoňovice UO--27,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Horní Třešňovec UO20,3729,7729,772022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Výrava HK29,7230,0730,072022/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice BUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Letohrad - Červená UO31,6932,3332,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Červená UO--32,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Kunčice AUO33,1532,2733,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Kunčice AUO--33,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Horní Třešňovec UO--33,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Horní Třešňovec UO33,8133,5633,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Holice PA--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nepomuky UONPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dlouhá Ves RK--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Přívrat UONPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice CUONPNPNP2023/05/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/01 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2022/06/04 Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec
VČHL
2023/05/13 Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec
VČHL
2024/06/02 Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
2024/09/07 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2024/09/14 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk
VCU
2024/09/15 Česká Rybná, Pohár
VCU
2024/09/21 Nekoř, Nekořský pohár
VCU
Kdy Kde Liga