Horní Třešňovec 2016 - Hornotřešňovský pohár

Liga: VCU
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 04. 06. 2016 11:00
Kontakt:   Petr Jirásek
Telefon:  774 707 602

Začátek rezervace: 04. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 04. 06. 2016 10:00
Začátek tipování:  04. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 04. 06. 2016 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-7480.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice AUOLukáš Lešikar
22Pšánky HKLukáš Lešikar
33Trnov RKLukáš Lešikar
44Myštěves HKLukáš Lešikar
55Letohrad - Kunčice BUOLukáš Lešikar
66Mostek UOLukáš Lešikar
77Letohrad - Kunčice CUOLukáš Lešikar
88Lukavice UOLukáš Lešikar
99Nepomuky UOLukáš Lešikar
1010Dubenec TULukáš Lešikar
1111Bystřec AUOLukáš Lešikar
1212Horní Čermná AUOLukáš Lešikar
1313Jeníkovice HKLukáš Lešikar
1414Brandýs nad Orlicí UOLukáš Lešikar
1515Velichovky NALukáš Lešikar
1616Moravany PALukáš Lešikar
1717Roudnice HKLukáš Lešikar
1818Letohrad - Kunčice DUOLukáš Lešikar
1919Bystřec BUOLukáš Lešikar
2020Letohrad - Orlice BUOLukáš Lešikar
2121Bošín UOLukáš Lešikar
2222Lanšperk UOLukáš Lešikar
2323Dolní Čermná UOLukáš Lešikar
2424Horní Třešňovec AUOLukáš Lešikar
2525Záchlumí UOLukáš Lešikar
2626Rohovládova Bělá PALukáš Lešikar
2727Choustníkovo Hradiště TULukáš Lešikar
2828Dolní Dobrouč UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOLukáš Lešikar
22Letohrad - Orlice UOLukáš Lešikar
33Vitiněves JCLukáš Lešikar
44Lanšperk UOLukáš Lešikar
55Rokytno PALukáš Lešikar
66Myštěves HKLukáš Lešikar
77Roudnice HKLukáš Lešikar
88Dlouhá Ves RKLukáš Lešikar
99Libuň JCLukáš Lešikar
1010Česká Rybná UOLukáš Lešikar
1111Letohrad - Kunčice BUOLukáš Lešikar
1212Nepomuky UOLukáš Lešikar
1313Lukavice UOLukáš Lešikar
1414Bystřec UOLukáš Lešikar
1515Nekoř UOLukáš Lešikar
1616Letohrad - Červená UOLukáš Lešikar
1717Horní Čermná UOLukáš Lešikar
1818Hylváty UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Třešňovec AUO--21,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO--22,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC--23,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lanšperk UO--24,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myštěves HK--24,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myštěves HK23,2924,9324,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rokytno PA--25,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK--26,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Roudnice HK--27,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dlouhoňovice UO--27,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK--28,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC--29,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Česká Rybná UO--30,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice BUO--31,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO--32,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO31,6932,3332,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Červená UO--32,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lukavice UO--33,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice AUO33,1532,2733,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice AUO--33,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Horní Třešňovec UO--33,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Horní Třešňovec UO33,8133,5633,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bystřec UO--34,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nekoř UO--35,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO--36,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horní Čermná UO--37,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hylváty UO--38,002016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Holice PANPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Holice PA--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dlouhá Ves RK--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí
VCU
Kdy Kde Liga