Horní Třešňovec 2018 - 3. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Horní Třešňovec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 02. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 19:30
Konec rezervace: 01. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horni-tresnovec-9205.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOHonza Pajer
22Bystřec BUOHonza Pajer
33Letohrad - Kunčice DUOHonza Pajer
44Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
55Dolní Čermná UOHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Nekoř UOHonza Pajer
88Bystřec AUOHonza Pajer
99Králíky UOHonza Pajer
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Letohrad - Orlice BUOHonza Pajer
1212Zderaz ACRHonza Pajer
1313Bošín UOHonza Pajer
1414Trnov RKHonza Pajer
1515Lanšperk UOHonza Pajer
1616Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1717Dolní Čermná BUOHonza Pajer
1818Myštěves HKHonza Pajer
1919Dolní Dobrouč UOHonza Pajer
2020Bohuslavice NAHonza Pajer
2121Horní Čermná UOHonza Pajer
2222Velký Třebešov NAHonza Pajer
2323Česká Rybná UOLucie Raliková
2424Letohrad JeleniUOHonza Pajer
2525Záchlumí UOJan Divíšek
2626Bašnice JCHonza Pajer
2727Zderaz CCRJan Tměj
2828Pšánky HKHonza Pajer
2929Nepomuky UOLukáš Lešikar
3030Moravany PAHonza Pajer
3131Pšánky HKJakub Doskočil
3232Stéblová DPAHonza Pajer
3333Přívrat UOIvoš Vencl
3434Černovír Ústí nad Orlicí UOJakub Brodina
3535Lukavice UOJosef Lehký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Třešňovec UOHonza Pajer
22Dolní Přím HKHonza Pajer
33Letohrad - Červená UOHonza Pajer
44Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
55Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
66Myštěves HKHonza Pajer
77Lukavice UOHonza Pajer
88Dlouhá Ves RKHonza Pajer
99Česká Rybná UOLucie Raliková
1010Roudnice HKHonza Pajer
1111Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1212Libuň JCHonza Pajer
1313Nekoř UOBarbora Schmidtová
1414Nepomuky UOHonza Pajer
1516Trnov RKHonza Pajer
1618Holice PAHonza Pajer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--42,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--43,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bystřec AUO--44,682014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Třešňovec AUO--49,272014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lukavice AUO--49,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bošín UO--50,372014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--58,592014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Čermná AUO--58,602014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brandýs nad Orlicí UO--58,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukavice BUO--79,222014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Třešňovec BUO--79,232014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Čermná BUO--79,242014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřec BUO--79,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lanšperk UO--90,722014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO--145,502014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Čermná UO--240,002014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK16,1016,4516,452016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO16,5016,1416,502016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO17,0017,0017,002018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA17,1617,0917,162016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC16,8217,4917,492016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolní Přím HK17,6617,6217,662016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,5617,8417,842018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Roudnice HK17,9818,1618,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC18,2017,4618,202016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roudnice HK17,9718,2118,212016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dolní Přím HK17,9918,4218,422017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Třešňovec UO17,7618,5318,532016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice BUO18,5218,5518,552016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Česká Rybná UO--18,902018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice PA19,3019,1919,302018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bystřec UO19,2419,3519,352016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,4419,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO--19,442018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO17,7419,6019,602017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Orlice UO18,8419,6419,642017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO20,0719,9920,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Třešňovec UO20,1619,1620,162017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Červená UO19,4520,2420,242016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice UO--21,142018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK19,1221,8821,882017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dlouhá Ves RK21,5221,9721,972016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO17,8421,9821,982016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice PA22,1221,5022,122017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nepomuky UO--23,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nepomuky UO23,2723,6723,672018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK21,6824,3724,372017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK23,2924,9324,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK--24,932018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Horní Čermná UO27,1426,2627,142016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dlouhoňovice UO--27,432018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Červená UO31,6932,3332,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Červená UO--32,332018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice AUO33,1532,2733,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice AUO--33,152018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Horní Třešňovec UO33,8133,5633,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Třešňovec UO--33,812018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Česká Rybná UO--41,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Česká Rybná UO42,2242,2542,252017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Letohrad - Orlice UO--45,182014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Letohrad - Červená UO--45,192014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Horní Třešňovec UO--64,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO--71,282014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolní Třešňovec UO--71,292014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lanšperk UO--71,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Horní Čermná UO--71,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dlouhá Ves RK--80,412014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Česká Rybná UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holice PANPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holice PA--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dlouhá Ves RK--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lukavice UONPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bystřec UO--142,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2009/06/06 Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár
VCU
2013/06/01 Horní Třešňovec, O pohár
VCU
2014/06/07 Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár
VCU
2015/06/06 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2016/06/04 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2016/06/04 Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár
VCU
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, Horní Třešňovec
VCU
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže